\ Dezynfekcja rąk - steripower.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Dezynfekcja rąk - steripower.pl

Dezynfekcja rąk - steripower.pl

Szczegóły strony www.steripower.pl:

 • ID: 8533
 • Tytuł: Dezynfekcja rąk - steripower.pl
 • URL: www.steripower.pl
 • Kliknięć: 13
 • Wyświetleń: 157
 • CTR: 8.28%
 • Data dodania: 11 12 2018
 • Słowa kluczowe: dezynfekcja rąk, preparaty do dezynfekcji rak
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Aparat do bezdotykowej dezynfekcji rąk firmy Steripower wraz z płynem dezynfekującym skutecznie niszczy bakterie i wirusy. Płyn dezynfekujący dozowany jest w postaci mgiełki, która równomiernie pokrywa dłonie. Sprzęt nie wymaga konserwacji. Działa bezusterkowo przez wiele lat. Urządzenia do dezynfekcji Steripower są dostarczane do placówek medycznych, laboratoriów, restauracji i hoteli.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Richo »

   RICHO Polska dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki skrawaniem. Oferuje sprzedaż, serwis i szkolenia w zakresie obsługi obrabiarek. Nasze maszyny posiadają największą dokładność, sztywność i trwałość.

   Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Vacat »

   Filtry elektrostatyczne zbudowane są z łagodnej obudowa z blachy stalowej wykończona epoksydową powłoką proszkową. W układzie wbudowany bypass i kurtyny przeciwpożarowe - tylko dla substancji łatwopalnych. Substancje płynne (oleje, chłodziwa, aerozole, tłuszcze itp. ) spływają do specjalnego zbiornika centralnego lub kilku lokalnych. W układzie wbudowany rekuperator do oziębiania spalin z temp. 400 st. C do 50 st. C. Filtry elektrostatyczne to rodzaj odpylacza, w którym usuwanie pyłu z gazu, spalin lub innych gazów odlotowych, powietrza) następuje poprzez wykorzystanie siły elektrostatycznej, działającej na cząstki tego pyłu.   

   Data dodania: 06 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Te-Ha-Bud zawory ze stali kwasodopornej »

   W naszym sklepie internetowym zawory. com. pl znajdą Państwo wysokiej jakości, profesjonalne zawory. Stawiamy na różnorodny wybór, dlatego w asortymencie posiadamy zawory kulkowe, pneumatyczne, gazowe, elektromagnetyczne. Ponadto Te-Ha-Bud poleca reduktory ciśnienia, przepustnice, zasuwy, napędy pneumatyczne. Niezawodne zawory firmy Te-Ha-Bud w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do naszego sklepu.

   Data dodania: 06 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Https://gthpolska.pl/ »

   Firma GTH Polska to niezawodny dostawca fachowych urządzeń klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła czy sprzętu chłodniczego oraz grzewczego. Istniejąc na polskim rynku nieprzerwanie od 2002 roku, systematycznie rozbudowujemy wachlarz proponowanej Państwu oferty, regularnie rozszerzając ją między innymi o coraz to nowsze rozwiązania technologiczne. Jesteśmy niezawodną placówką, która cechuje się ogromną renomą, ale też i szeroką bazą rekomendacji od już mających okazję skorzystać z oferty klientów i partnerów biznesowych.

   Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Boroskop przemysłowy - Endo-Tech »

   Jeśli szukasz niezawodnych urządzeń, z którymi kontrola wizualna będzie przebiegała w sposób wygodny i skuteczny jak nigdy wcześniej, koniecznie sprawdź naszą stronę internetową. Znajdziesz u nas na przykład profesjonalny fiberoskop czy endoskop techniczny. Zapraszamy na naszą stronę, będzie to doskonała decyzja dla każdego.

   Data dodania: 30 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Paktino sp z o.o. »

   Nasza firma zajmuje się kompleksowym montażem i serwisem wszelkich systemów alarmowych, systemów bezpieczeństwa oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych w Lublinie oraz miasteczkach przyległych. Codziennie pogłębiamy Swoje umiejętności i wiedzę, orientując Swoje działania na co raz to nowe rozwiązania, które jeszcze bardziej zadowolą Naszych Klientów.

   Data dodania: 29 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Myjki tunelowe - myjkipojemnikow.pl »

   Udostępniamy Państwu jakościowe myjki pojemników od renomowanych producentów – Hobart, Meiko, Winterhalter. Doradzamy przy wyborze myjek tunelowych, przelotowych, czy kotłów warzelnych na potrzeby wyposażenia lokali gastronomicznych. Dostarczamy nowe i używane myjki pojemników charakteryzujące się niezawodnością. Przyjmujemy ponadto zgłoszenia serwisowe.

   Data dodania: 07 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Zaawansowany analizator składu ciała InBody770 »

   Przyrząd do pomiaru tkanki tłuszczowej? Zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Jesteśmy gwarancją najlepszej jakości, która sprawia, że nasze nasze urządzenia służą przez długi czas bez potrzeby ich wymiany na nowe. Dodatkowo jesteśmy cały czas do dyspozycji naszych klientów. Zawsze staramy się odpowiadać na wszystkie pytania, jakie kierują do nas zainteresowani.

   Data dodania: 20 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Automaty do sprzedaży zniczy - zniczomat24.pl »

   Szukasz metody na start własnego biznesu? Nie wiesz co robić? Wejdź na naszą stronę, tam znajdziesz inspirację! Jesteśmy producentem zniczomatów. To nowatorski biznes, na tym etapie można jeszcze budować własną sieć zniczomatów. Pełna oferta, zasady zakupu oraz współpracy znajdziecie na naszej stronie. Zapraszamy!

   Data dodania: 12 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Logos Media »

   Nasza firma Logos Media to przedsiębiorstwo z doświadczeniem. Pomagamy sektorowi reklamowemu, mamy wsparcie dla firm przemysłowych, nie odmawiamy pomocy organizacjom. Jakość naszych produktów oraz autorskie podejście do każdego klienta to nasze znaki markowe. Jeśli nabywający nas o to poproszą to prezentować będziemy im urządzenia obecne w naszej ofercie. Nasz sklep internetowy oczekuje konsumentów przez całą dobę. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Stworzyliśmy bazę stałych konsumentów. Dbamy o wszystkich i działamy najlepiej jak to realne.
   Zaopatrzamy w niezbędne narzędzia do prowadzenia biznesów w tym:
   - chemię reklamową (klej do bilbordów, laminaty, płyny czyszące, primery)
   - urządzenia do produkcji i wykończeń reklam (gietarki do plexi, prasy, plotery, zakuwarki i wiele innych)
   - akcesoria i narzędzia (taśmy, noże Olfa, trymery, oczka do banerow i wiele innych)
   - oprogramowanie sprzętowe (signcut, drawcut, mach)

   Data dodania: 03 05 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: