\ Software House - mobilemanagement.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Software House - mobilemanagement.pl

Software House - mobilemanagement.pl

Szczegóły strony https://mdevelopers.pl:

 • ID: 6404
 • Tytuł: Software House - mobilemanagement.pl
 • URL: https://mdevelopers.pl
 • Kliknięć: 2
 • Wyświetleń: 227
 • CTR: 0.88%
 • Data dodania: 04 01 2019
 • Słowa kluczowe: outsourcing it, obsługa informatyczna firm, oprogramowanie dla firm
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Nasi programiści przeanalizowali niezliczone ilości kodów źródłowych. I tych własnych oraz tych, stworzonych przez kogoś innego. Dlatego idealnie sprawdzają się przy przeprowadzeniu testów pod kątem optymalizacji oraz wykrycia wszelkich nieprawidłowości. Wskażą również linijki, które mogą być podatne na zagrożenia.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Michał Jaskulski »

   Jestem freelancerem z doświadczeniem programistycznym popartym realizacjami i ukończonymi projektami dla znanych firm na rynku internetowym. Obecnie projektuję strony internetowe o zróżnicowanym stopniu złożoności. Statyczne strony, strony z systemem cms, sklepy internetowe, portale społecznościowe w różnych technologiach i językach programowania. W projektach stosuję rozwiązania autorskie.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Supremis Sp. z o.o. »

   Aby usprawnić proces zarządzania zasobami przedsiębiorstwa wykorzystuje się wiele rozwiązań. Jednym z nich jest wdrożenie oprogramowania dla firm. SAP Business One to specjalistyczny system dla małych i średnich firm, który integruje takie funkcjonalności jak np. : CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość, program magazynowy. Firma SAP jest światowym liderem w projektowaniu oprogramowania, jakim jest system ERP. SUPREMIS to pierwszy Złoty Partner SAP w Polsce. Oferuje profesjonalne usługi wdrożeniowe i fachowe doradztwo w zakresie wyboru oprogramowania.

   Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Fixeo naprawa laptopów, komputerów, serwis komputerowy »

   Fixeo. pl - jest zrobione z myślą o tych którzy mają problem ze swoimi komputerami. Zapraszamy na stronę Fixeo. pl gdzie możecie znaleźć wiele odpowiedzi na temat usterek Waszych komputerów, jednakże nie radzimy samemu się za nie zabierać. Na wielu serwisach społecznościowych można znaleźć wiele informacji na temat jak zrobić to samemu, jednakże z wieloletniego doświadczenia wiemy, że takie naprawy nie przynoszą całkowitego rozwiązania, a bez profesjonalnego sprzętu diagnostycznego można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc, dlatego też zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami albo do skorzystania z naszej aplikacji, która została przygotowana z myślą o Waszych problemach. Gwarantujemy darmową przesyłkę i diagnozę (przy podjęciu naprawy przez nasz serwis). Dajemy Gwarancje na nasze usługi. Z naszych usług skorzystało już tysiące internautów, gwarantujemy solidność i bezpieczeństwo powierzonego nam sprzętu.

   Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
  • JTC »

   Outsourcing usług IT staje się coraz bardziej popularny, ponieważ pozwala ograniczyć koszty stałe oraz usprawnić rozwiązywanie wszystkich problemów technicznych. Specjaliści z poznańskiej firmy JTC oferują kompleksową pomoc w zakresie stworzenia i modernizacji systemów informatycznych, a także administracji nimi.

   Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Toysboard.pl »

   Portal Toysboard powstał z myślą o czytelnikach, którym zależy na wartościowych poradach w kategoria: dom, gadżety, ludzie, moda, technologia oraz zdrowie i uroda. To właśnie w nich publikujemy na łamach naszego bloga rzetelne, ciekawe i przydatne artykuły, dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy do odwiedzin.

   Data dodania: 07 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Http://www.icotam.pl »

   Zastanawiasz się nad instalacją w swoim komputerze dwóch kart graficznych? Nie wiesz czy taka opcja będzie dobrym wyborem? Jeśli chcesz sprawdzić co eksperci sądzą na ten temat, to zapraszamy Cię na naszą stronę. Prowadzimy portal publicystyczny i nie obca nam żadna nowoczesna technologia. Zachęcamy do korzystania z naszych porad.

   Data dodania: 10 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Engave.pl »

   Firma działająca jako Engave specjalizuje się w zewnętrznej obsłudze przedsiębiorstw związanej z infrastrukturą IT znajdującą się w firmie klienta. Profesjonalna obsługa informatyczna w Warszawie oferowana przez tego usługodawcę obejmuje rozwiązywanie problemów ze sprzętem oraz różnymi programami. Prezentowany serwis IT oferuje również usługi odzyskiwania danych, a także audyty. Generalnie zatrudnienie tej firmy jest o wiele bardziej opłacalne niż utrzymywanie własnych etatowych pracowników działu informatycznego.

   Data dodania: 10 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Https://safelog.pl »

   Przeraża Cię wdrożenie RODO? Firma Safelog poleca się do usług. Na naszej stronie internetowej wwwsafelog. pl znajdziesz kompleksową pomoc w tym zakresie. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie przetwarzania danych osobowych, przeprowadzamy audyty oraz szkolenia RODO w kilku formach dostosowanych do możliwości przedsiębiorstwa (e-learning, szkolenia otwarte oraz szkolenia specjalne dla Twojej firmy) Naszym celem jest zapewnienie rzeczywistej ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie, a także profesjonalny nadzór nad przetwarzaniem danych. Warto nam zaufać!

   Data dodania: 15 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Polecenie Przelewu »

   Szukasz bezgotówkowej formy, która pozwoli Ci na wykonywanie wygodnych i przede wszystkim bezpiecznych transakcji pieniężnych? Polecenie przelewu będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Już dziś odwiedź bloga: Polecenie przelewu i dowiedz się więcej na temat tej formy płatności. Znajdziesz na nim mnóstwo informacji, które pomogą Ci rozwiać wątpliwości na temat polecenia przelewu, a także wskażą jak w odpowiedni sposób tej formy bezgotówkowej używać. Serdecznie zapraszamy!

   Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
  • Sesje.pl »

   Zleć transmitowanie obrad rady gminy profesjonalistom. Dzięki nam sesje online docierają do Twoich wyborców na żywo. Dodatkowo jesteśmy w stanie przechowywać nagrywany materiał do 5 lat na specjalnie przygotowanych serwerach. Zaufaj naszym umiejętnościom i dołącz do klientów, którzy już teraz korzystają z naszej pomocy.

   Data dodania: 10 12 2018 · szczegóły wpisu »