\ FHU Agmar Rzeszów - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

FHU Agmar Rzeszów

FHU Agmar Rzeszów

Szczegóły strony agmar.rzeszow.pl:

  • ID: 4062
  • Tytuł: FHU Agmar Rzeszów
  • URL: agmar.rzeszow.pl
  • Kliknięć: 67
  • Wyświetleń: 252
  • CTR: 26.59%
  • Data dodania: 28 12 2016
  • Słowa kluczowe: Rzeszów, artykuły bhp, obuwie robocze, buty robocze
  • Kategorie:
  • Województwo: Podkarpackie
  • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
  • Jako firma Handlowo-Usługowa AGMAR specjalizujemy się w dystrybucji i sprzedaży hurtowej specjalistycznych środków BHP, odzieży roboczej, ochronnej i indywidualnej, a także środków utrzymania czystości oraz podstawowych artykułów biurowych. Ze swoją ofertą wychodzimy do podmiotów gospodarczych z Rzeszowa, jak i całego województwa podkarpackiego. Jeśli zależy Wam na wysokiej jakości odzieży z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy nie mogliście trafić lepiej. Mamy wszystko, co może Wam się na tej płaszczyźnie przydać.

    Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

    • H&S - szkolenia BHP »

      Misją H&S jest rzetelna pomoc w temacie profesjonalnego zapewnienia bezpieczeństwa pracy i zdrowia. H&S to wygodna i ekonomiczne rozwiązanie z gwarancją najwyższej jakości. Oferujemy szkolenie bhp dla pracodawców, pracowników, kierowników. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę BHP w ramach outsourcingu dla wszystkich grup zawodowych. Outsourcing jest mniej kosztowny i skuteczniejszy.

      Data dodania: 01 03 2015 · szczegóły wpisu »
    • Ascend szkolenia BHP »

      Firma Ascend zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorców w zakresie świadczenia usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wykonuje analizy stanu bhp w zakładzie pracy oraz sporządza niezbędne dokumentacje i szkolenia. Do zadań pełnionych przez firmę Ascend należy także ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.

      Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
    • HSEC Kraków - szkolenia BHP »

      Organizujemy otwarte i zamknięte szkolenia BHP. W naszej ofercie występują również podstawy ochrony przeciwpożarowej i kursy pierwszej pomocy przedmedycznej. Tworzymy szkolenia BHP dopasowane do biznesu klienta. Dbamy ponadto o przygotowanie rzetelnych instrukcji BHP i o aktualizację wytycznych dotyczących bezpieczeństwa pożarowego. Dysponujemy ostatecznie sklepem z artykułami BHP.

      Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »
    • SED Krosno - usługi BHP w Krośnie »

      Jeśli chcecie prowadzić działalność gospodarczą i zatrudniać innych konieczne będzie szkolenie wstępne BHP. Nasza firma realizuje usługi BHP, uczy wykonywania dokumentacji powypadkowej, przygotowuje kursy pierwszej pomocy. Jeśli chcecie wypełnić nałożone przez prawo zobowiązania w zakresie przygotowania pracowników możecie zdecydować się na naszą firmę. Prowadzimy kursy dla wielu firm z całego Krosna.

      Data dodania: 25 06 2017 · szczegóły wpisu »
    • BHP Lexis »

      Firma BHP Lexis zapewnia bezpieczeństwo pracowników i pracodawców na terenie całego Pomorza Zachodniego. Oferujemy: obsługę BHP, szkolenia BHP, przeciwpożarowe oraz dotyczącymi pierwszej pomocy, pomoc w uzyskaniu dofinansowania ZUS na poprawę warunków pracy.

      Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
    • Pomiary hałasu w środowisku pracy - envilab-eko.com »

      Badanie środowiska pracy to niekiedy wymóg jaki pojawia się z prawa i dlatego w takiej sytuacji bardzo ważne będzie znalezienie dobrego laboratorium, które może wykonać takie badania. Gwarantujemy Wam, że nasz zespół Envilab-Eko będzie w stanie takie właśnie badania dla Was wykonać. Realizujemy nasze usługi w oparciu o najnowsze metody badań, wprowadzamy rozwiązania dopasowane do oczekiwań klientów.

      Data dodania: 31 10 2017 · szczegóły wpisu »
    • Akademii Gaszenia BHP Życie - bhpzycie.com »

      Prowadzimy szkolenia BHP, akademię gaszenia, a także pierwszej pomocy. Proponujemy kursy PPOŻ dedykowane osobom wyznaczonym do zarządzania ewakuacją, administratorom budynków, pracownikom wykonującym obowiązki w przestrzeniach zamkniętych. Organizujemy szkolenia wyjazdowe. Uczymy nie tylko dorosłych, ale również najmłodszych. Zapewniamy próbne ewakuacje z pokazem gaśniczym.

      Data dodania: 24 11 2017 · szczegóły wpisu »
    • Artykuły bhp - bhppabianice.com.pl »

      Zastanawiasz się nad tym, jaki BHP sklep internetowy może skutecznie odpowiedzieć na Twoje oczekiwania? Jeśli tak, może zapoznasz się z propozycjami, które ma BHP Pabianice Rafał Arent? Proponujemy pełen asortyment artykułów BHP. Co do jakości, nie ma najmniejszych powodów do obaw (zresztą wystarczy zwrócić uwagę na to, że nasze pojawienie się na rynku miało miejsce w 2006 roku).

      Data dodania: 23 03 2019 · szczegóły wpisu »
    • Projekty instalacji ppoż Warszawa | www.firecompany.pl »

      Firma Fire Company to sztab doświadczonych specjalistów, którzy wszystko wiedzą o BHP i również PPOŻ. Każdy pracodawca ma obowiązek zadbać o takie aspekty, jak także każdy właściciel danych budynków, jak także zarządy osiedli. Regularne badanie stanu instalacji hydrantowych, wszelkich zaworów, czy nawet drzwi ewakuacyjnych to obowiązek, którego nie można w żaden sposób pominąć. Toteż w takich kwestiach możecie liczyć na nasze przedsiębiorstwo, która oferuje Wam najlepsze usługi BHP oraz PPOŻ. Do naszej oferty wypada: konserwacja budynków, projektowanie i zestaw wszystkich rzeczy związanych z PPOŻ. Realizujemy również odpowiednie pomiary specjalistycznym a także niezwykle precyzyjnym sprzętem, który mamy na stanie. Jeżeli macie dodatkowe pytania, to nasi obywatele są do Waszej dyspozycji i również bardzo z zapałem opowiedzą Wam o wszystkim ze szczegółami.

      Data dodania: 24 05 2019 · szczegóły wpisu »
    • Sklep BHP - Top-Shop.com.pl »

      Odwiedź sklep BHP Top-Shop. com. pl i sprawdź nasz asortyment. Sprzedajemy wysokiej jakości odzież, obuwie i akcesoria BHP. W ofercie mamy także sprzęt niezbędny do pracy na wysokościach, hełm, kaski ochronne, półmaski przeciwpyłowe i wiele innych. Asortyment, który mamy w swojej ofercie pochodzi od cenionych, sprawdzonych producentów. Zamówienia są przez nas realizowane sprawie, dokładamy starań, aby każdy klient był w 100% zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Zapraszamy na zakupy i do kontaktu w razie pytań.

      Data dodania: 19 05 2020 · szczegóły wpisu »

    Najnowsze wiadomości: