\ Samozatrudnienie.pl - księgowość firmy jednoosobowej - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Samozatrudnienie.pl - księgowość firmy jednoosobowej

Samozatrudnienie.pl - księgowość firmy jednoosobowej

Szczegóły strony https://www.samozatrudnienie.pl:

 • ID: 10720
 • Tytuł: Samozatrudnienie.pl - księgowość firmy jednoosobowej
 • URL: https://www.samozatrudnienie.pl
 • Kliknięć: 2
 • Wyświetleń: 44
 • CTR: 4.55%
 • Data dodania: 17 12 2019
 • Słowa kluczowe: samozatrudnienie, księgowość firmy jednoosobowej
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: FORMSOFT sp. z o.o. sp. k.
 • Ulica: Św. Antoniego 23
 • Miasto: Wrocław
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Osoby rozpoczynające działalność swojej jednoosobowej firmy - samozatrudnienie przejawiają coraz większe zainteresowanie ofertami z zakresu oprogramowania, które usprawni księgowość firmy jednoosobowej. Trudno się temu dziwić, albowiem dobry program do prowadzenia firmy jednoosobowej zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie działalności gospodarczej. Dzisiejsze programy ułatwiające zarządzanie firmą umożliwiają ustrzec się od błędów, do których dochodzi na ogół wówczas kiedy jej właściciel jest równocześnie specjalistą do spraw kadr, księgowym, zaopatrzeniowcem, magazynierem i pracownikiem fizycznym.
  Jednoosobowa działalność gospodarcza z programem Samozatrudnienie firmy BIS Format wydaje się w tym kontekście wyjściem szczególnie dobrym. To przede wszystkim ułatwiona księgowość firmy jednoosobowej. Mamy bowiem do czynienia z programem https://www. samozatrudnienie. pl dostosowanym do polskich realiów i wyróżniającym się tym, że używając go jesteśmy w stanie pełnić funkcje specjalisty do spraw podatkowych, księgowego i kadrowca gwarantując nie tylko wzrost firmowego bezpieczeństwa, ale i redukcję kosztów.
  Program Samozatrudnienie posiada liczne użyteczne moduły i dodatki, które bardzo ułatwiają prowadzenie biznesu. Z nim szybko wystawimy faktury, wyliczymy podatek i prześlemy deklaracje, utworzymy plik JPK_VAT, czy wyliczymy składki ZUS. To także kontrola zapłat i rozliczeń. Kupując program Samozatrudnienie mamy możliwość wybrać moduły i dodatki, które są nam potrzebne. Producent proponuje pobrać bezpłatną przez 60 dni wersję testową by zobaczyć jak program funkcjonuje i jak kompleksowo ułatwia prowadzenie firmy jednoosobowej.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Komako - szkolenia z kosztorysowania »

   Poznaj na kursie a potem kup program do kosztorysowania Norma. Zapoznaj ofertę firmy KOMAKO, która sprzedaje oprogramowanie dla kosztorysantów w trzech wersjach użytkowych - Norma Standard, Norma Pro i Norma Expert. Specjaliści KOMAKO poza dystrybucją programów zapewnią też odpowiednie przygotowanie do korzystania z nich. Szkolenia z kosztorysowania w programie Norma zajmują cztery dni i są podzielone według poziomu zaawansowania kursantów, od dnia teoretycznego, aż po dzień dla doświadczonych kosztorysantów, którzy mieli już okazję pracować z programem Norma. KOMAKO oferuje też zestaw szkoleń zamkniętych, które mogą zostać dostosowane do konkretnych wymagań każdej jednej organizacji. Wykonujemy wówczas kosztorys na rzeczywistych przykładach i jest szansa zobaczenia jak program do kosztorysowania Norma wspomaga codzienną pracę. Szkolenia kosztorysowe, to nie jedyna oferta kursów KOMAKO zaprasza też na szkolenia z obsługi Microsoft Project.

   Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
  • Ksiega-podatkowa.pl Kpir program do księgowości »

   Zawód księgowego w małej czy też średniej firmie dla osoby postronnej nie wydaje się być szczególnie trudnym zadaniem. Wielu uważa, że jest to po prostu wpisywanie wciąż nowszych liczb w identyczne formularze. Pozory jednak mylą, ponieważ działanie to jest w stanie przysporzyć nierzadko wielu kłopotów. Na szczęście do dyspozycji są bardzo przydatne programy do księgowości, które stają się coraz popularniejsze.
   Ogromna liczba osób zajmujących się rachunkowością w firmie aktualnie decyduje się na kpir program do księgowości Super Księgę Podatkową (SKP), który świetnie wypełnia to zadanie.
   Na stronie www. ksiega-podatkowa. pl odnajdziesz informacje odnośnie tego w jaki sposób kpir program do księgowości wspiera pracę w firmie. Od dziś powierzone Ci zadania mogą stać się znacznie łatwiejsze, a ich wykonanie zajmie mniej czasu..
   Super Księga Podatkowa posiada liczne bardzo pomocne moduły. To zarówno książka przychodów i rozchodów jak i rozliczenia, płace i ZUS, podatki, JPK, fakturowanie, ewidencja środków trwałych, przejazdy i wiele innych. Opcje te znajdują zastosowanie w każdej firmie niezależnie od formy księgowości. Każdy może wybrać moduły, które są potrzebne w firmie i wyłącznie za nie płaci. Wraz z rozwojem biznesu istnieje możliwość dokupienia kolejnych. Ten program księgowy ułatwia sporządzanie różnego typu zestawień i raportów, dzięki którym prowadzenie firmy jest znacznie łatwiejsze.
   Wystarczy zajrzeć na stronę www. ksiega-podatkowa. pl i pobrać wersję testową. W okresie 60 dni darmowo możemy się dowiedzieć w jaki sposób działa kpir program do księgowości Super Księga Podatkowa.

