\ Idento - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Idento

Idento

Szczegóły strony idento.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Słów kilka, jak działa zaawansowany pakiet CMS IDENTO CMS do zarządzania treścią na witrynie internetowej WWW. Zasadnicze, w większości wypadków spotykane sytemy CMS zarządzają tylko treścią strony, bez zmiany jej struktury czy grafiki. Bywa i tak, że kilka systemów cms ma ciekawe cechy pozwalające tworzyć stronę internetową. Administrowanie odbywa się przez efektywne moduły, zwane w wielu sytuacjach funkcjami cms. Pozwala na szybsze uruchamianie strony www. Strony cms dzięki IDENTO to dobre rozwiązanie dające sporo możliwości.
  Sprawdzone rozwiązanie - intuicyjny pakiet CMS.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Michał Janiszek »

   Prawidłowe dopasowanie form e-marketingu i zarządzanie przyniesie profity dla firmy. Małe i średnie jednostki zaczynają stosować E-marketing w osobistej działalności. Oddalają się już od utartych technik reklamy, gdyż staja się one coraz w mniejszym stopniu efektywne. Przerzucenie się na marketing jest dla wielu firm wyzwaniem. Procedury postępowania marketingu internetowego powinny być dobrane dla firmy, gdyż każda firma ma w ofercie inne produkty a ich oferta jest skierowana do różnych grup odbiorców.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Selkod »

   Zajmujemy się aktywnością w specjalizacji przemysłowej automatyki tworząc najwyższej jakości systemy. Przygotowujemy elektroniczne systemy Kontroli Dostępu i Czasu Pracy z użyciem sterowników i kontrolerów.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Www.meczeonline.com.pl »

   Specjalnością naszego serwisu internetowego jest prezentowanie relacji sportowych z szerokiego zakresu dziedzin sportowych. Naszym użytkownikom zapewniamy wyselekcjonowane pod kątem jakości relacji a jednocześnie stabilności odbioru mecze online. Prezentujemy w ramach naszego serwisu internetowego między innymi wydarzenia sportowe dotyczące szerokiego zakresu dziedzin sportów drużynowych, w tym między innymi piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej!

   Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
  • Rodzinny Blog Parentingowy Tygrysiaki.pl »

   Tygrysiaki. pl to blog dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poruszamy różne zagadnienia, podejmujemy próby rozwiązania dylematów rodziców, mających więcej niż jedno dziecko. Ponadto ciekawe książki, recenzje gier i wiele innych. Zachęcamy Czytelników do aktywnego udziału w tworzeniu naszej strony.

   Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »
  • Logito zarządzanie dokumentami »

   LOGITO to firma informatyczna tworząca i wdrażająca rozwiązania usprawniające pracę w firmach z dowolnej branży lub jednostkach administracji publicznej. Na rynku jesteśmy obecni już od ponad 17 lat. Projektujemy aplikacje do obsługi procesów z zakresu sprzedaży i obsługi klienta, finansów i księgowości, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania produkcją oraz wykonywania zadań administracyjno-organizacyjnych (archiwizacja dokumentów, obieg korespondencji HelpDesk itp. ). Tworzone aplikacje integrujemy z systemami wykorzystywanymi przez naszego Klienta.

   Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
  • Grille - blog.decofire.pl »

   Wiesz jak przyrządzać potrawy z grilla? A może, dlaczego biokominek jest lepszy od kominka klasycznego? Na te i wiele innych pytań postanowiliśmy odpowiedzieć na firmowym blogu sklepu Decofire. pl. W ten sposób chcemy nie tylko oferować Wam najlepsze produkty, służące wyposażeniu wnętrz i ogrodów, ale również w jakiś sposób Was zainspirować i zmusić do działania.

   Data dodania: 07 02 2018 · szczegóły wpisu »
  • Generix program do liczenia godzin w pracy »

   Działalność firmy GENERIX opiera się na dostarczaniu klientom systemów kontroli dostępu, a także ewidencji czasu pracy. W związku z tym oferta obejmuje takie rozwiązania jak kontrola dostępu, kontrola zleceń i produkcji, kontrola pracy wartowników i rejestracja czasu pracy. Z rozwiązań tych korzysta już ponad 500 przedsiębiorstw i liczba ta stale się powiększa.

   Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Biznes dla kobiet - szczesliwawbiznesie.pl »

   Równowaga w życiu prywatnym i zawodowym to cecha pomagająca osiągnąć sukces oraz szczęście w pełnym tego słowa rozumieniu. Dzięki Swoim umiejętnościom staram się przekazać Ci odpowiednie wskazówki abyś taki balans osiągnęła. Szczęście w biznesie zaczyna się w Twojej głowie. Jeśli będziesz silna i ukierunkowana na konkretne cele, sukces będzie jakoby zwieńczeniem wszystkich starań.

   Data dodania: 31 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Hcmdeck »

   Połączenie z systemami HCM Deck jest możliwe za pośrednictwem każdej powszechnie stosowanej przeglądarki internetowej. Zarządzanie konkretnymi obszarami w Twojej firmie jest możliwe z każdego miejsca na kluli ziemskiej. W ten sposób skutecznie i efektywnie przyśpieszysz konkretne działania i procesy w działach HR. Usługi oferujemy zarówno w oparciu o systemy serwerowe jaki i za pomocą tzw. chmury. Dbamy o każdy aspekt korzystania z Naszych rozwiązań, tak abyś mógł się skupić na Swojej pracy.

   Data dodania: 25 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • System b2b - wapro.biz »

   Nasza firma zajmuje się dostarczaniem systemów ERP które idealnie odpowiadają na potrzeby różnych klientów. Warto podkreślić, ze znamy się kompleksowo na tej dziedzinie, co na pewno będzie w stanie szybko przełożyć się na zadowolenie naszych odbiorców. Zapraszamy na naszą stronę internetową, będzie to świetna decyzja.

   Data dodania: 29 03 2018 · szczegóły wpisu »