\ Software House - mobilemanagement.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Software House - mobilemanagement.pl

Software House - mobilemanagement.pl

Szczegóły strony https://mdevelopers.pl:

 • ID: 6404
 • Tytuł: Software House - mobilemanagement.pl
 • URL: https://mdevelopers.pl
 • Kliknięć: 3
 • Wyświetleń: 262
 • CTR: 1.15%
 • Data dodania: 04 01 2019
 • Słowa kluczowe: outsourcing it, obsługa informatyczna firm, oprogramowanie dla firm
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Nasi programiści przeanalizowali niezliczone ilości kodów źródłowych. I tych własnych oraz tych, stworzonych przez kogoś innego. Dlatego idealnie sprawdzają się przy przeprowadzeniu testów pod kątem optymalizacji oraz wykrycia wszelkich nieprawidłowości. Wskażą również linijki, które mogą być podatne na zagrożenia.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Supremis Sp. z o.o. »

   Aby usprawnić proces zarządzania zasobami przedsiębiorstwa wykorzystuje się wiele rozwiązań. Jednym z nich jest wdrożenie oprogramowania dla firm. SAP Business One to specjalistyczny system dla małych i średnich firm, który integruje takie funkcjonalności jak np. : CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość, program magazynowy. Firma SAP jest światowym liderem w projektowaniu oprogramowania, jakim jest system ERP. SUPREMIS to pierwszy Złoty Partner SAP w Polsce. Oferuje profesjonalne usługi wdrożeniowe i fachowe doradztwo w zakresie wyboru oprogramowania.

   Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Fabryka Dizajnu »

   Fabryka Dizajnu na rynku usług webmasterskich działa nieprzerwanie od kilkunastu lat proponując atrakcyjne wizualnie strony www w atrakcyjnych i przystępnych cenach. Naszym Klientom proponujemy nie tylko kompleksowe tworzenie stron internetowych ale również ich obsługę. Tworzenie stron internetowych to nasza pasja, dzięki której projekt tworzonego serwisu www jest zawsze niepowtarzalny i atrakcyjny wizualnie. Na każdym etapie wykonania strony www ściśle współpracujemy z zamawiającym, słuchamy klienta i proponujemy projekty, które naszym zdaniem będą są odzwierciedleniem jego oczekiwań. Tworzenie stron www to pasja firmy Fabryka Dizajnu. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i osoby prywatne, które nie posiadają jeszcze swojej strony www lub chcą posiadany serwis zmodernizować, odświeżyć i tchnąć w niego nieco świeżości. Wszystkim klientom proponujemy atrakcyjne ceny za wykonanie projektu strony www.

   Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • JTC »

   Outsourcing usług IT staje się coraz bardziej popularny, ponieważ pozwala ograniczyć koszty stałe oraz usprawnić rozwiązywanie wszystkich problemów technicznych. Specjaliści z poznańskiej firmy JTC oferują kompleksową pomoc w zakresie stworzenia i modernizacji systemów informatycznych, a także administracji nimi.

   Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Ratusz.pl »

   Po wejściu na stronę główną Ratusz, pojawia się skrót do najczęściej wyszukiwanych miast oraz panel nawigacyjny z wyszukiwarką, które ułatwiają poruszanie się po stronie. Prawą stronę zdobi skrócony kalendarz, kartka z kalendarza, informująca o bieżącym dniu, ewentualnych świętach oraz imionach, które dzisiaj świętują. Znajduje się również informacja o porze wschodu i zachodu słońca oraz księżyca, a także licznik odliczający dni do następnych wyborów samorządowych. Wszystko bardzo przejrzyste i proste w obsłudze.

   Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
  • Speed Test - test prędkości internetu »

   Skorzystaj z naszego narzędzia, aby przetestować prędkość łącza szerokopasmowego i pomóc w naszej kampanii. Dodatkowo otrzymasz wskazówki, jak poprawić swoją szybkość. Aby uzyskać najdokładniejsze wyniki, użyj kabla do podłączenia komputera do routera. Jeśli chcesz przetestować bezprzewodowo, ustaw się jak najbliżej routera. Upewnij się, że nic innego nie korzysta z połączenia internetowego lub nie uruchamia się na komputerze podczas wykonywania testu. Twoja maksymalna możliwa prędkość transmisji danych zależy od tego, czy masz łącze szerokopasmowe, światłowód, Wi-Fi lub inne połączenie, jak również swój plan taryfowy i usługodawca.

   Data dodania: 24 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Engave.pl »

   Firma działająca jako Engave specjalizuje się w zewnętrznej obsłudze przedsiębiorstw związanej z infrastrukturą IT znajdującą się w firmie klienta. Profesjonalna obsługa informatyczna w Warszawie oferowana przez tego usługodawcę obejmuje rozwiązywanie problemów ze sprzętem oraz różnymi programami. Prezentowany serwis IT oferuje również usługi odzyskiwania danych, a także audyty. Generalnie zatrudnienie tej firmy jest o wiele bardziej opłacalne niż utrzymywanie własnych etatowych pracowników działu informatycznego.

   Data dodania: 10 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Oprogramowanie - dataanalytics.pl »

   W ofercie firmy DataAnalytics profesjonalne i praktyczne szkolenia oraz warsztaty dotyczące wdrożenia Tableau. Nowoczesnego oprogramowania do analizy danych. Jest to niezwykle skuteczne i sprawdzone przez wiele firm narzędzie analityczno-raportowe, pozwalające efektywniej wykonywać wiele czynności w obszarze prowadzonej działalności. Wizualizacja danych jeszcze nigdy nie była tak dokładna i dobrze przygotowana. Więcej na stronie dataanalytics. pl.

   Data dodania: 04 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kataloglekarzy.com »

   Na odpowiednim podejściu do sprawy można naprawdę wiele zyskać i można być bardzo szczęśliwym z wybrania konkretnych w swojej sytuacji rozwiązań, które będą przekładały się na wiele korzyści i radość z odpowiedniego podejścia do sprawy. Jeżeli szukasz miejsca w sieci, w którym znajdziesz wiele opisów różnorodnych chorób i na którym zdobywanie wiedzy będzie możliwe to nasz blog jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę i czytanie go przekłada się na bardzo duże zadowolenie i radość w każdej sytuacji. Warto więc odpowiednio podchodzić do sprawy w swojej sytuacji.

   Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Https://safelog.pl »

   Przeraża Cię wdrożenie RODO? Firma Safelog poleca się do usług. Na naszej stronie internetowej wwwsafelog. pl znajdziesz kompleksową pomoc w tym zakresie. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie przetwarzania danych osobowych, przeprowadzamy audyty oraz szkolenia RODO w kilku formach dostosowanych do możliwości przedsiębiorstwa (e-learning, szkolenia otwarte oraz szkolenia specjalne dla Twojej firmy) Naszym celem jest zapewnienie rzeczywistej ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie, a także profesjonalny nadzór nad przetwarzaniem danych. Warto nam zaufać!

   Data dodania: 15 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Sesje.pl »

   Zleć transmitowanie obrad rady gminy profesjonalistom. Dzięki nam sesje online docierają do Twoich wyborców na żywo. Dodatkowo jesteśmy w stanie przechowywać nagrywany materiał do 5 lat na specjalnie przygotowanych serwerach. Zaufaj naszym umiejętnościom i dołącz do klientów, którzy już teraz korzystają z naszej pomocy.

   Data dodania: 10 12 2018 · szczegóły wpisu »