   Data dodania: 16 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Pit-format.pl : program pit 2019 - rozliczenie pit »

   Czy wiesz co zrobić, aby łatwo rozliczyć pity 2019? Program pit 2019 Format www. pit-format. pl jest bardzo dobrym wyjściem dla tych, którzy chcą szybko, bezpiecznie i w prosty sposób wykonać roczne rozliczenie pit 37, pit 28 oraz innych pit 2019. Wystarczy tylko pobrać i zainstalować na komputerze właśnie PIT Format lub bezpośrednio poprzez Internet przeprowadzić rozliczenie podatku pit online. Wardo zauważyć, że dla osób fizycznych jest on zupełnie darmowy. Należy mocno docenić prostotę jego obsługi, no co jak co, lecz po kilku minutach każdy człowiek, nawet ten mający małe doświadczenie w dziedzinie podatków, ze wszystkim sobie poradzi. Kreator poprowadzi prze cały proces rozliczenia podatku, podpowiadając jakie dane należy wstawić. Po ich wpisaniu aplikacja sama wszystko bezbłędnie wyliczy, a potem ułatwi przesłać nasz pit 2019 /pit 2020 elektronicznie (e-deklaracje) do Urzędu Skarbowego. Istnieje też możliwość skorzystania z aktywnych deklaracji.
   Ten program PIT 2019 to oferta skierowana zarówno dla osób indywidualnych rozliczających na przykład pit 37, pit 28, pit O jak i dla firm oraz biur rachunkowych, które sporządzają w dużych ilościach pity 2019 /pity 2020 pracowników i klientów. Z jego pomocy skorzystało już wiele milionów zadowolonych Polaków. Program do pit uprości rozliczyć nasz pit 2019 indywidualny jak i wspólny z małżonkiem, skorzystać z niego mogą także osoby, które samotnie wychowują dzieci. Posiada on dużą bazę niezbędnych informacji, tak więc przypilnuje byśmy nie wpisali za dużych kwot odliczeń i ulg. Możemy być pewni, że nasze pity 2019 wypełnione są zgodne z obowiązującymi przepisami podatkowymi, albowiem program pit 2019 /pit 2020 jest na bieżąco aktualizowany. Zajrzyj do Internetu i skorzystaj z pomocy jaką oferuje ten PIT Format – to szybkie i proste rozliczenie pit 2019.

   Data dodania: 07 09 2019 · szczegóły wpisu »
  • Nowoczesne programy edukacyjne nauczanie początkowe »

   Nowoczesne programy edukacyjne nauczanie początkowe takie jak Akademia Umysłu EDU w szkolnictwie są niesamowicie istotnym elementem, który wpływa na to jak przebiega edukacja. Obecnie odgrywają one szczególnie duży wpływ na realizację zajęć. Każdy pedagog ma obowiązek odnosić się do przedstawionych przez ministerstwo dokumentów. Należy również wskazać, że istotne są indywidualne konspekty zająć, które należy, by każdy pedagog przygotował sobie indywidualnie, gdyż to pozwoli mu zwrócić uwagę na te elementy, które programy edukacyjne w szkole mają, ale są one w nich jedynie rozwinięte w podstawowym zakresie. To skuteczne ćwiczenie koncentracji i pamięci umożliwiające szybką naukę. Ogólnie rzecz biorąc, programy edukacyjne nauczanie początkowe są w dzisiejszych czasach kluczowe i warto dbać o ich wysoką jakość. To interesujące i rozwijające zajęcia pozalekcyjne i godziny karciane.

   Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
  • Anzasoft program płace »

   Dla wielu osób prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest spełnieniem marzeń o byciu sobie samym szefem. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę z tego, że w miarę, jak firma będzie się rozwijać, pojawi się konieczność zatrudnienia kolejnych osób. Wówczas warto pomyśleć o udogodnieniu, jakim jest program kadrowy. Sprawdź na http://www. anzasoft. pl

   Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Pit-biuro.pl - program do pit dla biur rachunkowych »

   Funkcjonowanie działalności gospodarczej nieodłącznie związane jest z koniecznością rozliczeń finansowych. Polskie prawo nakłada na nas obowiązek rozliczania pit z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa. Jednym z rozwiązań jest zlecenie rozliczeń biurom rachunkowym, jakie zajmują się tym regularnie. Wybierając biuro rachunkowe można między innymi liczyć na coroczne rozliczenie podatku przeprowadzone w sposób profesjonalny. Pit dla biur rachunkowych to najważniejszy dokument, z którym regularnie pracują, szczególnie gdy obsługują kompleksowo finanse przedsiębiorstw Dlatego zlecając obsługę finansową przedsiębiorstwa biurom rachunkowym można liczyć na kompleksową obsługę. Wiele biur księgowych, aby udoskonalić swoje usługi związane z rozliczaniem podatku stosują program do pit ułatwiający rozliczenie roczne taki jak PIT Format BIURO http://www. pit-biuro. pl. To program do pit dla biur rachunkowych, który przyspiesza roczne rozliczania pit 2019, a jednocześnie daje gwarancje, że dokument będzie wypełniony prawidłowo. Z programu korzystają także firmy i agencje pracy. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to bezpieczne rozliczenie roczne podatku pit 2019/pit 2020.
   Gdy należy przeprowadzić rozliczenie dużej ilości deklaracji podatkowych program do pit dla biur rachunkowych jest bardzo pomocny. Możliwość pracy wielostanowiskowej sprawia, że pity 2019/pity 2020 klientów są rozliczane bezbłędnie i terminowo. Na początku roku pity dla biur rachunkowych zlecane są w dużych ilościach, dlatego dzięki takim programom możliwe jest uporządkowanie rozliczania pit według pewnego harmonogramu. Szukając biura rachunkowego dla swoich rozliczeń warto więc sięgać po takie firmy, które chętnie wykorzystują program ułatwiający rozliczenie podatku. W ten sposób pity 2019 rozliczane są szybciej, a do tego praca ludzi jest kontrolowana przez program. Dzięki temu pity 2019/pity 2020 zostaną wypełnione bez niepotrzebnych błędów. To terminowe rozliczone pity i zadowoleni klienci.

   Data dodania: 07 09 2019 · szczegóły wpisu »
  • DataConsult oprogramowanie magazynowe »

   Nasza firma dostarcza od prawie piętnastu lat innowacyjne systemy magazynowe. Naszym klientom oferujemy doradztwo logistyczne, analizę i wdrożenie dostarczanych przez nas systemów WMS, szkolenia z zakresu prawidłowego użytkowania i wydajnego wykorzystania dostarczanych przez nas rozwiązań informatycznych oraz asystę techniczną dopasowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

   Data dodania: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Program Comarch Optima demo »

   Potrzebujesz pobrać i testować program Comarch Optima w wersji demo? Jesteś na początkowym etapie wyboru programu dla swojej firmy? Szukasz informacji na temat Comarch ERP Optima? Zapraszamy na naszą stronę comarch-optima-demo. pl, na której dowiesz się wszystkiego co najważniejsze o możliwościach tego programu. Oczywiście jak nazwa strony wskazuje będziesz mógł również pobrać z naszej strony demo programu Comarch Optima. Przygotuj się na najwyższą jakość w zakresie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem! Innowacyjne rozwiązania funkcjonalne oraz różne nowinki technologiczne sprawią, że w końcu będziesz zadowolony ze swojego systemu. Program Comarch Optima dostępny jest również w wersji online. Demo tego rozwiązania również możesz testować za darmo. Niestety w odróżnieniu od wersji stacjonarnej demo online możesz testować tylko przez 30 dni. Comarch ERP Optima w wersji demo daje praktycznie pełne możliwości funkcjonalne. Nie działają jedynie takie rzeczy jak wysyłka JPK, pobieranie danych z GUS czy kursów walut lub też kas fiskalnych. Poza tym kilkanaście modułów jest dostępna bez ograniczeń. Pobierz i testuj program Comarch Optima demo już dziś. Zapraszamy na naszą stronę www!

   Data dodania: 22 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Antywirusy sklep - omegasoft.pl »

   Oferujemy najlepsze antywirusy sklep na rynku. Odwiedzając nasz sklep przekonacie się jak łatwo można wybrać oryginalne programy antywirusowe, które są Wam potrzebne. Jeśli nie ma na komputerze czy tablecie takiego programu to sami stwarzacie dla siebie niebezpieczeństwo. To nie ma sensu i to źle się skończy. Odwiedźcie szybko nasz sklep i kupcie antywirusa.

   Data dodania: 02 03 2020 · szczegóły wpisu »
  • Program do wystawiania faktur - ksiegowosc24.pl »

   Jeżeli poszukujecie państwo sprawdzony i prosty program do wystawiania faktur to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jest to nowoczesny i z intuicyjną obsługą program do faktur z magazynem. Pełna specyfikacja oraz funkcjonalność programu dostępna jest na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

   Data dodania: 01 05 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: