\ Opinie.info.pl - forum o produktach z opiniami - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Opinie.info.pl - forum o produktach z opiniami

Opinie.info.pl - forum o produktach z opiniami

Szczegóły strony opinie.info.pl:

 • ID: 4113
 • Tytuł: Opinie.info.pl - forum o produktach z opiniami
 • URL: opinie.info.pl
 • Kliknięć: 4
 • Wyświetleń: 263
 • CTR: 1.52%
 • Data dodania: 09 01 2017
 • Słowa kluczowe: firmy, produkty, forum, sklepy, zakupy
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Opinie i recenzje na temat różnych produktów i usług posiada serwis Opinie. info. pl. Każda osoba, która założy konto i wystawi ocenę dla zakupionego towaru otrzyma punkty, które można wymienić na nagrody. Serwis gromadzi opinie na temat elektroniki, finansów, biur podróży, książek, kosmetyków, diety, muzyki, narzędzi, akcesoriów motoryzacyjnych, sklepów, portali internetowych, płatności online, RTV i AGD i wielu innych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Etcom »

   Sukcesywnie dbamy i pragniemy tworzyć dobre relacje z klientami biorąc pod uwagę ich obsługę merytoryczną, najlepszą jakość przy tworzeniu stron www i wortalach internetowych.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Apisoft »

   Tworzenie stron internetowych. Profesjonalna witryna internetowa może okazać się dobrym posunięciem w działalności każdej firmy.
   Dobrze wykonane strony pozwalają dotrzeć do klientów i umocniają markę firmy.  

   Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Idento »

   Słów kilka, jak działa zaawansowany pakiet CMS IDENTO CMS do zarządzania treścią na witrynie internetowej WWW. Zasadnicze, w większości wypadków spotykane sytemy CMS zarządzają tylko treścią strony, bez zmiany jej struktury czy grafiki. Bywa i tak, że kilka systemów cms ma ciekawe cechy pozwalające tworzyć stronę internetową. Administrowanie odbywa się przez efektywne moduły, zwane w wielu sytuacjach funkcjami cms. Pozwala na szybsze uruchamianie strony www. Strony cms dzięki IDENTO to dobre rozwiązanie dające sporo możliwości.
   Sprawdzone rozwiązanie - intuicyjny pakiet CMS.

   Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • StarWare »

   Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i obsłudze aplikacji webowych i portali www. Produkowane przez nas aplikacje są zawsze dostosowane do potrzeb klienta i obejmują zarówno programy wykonane zupełnie od podstaw, jak i oparte o nasz autorski system CMS lub narzędzie Ruby On Rails StarEngine. Priorytetem StarWare jest zawsze zadowolenie Klientów, dlatego też współpracę zawsze rozpoczynamy od dokładnego rozpoznania potrzeb. Uważnie słuchamy Jego pomysłów i w oparciu o nie proponujemy narzędzie. Bardzo ważne dla naszych programistów jest, aby Klient miał gwarancję, iż wytworzone rozwiązanie będzie kompleksowo odpowiadało Jego potrzebom.
   O najwyższą jakość naszych usług dba doświadczona grupa specjalistów.
   Nasze oprogramowanie wytwarzane są w oparciu o najnowsze technologie o otwartym kodzie źródłowym takie jak: RubyOnRails, PostgreSQL, Apache. Dbamy o to, aby wyprodukowane przez nas rozwiązania były w zgodności z przyjętymi standardami (XHTML, HTML 5, CSS 2 i 3), jak i odpowiadały naszym normom dotyczącym jakości.

   Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Treenet »

   Treenet Studio Interaktywne zajmuje się pozycjonowaniem, e-marketingiem, projektowaniem i programowaniem unikalnych stron internetowych z systemem zarządzania treścią (CMS). Nasza pasja to szeroko pojęta reklama i fotografia. Tworzymy sklepy internetowe, strony www, banery reklamowe w technologii Flash oraz serwisy internetowe.

   Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Zegar atomowy »

   Kupiłeś nowy komputer lub zegarek na rękę i chcesz ustawić godzinę dokładną co do sekundy, aby w przyszłości uniknąć spóźnień? Odwiedź stronę internetową Zegaratomowy, której zegar atomowy znajdujący się w Wielkiej Brytanii odmierza czas. Niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie jesteś, możesz odwiedzić naszą stronę i sprawdzić godzinę podaną z dokładnością co do sekundy. Nie ma bardziej precyzyjnego zegara, aniżeli tego który proponujemy.

   Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • AndrzejJeziorny strony internetowe Chorzów »

   Agencja marketingowa AndrzejJeziorny przygotowała ofertę dostosowaną do potrzeb klientów pragnących stworzyć profesjonalną stronę internetową w sieci za niskie pieniądze. Pomagamy w promocji klientom z mniejszym budżetem. Dla klientów szukających indywidualnych rozwiązań mamy do zaoferowania coś solidnego i fachowego. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, aplikacji komputerowych i mobilnych, sklepów internetowych, dedykowanych systemów internetowych.

   Data dodania: 31 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Https://studiolapis.pl/ »

   Jeśli masz firmę, z pewnością potrzebujesz strony internetowej. Profesjonalne strony internetowe
   to najczęściej używany sposób wyszukiwania usługi lub produktu, sprawdzania cen, znajdowania lokalizacji firmy lub po prostu wyszukiwania, gdzie można kupić coś czego potrzebuje potencjalny klient. Projektowanie stron internetowych, nie tylko polega na tworzeniu stron internetowych, jest czymś znacznie więcej, ponieważ polega na stosowaniu najnowszych technologii i wykorzystaniu najbardziej awangardowych technik projektowania i utrzymywaniu strony internetowej.

   Data dodania: 13 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Projektowanie stron internetowych - wawmedia.pl »

   Nasza warszawska agencja zapewnia swym klientom między innymi pozycjonowanie stron www. Jest to proces mający na celu wywindować stronę internetową na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Oferowane przez nas pozycjonowanie jest procesem długotrwałym. Możemy zapewnić swym klientom między innymi pozycjonowanie stron firmowych, hoteli, restauracji, jak i innych miejsc. Więcej o naszej ofercie na stronie www.

   Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
  • GeminiSoftnet - tworzenie stron www »

   Firma GeminiSoftnet specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych. Tworzone strony www opieramy o własny system CMS (system zarządzania treścią). Pozwala to na indywidualne modyfikacje i tworzenie stron internetowych dokładnie odpowiadających zapotrzebowaniu danego klienta. Ponadto projektowanie stron internetowych wzbogacamy w możliwość przygotowania dedykowanej dla Państwa potrzeb aplikacji internetowej; systemu rezerwacji, systemu CRM. Wieloletnie doświadczenie, liczne realizacje i rekomendacje zadowolonych klientów sprawiają, że gwarantujemy projektowanie stron internetowych według najwyższych standardów i aktualnie panujących trendów.

   Data dodania: 14 05 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: