\ Prawo-karne-adwokat.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Prawo-karne-adwokat.pl

Prawo-karne-adwokat.pl

Szczegóły strony www.prawo-karne-adwokat.pl:

 • ID: 4281
 • Tytuł: Prawo-karne-adwokat.pl
 • URL: www.prawo-karne-adwokat.pl
 • Kliknięć: 28
 • Wyświetleń: 218
 • CTR: 12.84%
 • Data dodania: 02 02 2017
 • Słowa kluczowe: sprawy z narkotykami, kancelaria adwokacka
 • Kategorie:
 • Województwo: Śląskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Kancelaria prawna posiada biura działające na terenie Warszawy i w Gliwicach. Kancelaria specjalizuje się realizowaniu spraw karnych związanych z przestępstwami narkotykowymi, co dotyczy między innymi produkowania, posiadania czy handlu narkotykami, gdzie kancelaria zapewnia prowadzenie sprawy na każdym etapie. Zapoznaj się ze szczegółami!

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Kościelny & Pijet »

   Kancelaria Kościelny & Pijet - zajmujemy się udzielaniem pomocy prawnej i prowadzeniem obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

   Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Notarialna Agnieszka Jędzura »

   Kancelaria Notarialna prowadzona przez Notariusza Agnieszkę Jędzura znajduje się w samym centrum Zabrza przy ulicy Wolności 299 (na deptaku), obok Urzędu Miasta, dworca autobusowego oraz dworca PKP.
   Realizacja czynności notarialnej w innym dniu lub w odrębnych godzinach jest możliwa po wcześniejszym porozumieniu z rejentem. W ramach swojej działalności, Kancelaria proponuje profesjonalną obsługę w zakresie realizowania czynności notarialnych, w ramach powszechnie obowiązujących regulacji prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego.

   Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria adwokacka - adwokacirozwodowi.pl »

   Jeśli zależy Ci na najlepszych specjalistach od spraw rozwodowych, to nasza kancelaria jest w stanie Ci takowych zaoferować. Dysponujemy bardzo szerokim doświadczeniem, które przekłada się na zdecydowanie większe szanse naszych klientów w sprawach dotyczących rozwodu, czy alimentów. Więcej informacji na naszej stronie www.

   Data dodania: 02 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Przetargi - pierog.pl »

   Znajdująca się w Warszawie Kancelaria Prawna PIERÓG & Partnerzy jest uznawana za lidera w dziedzinie prawa zamówień publicznych. Jeżeli ktoś z Państwa szuka prawników mogących zagwarantować profesjonalną i kompleksową obsługę prawną, strona internetowa www. Pierog. pl jest godna uwagi. Mówimy o kompleksowych usługach prawnych w zakresie między innymi sporów sądowych i administracyjnych, inwestycji budowlanych czy obsługi korporacyjnej.

   Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Dochodzenie odszkodowań - sochanski.com »

   Oferta kancelarii prawnej, która obsługuje klientów indywidualnych oraz małe, średnie i duże działalności gospodarcze w Kielcach. Prawo cywilne, rodzinne, karne, optymalizacja spraw na tle gospodarczym, a także w procesie windykacji oraz odzyskaniu odszkodowań to główne specjalizacje naszej kancelarii adwokackiej. Podejmujemy działania zarówno w języku polskim jak i angielskim.

   Data dodania: 04 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Adwokatfojcik.pl »

   Nasza kancelaria adwokacka rozwiązuje problemy prawne klientów w Żorach. Ubiegamy się o odroczenie wykonywania kary, wydajemy opinie dotyczące przestępstw skarbowych, reprezentujemy pokrzywdzonych w postępowaniach karnych. Nasza kancelaria bierze również udział w rozwodach, w podziale majątku, w ochronie własności. Bazujemy na doraźnym lub stałym kontakcie z klientami, szczególnie biznesowymi.

   Data dodania: 03 12 2016 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Karol Rukszto »

   Kancelaria Rukszto proponuje profesjonalną pomoc prawną odnosząca się do spraw spadkowych, karnych czy związanych z prawem rodzinnym. Firma pochodzi do każdej sprawy indywidualnie, a wieloletnie doświadczenie świadczy o dużym odsetku klientów, którzy zaufali wykonywanym usługom kancelarii. To miejsce, w którym porada prawna nie będzie kosztować nas dużo. Ponadto klienci mogą liczyć na skuteczność działania, która jest wizytówką firmy.

   Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • Ktt-adwokat.pl »

   Nasza kancelaria doradza i prowadzi sprawy dotyczące zasiedzenia, reprezentujemy klientów podczas rozwodów oraz przy ustalaniu warunków opieki nad dziećmi. Uczestniczymy również w postępowaniach karnych i karno – skarbowych. Tworzymy niezbędną dokumentację, ubiegamy się o wcześniejsze zwolnienie. Podejmujemy się ostatecznie odzyskiwania odszkodowań i roszczeń wynikających z różnorodnych umów.

   Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Adwokatrodzinny.katowice.pl »

   Każdy kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia prawnego z zakresu prawa rodzinnego powinien skorzystać z usług naszej kancelarii. Wspieramy zarówno w zakresie pojedynczych porad jak i kompleksowego wsparcia naszych klientów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do każdego klienta oraz wysokie posiadane przez nas doświadczenie. Dzięki nam każdy problem prawny stanie się bardzo prosty.

   Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Obsługa prawna inwestycji Warszawa - kancelariaprawobudowlane.pl »

   Warszawska kancelaria prawna zapewnia stałą obsługę prawną deweloperów i wsparcie dla odzyskiwania należności w przestrzeni krajowej i zagranicznej. Kancelaria porusza się głównie w zagadnieniach prawa budowlanego. Kancelaria analizuje umowy kupna – sprzedaży, odzyskuje odszkodowania pochodzące z naruszeń prawa budowlanego i doradza w obszarze zagospodarowania przestrzennego.

   Data dodania: 28 03 2018 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: