\ Internet Katowice - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Internet Katowice

Internet Katowice

Szczegóły strony https://siec.wic.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Nasza oferta to stałe połączenie z zasobami sieci Internet w Katowicach o gwarantowanej przepustowościn24 godziny na dobę. Nasza sieć jest oparta na niezawodnej technologii światłowodowej, pozwala nanswobodną wymianę informacji z całym światem. Usługa zapewnia najszybszy na rynku transfer danychnw ruchu krajowym, jak i międzynarodowym. Wydzielone łącza na świat są przeznaczone wyłączniendla potrzeb naszych klientów z Katowic. Oznacza to pełną niezależność od przeciążonych sieci innych operatorów. nUsługa dostępna jest w dwóch wariantach:nn Internet Katowice PRO – rozbudowana sieć połączeń z operatorami krajowymi. n Operatorzy dostępni w węźle: PSE, Exatel, TKTelekom, GTS, 3S, Sitel, Enionn oraz Netia zapewniają optymalny dostęp do zasobów sieci. internet Katowicen Internet Katowice PRO – wariant dopasowany do specjalnych potrzeb klienta, n również w zakresie usług dodanych z gwarancją CIR i SLA internet KatowicennIstotną zaletą stosowanych przez nas technologii jest szybkość instalacji urządzeń – gwarantujemy krótki czas rozpoczęcia świadczenia usługi dostępu do sieci internet w centrum miasta Katowic od momentu podpisania umowy. Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym oferującym rozwiązania dostępu do sieci internet, transmisji danych oraz głosu. W ciągu 13 lat działalności w Katowicach stworzyliśmy jedną z głównych sieci internetowych w centrum miasta, bezpiecznych sieci telekomunikacyjnych w tym kraju. Jesteśmy dumni z wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych i niezawodnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla sfery klientów indywidualnych jak i biznesu. Dostęp do Internetu kierujemy do wszystkich klientów, którzy chcą korzystać z najwyższej jakości rozwiązań FTTH, ściśle dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Espol Sp. z o.o. »

   Espol działa na rynku informatycznym. Proponujemy stały dostęp do internetu. Szerokopasmowy, szybki internet to już dzisiaj absolutna konieczność. Zajrzyj na witrynę firmy Espol.

   Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Internet telewizja telefon - inea.pl »

   Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania dla naszych klientów usług na rynku zarówno multimediów oraz telekomunikacji pozwala nam zapewnić naszym klientom usługi, które obejmują zarówno telewizję, jak też internet, który dostarczamy zarówno klientom indywidualnym jak też firmom. Naszym klientom możemy zapewnić dopasowanie poszczególnych usług do indywidualnych oczekiwań a jednocześnie najwyższy standard świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy!

   Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
  • Digitalnet.pl Internet »

   Zapoznaj się z ofertą naszej firmy Digitalnet, która działa na terenie aglomeracji szczecińskiej i ma do zaoferowania internet szerokopasmowy. W zanadrzy mamy ofertę dla domu oraz ofertę dla firm. U nas na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz i to w atrakcyjnej cenie. Oferujemy internet dla domu od 40zł.

   Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
  • Elmar »

   Dzięki stosowaniu routingu BGP4 mamy optymalne trasy przesyłu danych i możliwość automatycznego przełączania ruchu w przypadku awarii łączy. Takie rozwiązania zwiększają dostępność łącza oraz zapewniają nieprzerwane działanie usług.
   Firma Elmar świadczy usługi dostępu do Internetu, instalacji elektrycznych. Ofertę kierujemy do grupy przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Gwarantujemy jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.

   Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Ventus s.c. K. Stawowczyk, R. Honkisz »

   Mówiąc „świetny internet” masz na myśli: sprawne łącze, doskonałą cenę, nielimitowany dostęp, niezawodne działanie i szybki transfer? Dobrze się składa, bo właśnie taki oferujemy! Gdzie nas znajdziesz? Na terenie Śląska i Małopolski. Działamy głównie na terenie Wadowic, Kęt, Andrychowa i okolicznych miejscowości. Internet radiowy i światłowodowy realizujemy jako oddzielną usługę lub w pakiecie z cyfrową telewizją kablową HD oraz telefonią internetową VoIP. W ich ramach gwarantujemy m. in. duży wybór kanałów tematycznych, brak przerw w transmisji spowodowanych niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, niższe rachunki za połączenia krajowe i zagraniczne. Dodatkowo zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem sprzętu komputerowego. Sprawdzamy stan techniczny urządzenia, wymieniamy jego części składowe, wykonujemy prace konserwacyjne usprawniające jego działanie, odzyskujemy utracone dane, instalujemy różne programy i system operacyjny Windows itp. Zakres naszej działalności obejmuje także sprzedaż poleasingowych komputerów i laptopów klasy biznes. Co je wyróżnia? Wysoka sprawność i wydajność działania, rewelacyjne parametry techniczne oraz atrakcyjna cena. Przekonaj się sam!

   Data dodania: 13 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Speed Test - test prędkości internetu »

   Skorzystaj z naszego narzędzia, aby przetestować prędkość łącza szerokopasmowego i pomóc w naszej kampanii. Dodatkowo otrzymasz wskazówki, jak poprawić swoją szybkość. Aby uzyskać najdokładniejsze wyniki, użyj kabla do podłączenia komputera do routera. Jeśli chcesz przetestować bezprzewodowo, ustaw się jak najbliżej routera. Upewnij się, że nic innego nie korzysta z połączenia internetowego lub nie uruchamia się na komputerze podczas wykonywania testu. Twoja maksymalna możliwa prędkość transmisji danych zależy od tego, czy masz łącze szerokopasmowe, światłowód, Wi-Fi lub inne połączenie, jak również swój plan taryfowy i usługodawca.

   Data dodania: 24 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Prędkość internetu - Speed Test »

   Strona ta jest poświęcona usłudze wykonywania testu prędkości internetu. Predkosc. pl jest portalem z jedenastoletnim doświadczeniem w branży, co pozwoliło na opracowanie unikalnej technologii, która pozwala na bezbłędne określenie prędkości łącza internetowego nawet w najtrudniejszych warunkach. nMiesięcznie odwiedzają stronę setki tysięcy zadowolonych użytkowników.
   A Ty? Czy przeprowadziłeś już speed test dla swojego łącza internetowego?

   Data dodania: 05 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Internetuk.co.uk »

   Przeprowadziłeś się do Wielkiej Brytanii i nie wiesz, jaka oferta dostawcy Internetu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Odwiedź nasz serwis. Na InternetUk. co. uk przedstawimy Ci ofertę różnych dostawców – na jaki okres możesz podpisać umowę, jaką prędkość transferu danych oferują, jakie są dostępne pakiety oraz oferty promocyjne. Porównasz, wybierzesz idealną opcję do swoich potrzeb i będziesz korzystać. Internet w Anglii nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic. Zapraszamy na InternetUk. co. uk.

   Data dodania: 16 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Adres IP, IP domeny »

   Nasz serwis służy do podania adresu IP komputera użytkownika i domeny. Przy adresie IP użytkownika jest podawany automatycznie kraj i miejscowość dostawy Internetu.

   Data dodania: 08 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Abonament komórkowy Premium Mobile »

   Korzystając z usług Premium Mobile masz gwarancję nowoczesnej technologii i rozwiązań informatycznych. Dzięki bazie technologicznej Premium Mobile oferuje profesjonalne i niezawodne usługi. W ofercie znajdziesz abonament rodzinny, abonament telefoniczny, abonament komórkowy, nielimitowane połączenia, możliwość wysyłania SMS i MMS oraz korzystanie z Internetu Mobilnego LTE.

   Data dodania: 23 04 2019 · szczegóły wpisu »