\ Kategoria: Kultura i Sztuka - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Exposition Art Blog »

  Malarstwo to milcząca poezja - to słowa Symonidesa greckiego poety z czasów archaicznych. Te słowa do dzisiaj stanowią prawdę i istotę sztuki. Obrazy to ikony, drzwi do świata ponad niebem o którym pisał Platon. Obrazy które prezentuję na moim blogu Exposition są właśnie takimi ikonami prowadzącymi oglądającego w świat piękna i harmonii. Artyści którzy prezentują swoje prace pochodzą z różnych krajów i reprezentują odmienną tradycję artystyczna, Łączy ich jednakowa dla wszystkich artystów miłość do sztuki i poszukiwanie idealnego piękna. Oprócz współczesnych artystów prezentuję także klasyków sztuki światowej. Blog posiada swoje odpowiedniki i strony na wiodących portalach społecznościowych, magazynach i platformach blogowych w USA, Europie i Polsce. Blog odwiedziło ponad 1100 000 użytkowników. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą cenowa i warunkami publikacji reklam. Reklamę możecie państwo umieszczać w języku polskim lub angielskim. Blog Exposition to również platforma do sprzedaży sztuki. Artyści mogą wstawiać za darmo swoje dzieła sztuki, które następnie promowane są na blogu na wydzielonej podstronie i w postach.

  Data dodania: 21 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Pomoc w napisaniu pracy – ogłoszenia. Gdzie szukać sprawdzonej pomocy w nauce, napisaniu pracy czy dobrego korepetytora? Na co zwracać uwagę przeglądając ogłoszenia o napisanie pracy licencjackiej lub ogłoszenia o napisanie pracy magisterskiej?
  Podczas studiów zdarza się, że studentowi potrzebna jest fachowa pomoc. Nie wszystkie informacje są łatwe do przyswojenia, wymagają większej ilości zaangażowania, co często nie jest spełnione przez prowadzących na wykładach bądź ćwiczeniach na uczelni. Jak studenci radzą sobie z materiałem, którego nie potrafią samodzielnie opanować? Rozwiązaniem okazują się korepetycje oraz pomoc fachowców z danych dziedzin. W dobie Internetu nie ma problemu ze znalezieniem stron z ogłoszeniami i ofertami dotyczącymi pisania prac i nauki z danych przedmiotów.
  Na co zwracać uwagę szukając konsultacji profesjonalisty? Przede wszystkim, należy zwracać uwagę na zakres działalności osoby, która ma nam pomóc. Ważne, aby ogłoszenie zawierało potwierdzenie kompetencji, aby uniknąć rozczarowania i straty czasu. Ogłoszenia o pisanie prac licencjackich i magisterskich, powinny natomiast zawierać zakres pomocy, jaką otrzymamy od danej osoby. Ważne jest, aby takie konsultacje – zazwyczaj płatne – przyniosły realną korzyść i efekt w postaci rozszerzonej wiedzy w danej dziedzinie. Wcześniej udostępniony zakres pomocy pozwoli ustalić studentowi, czy na konsultacjach nie zostanie jedynie powtórzone wszystko to, co już wie na temat danego przedmiotu bądź z zakresu tematycznego swojej pracy dyplomowej. Jeśli natomiast istnieją obawy co do Strony i portale z ogłoszeniami często zawierają opcję bezpłatnej pomocy – w postaci notek, artykułów czy wypowiedzi i konsultacji ekspertów za darmo.

  Data dodania: 15 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany klasa 5 »

  Nauczyciele wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych pomysłów na ciekawe prowadzenie zajęć lekcyjnych. Włączają w proces nauczania takie narzędzia jak sprawdziany, jak między innymi prezentacje multimedialne, prace ze specjalnymi kartami pracy, quizy, a nawet gry, w które można grać na tablicach interaktywnych. Czy są to dobre rozwiązania? Cóż, z całą pewnością tak. Dzieci są wtedy o wiele bardziej zainteresowane zajęciami od sprawdziany, chcą brać w nich czynny udział, więcej z nich wynoszą - wzrost zainteresowania sprawia bowiem, że łatwiej zapamiętują one wykładany im materiał. nnCiekawym rozwiązaniem są również różnego rodzaju próbne testy, jak na przykład sprawdziany. Dlaczego proponowanie dzieciom rozwiązywania testów może mieć pozytywny wpływ na przyswajanie przez nie materiału?

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia produktowa Kraków - DawidRojek.Com »

  Szybka i Profesjonalna fotografia produktów na białym tle. Na stronie znajdziesz nowe reportaże w wydarzeń stolicy małopolski, czyli Krakowa, głównie koncertów reportaży z produkcji zdjęć produktowych. Fotografuję w Krakowie gdzie zajmuję się renowacją starych fotografii i fotografią produktową. Jeżeli szukacie państwo dobrego fotografa do zrelizowana zlecenia fotograficznego to zapraszam do siebie.

  Data dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Https://playcolors.pl/ »

  Oferujemy takie usługi jak produkcja filmu na stronę internetową. Informacyjne rozwiązanie filmu jest najczęstsze i nie wymaga bardzo poważnych inwestycji finansowych. Taki film powstaje z prawdziwej organizacji Twojej firmy i nie wymaga filmowania scenicznego, aktorów itp. Produkcja rozpoczyna się od określenia konkretnych celów marketingowych firmy i dostarczenia informacji technicznych. Następnym krokiem jest napisanie scenariusza literackiego, który zaczynamy kręcić. Ostatnim etapem produkcji jest montaż, dubbing i opracowanie graficzne filmu.

  Data dodania: 03 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Aukcje sztuki online Maxfive.Art »

  Przez COVID-19 cały świat stanął w miejscu. Wiele wydarzeń zostało odwołanych i wstrzymanych. Podobnie było z aukcjami. To nie znaczy, że masz rezygnować z nabywania dzieł sztuki. Weź udział w aukcji online z domu! Odwiedź Maxfive. pl. W naszej e-galerii czekają na Ciebie oryginalne dzieła sztuki współczesnej, limitowane reprodukcje obrazów na papierze oraz wirtualne quarty kolekcjonerskie. Nasze aukcje zaczynają się już w lipcu tego roku! Chcesz dowiedzieć się więcej o sztuce współczesnej? Czytaj nasz blog!

  Data dodania: 24 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Album na zdjęcia wklejane - Carpentry Shop »

  Album dla rodziców z pewnością jest znakomitym podarunkiem dla rodziców Nowożeńców. Personalizowana okładka albumu oraz zdjęcia z ślubu i innych ważnych chwil w środku albumu ucieszą rodziców i będą dla nich pamiątką na długie lata. Rodzice po latach będą powracać do tych istotnych w życiu chwil.

  Data dodania: 16 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy na zamówienie Milena Olesinska »

  Galeria-obrazy-na-zamowienie. manifo. com to moja strona autorska. Przedstawiam na niej zbiór prac powstałych na przestrzeni ostatnich lat. Obrazy wykonuję tradycyjną techniką malarską, dlatego zapewniam o ich niepowtarzalności. Istotny dział mojej strony, to surrealizm, który jest moim ulubionym sposobem wypowiadania się. Jest to moje spojrzenie na tradycyjny i powszechnie uznany kierunek. Wyeliminowanie starego pejzażu surrealistycznego pozwoliło mi skupiać się na tym co najistotniejsze. Taka forma pozwala mi się swobodnie komunikować z odbiorcą. Pozdrawiam Milena Olesinska.

  Data dodania: 15 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Teatrhothaus.pl »

  TeatrHotHaus powstał po to by rozpowszechniać informacje ze świata literatury, sztuki i kina w duchu slow life. W kategorii lifestyle piszemy o sztuce delektowania się życiem. Jak cieszyć się chwilą? Jak sprawić by każdy moment naszego życia był lepszy? Jak smakować i delektować się życiem zamiast pochłaniać je bezrefleksyjnie? Jak sprawiać sobie drobne przyjemności? Jak nauczyć się doceniać to co nas spotyka? Pokażemy m. in. muzea które można zwiedzać on-line, jak urządzić toaletkę w mieszkaniu.

  Data dodania: 25 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • E-słownik - malarstwoity.pl »

  Jeżeli poszukujecie państwo miejsca gdzie przez Internet można poznać twórczość Renaty Kucharskiej, to serdecznie zapraszam do odwiedzin galerii online. Oprócz obejrzenia obrazów możecie państwo poznać przydatne słownictwo malarskie czy też dowiedzieć się różnych ciekawostek. Serdecznie zapraszam do galerii!

  Data dodania: 13 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Portal o Poznaniu - naszemiastopoznan.pl »

  Poznań to jedno z największych i najpiękniejszych miast w Polsce. Chcesz poznać je bliżej? Zanim przyjedziesz tutaj wejdź na NaszeMiastoPoznan. pl. Nasz portal internetowy ma na celu pokazać Ci całe bogactwo turystyczne stolicy Wielkopolski. Podpowiemy, jakie miejsca warto odwiedzić, jakie atrakcje na Ciebie czekają, które potrawy zjeść, gdzie pójść. Poznań nigdy nie stoi w miejscu. Tutaj cały czas coś się dzieje. O bieżących i najciekawszych wydarzeniach będziesz informowany właśnie dzięki nam!

  Data dodania: 29 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Virtualo.pl »

  Zapewniamy możliwość wyboru takich książek jak audiobooki oraz ebooki dowolnego gatunku. Posiadamy szereg publikacji naukowych i edukacyjnych. Prezentowane są licencjonowane produkty z gwarancją jakości. Cyfrowy format mp3 pozwala na umieszczenie kilku książek na jednym dysku, co upraszcza ich przechowywanie w ograniczonej przestrzeni i zapewnia dźwięk wysokiej jakości.

  Data dodania: 15 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczna Szkoła Rozwoju »

  Czy wiesz, że nasza szkoła oferuje kilkanaście różnych zajęć dla dzieci i młodzieży? Spośród najbardziej popularnych należy wyróznić taniec, balet, śpiew a także aktorstwo. Zapraszamy do zapoznania się z oferta na naszej stronie internetowej. W specjalnych przypadkach szkoła oferuje także zajęcia dla dorosłych.

  Data dodania: 13 04 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i Sztuka

Najnowsze wiadomości:

Kultura i Sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: