\ Kategoria: Przemysł, Produkcja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Agregaty »

Automatyka »

Biopaliwa »

Browarniczy »

Budowlany »

Budownictwo »

Ceramiczny »

Ceramika »

Chemia »

Chemiczny »

Chłodnictwo »

Chłodniczy »

Ciepłowniczy »

Drewno »

Drukarnie »

Drzewny »

Dźwigi »

Dźwigi i urządzenia »

Ekologia »

Elektromaszynowy »

Elektromechanika »

Elektroniczny »

Elektrotechniczny »

Elektrotechnika »

Energetyczny »

Energetyka »

Farby przemysłowe »

Farmaceutyczny »

Farmaceutyka »

Firmy »

Galwanizacja »

Gastronomiczny »

Gazowniczy »

Górnictwo »

Górniczy »

Gospodarka odpadami »

Gospodarka wodna »

Gumowy »

Hale magazynowe »

Hale namiotowe »

Handel »

Hutnictwo »

Hutniczy »

Hydraulika »

Hydraulika Siłowa »

Inne »

Kable »

Kompresory »

Konstrukcje stalowe »

Kontenery »

Lekki »

Leśnictwo »

Maszynowy »

Maszyny »

Materiały opałowe »

Meble »

Meblowy »

Metalurgia »

Metalurgiczny »

Mięsny »

Monopolowy »

Motoryzacyjny »

Narzędzia »

Narzędziowy »

Obrabiarki »

Oczyszczalnie ścieków »

Odlewniczy »

Odpady »

Odzież »

Opakowania »

Opał »

Palety »

Paliwowy »

Plandeki »

Pneumatyka »

Podnośniki »

Podnośniki, transportery »

Pojemniki »

Poligrafia »

Poligraficzny »

Półprodukty »

Przemysłowe »

Recykling »

Rolniczy »

Rybołówstwo »

Silniki »

Spożywczy »

Stalowe »

Stalowy »

Stoczniowy »

Surowce wtórne »

Tartaki »

Technika »

Tekstylny i skórzany »

Telekomunikacyjny »

Tkaniny »

Transportery »

Tworzywa »

Tworzywa sztuczne »

Tytoniowy »

Urządzenia »

Urządzenia przemysłowe »

Usługi przemysłowe »

Windy »

Wózki widłowe »

Wyroby metalowe »

Złom »

Łożyska »

 • Badania ścieków - Sorbchem »

  W zmodyfikowanym świecie, gdzie ludzi coraz więcej gnębią różnorakie choroby nikt nie zastanawia się co takiego znajduje się w ściekach. Nikt? A może jednak ktoś? Tak! Nasze firma SORBCHEM! Zależy nam na dobru świata i bliskich. Badania ścieków, to jeden z filarów, którym się zajmujemy. Posiadamy profesjonalny sprzęt jak również i ekipę ludzi, którzy tworzą świat czysty i aby mógł w pełni zdrowo funkcjonować. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą oraz przeczytać czym jeszcze się zajmujemy. Leży nam na sercu dobro nasze i Państwa. Dzisiaj niestety nikt nie zastanawia się jakie skutki może przynieść to co robimy dzisiaj. Dlatego też my jesteśmy od tego aby zadziałać, zrobić coś żeby przyszłym pokoleniom żyło się lepiej.

  Data dodania: 25 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Domowe, osobowe, towarowe »

  Domowe, osobowe, towarowe i te dla niepełnosprawnych - poznaj ofertę firmy ze Szczecina, woj. zachodniopomorskie. Peterlift oferuje fachowe doradztwo, sprzedaż i montaż obejmujący windy domowe, osobowe, towarowe. W ofercie także ich serwis i konserwacja. Pogotowie dźwigowe zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych!

  Data dodania: 11 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • BKD & Partners »

  BKD & Partners jest znanym dystrybutorem, zajmującym się sprzedażą soli drogowej w Polsce oraz Europie Zachodniej. Sól przemysłowa BKD & Partners jest skutecznym sposobem zapewnienia bezpieczeństwa na jezdniach i chodnikach podczas zimy. Oferowane przez naszą firmę produkty pochodzą z krajowych kopalni, oraz z regionów zagranicznych. Zapewniamy transport oraz wysoką jakość proponowanych przez nas rozwiązań.

  Data dodania: 04 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • MobilneKontenery.pl - produkcja, sprzedaż, wynajem »

  Firma MobilneKontenery. pl produkuje kontenery na sprzedaż lub wynajem. Moduły mieszkalne posiadają wszystkie cechy pokoju z łazienką. Można wyposażyć taki kontener w łóżka (nawet piętrowe), sanitariaty, prysznice. Kolejną propozycją jest kontener sanitarny, w którym zainstalowane są toalety dla pracowników. Pracownicy mogą korzystać również z kontenera socjalnego, w którym można zjeść posiłek oraz pozostawiać osobiste rzeczy.
  W modułach biurowych znajdą miejsce kierownicy budowy, a w pomieszczeniach typu stróżówki pracownicy firmy ochroniarskiej.
  Wybierając kontener pracownicy MobilneKontenery. pl doradzą i dostosują go do indywidualnych potrzeb. Firma zapewnia wysoką jakość, a zarazem niską cenę za zakupione lub wynajęte moduły. Możemy liczyć także na fachowe doradztwo i możliwość szybkiego transportu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 16 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Skup złomu Chorzów, Katowice »

  Skup złomu Chorzów główną działalnością naszej firmy jest skup złomu w Chorzowie, recykling i utylizacją metali oraz surowców wtórnych. Posiadamy również wózki widłowe do rozładunku. Nasz skup złomu Chorzów, Katowice realizuje płatności w gotówce lub przelewem, zawsze terminowo. Jako skup złomu Chorzów, Katowice metali kolorowych, oferujemy zawsze najlepsze ceny w okolicy surowców wtórnych i użytkowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem wielobranżowym godnym zaufania, do grona naszych stałych partnerów należą firmy z Chorzowa i Katowic, nasza pozycja na rynku jest stabilna, posiadamy atrakcyjną ofertę i gwarantujemy bezpieczeństwo każdej transakcji. Indywidualne podejście do każdego klienta wyróżnia nas na tle konkurencji. Naszym atutem jest profesjonalna i sprawna obsługa dostawców i odbiorców. Skup złomu Chorzów to podstawowa działalność firmy, przetwarzanie i utylizacja złomu metali kolorowych i szlachetnych, a także przetop aluminium, brązu i mosiądzu. W trakcie prowadzenia działalności w Katowicach zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz nawiązaliśmy współpracę z większością polskich zakładów branży metali kolorowych. Współpracujemy z polskimi hutami metali kolorowych, którym dostarczamy ogromne ilości surowca. Taka współpraca rozwija się bardzo dynamicznie i przynosi znakomite rezultaty. Zajmując się odpadami, firma Skup złomu Chorzów, Katowice w odpowiedzialny sposób przyczynia się do kasacji dzikich wysypisk śmieci i do podnoszenia świadomości ekologicznej społeczeństwa, skupując całą gamę złomu i odpadów metali kolorowych i szlachetnych zgodnie z przepisami Unii Europejskiej. Skup złomu Chorzów prowadzi skup złomu i odpadów metali kolorowych na rynku Ślaskim jak i zapraszamy chętnych z całej Polski. Skupujemy bardzo szeroki asortyment metali i ich odpowiedników.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • AD Pako producent opakowań z folii LDPE i HDPE w Solcu Kujawskim »

  AD Pako produkty wysyła na terenie całego kraju. Współpracujemy z cenioną firmą przewozową, która zaoferowała nam korzystne ceny, żeby zminimalizować koszty, a wysyłka odbywała się sprawnie i terminowo. Atuty firmy: niskie ceny, wyspecjalizowana kadra, jakość produktów, ciągłość dostaw.
  Przedsiębiorstwo ad-pako w Solcu Kujawskim. AD Pako zajmuje się przetwarzaniem folii LDPE i HDPE. Worki do żywności LDPE, worki z folii, pokrowce, i folia babelkowa.

  Data dodania: 25 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Małgorzata Dekoracja i Automatyka - Poznań »

  Aranżujesz nowe mieszkanie, szukasz zasłon do salonu? Sprawdź ofertę firmy Małgorzata z Poznania! W naszym katalogu posiadamy nie tylko gotowe firany i kotary, lecz także szyjemy zasłony na zamówienie. Wyróżnia nas duże doświadczenie, można spotkać nasze automatyczne kotary w hotelach czy salach konferencyjnych. W naszej ofercie, prócz dekoracji okiennych, jest też i automatyka okienna, czyli karnisze elektryczne lub tradycyjne rolety automatyczne. Oferujemy nie tylko najwyższą jakość, ale i pomoc przy wyborze tkaniny na zasłony czy firany. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 17 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Filtry TEKA - odciagiteka.com »

  TEKA to autoryzowany partner Niemieckiej firmy z oddziałem w Poznaniu. W ofercie znajdują się urządzenia filtrowentylacyjne dla pyłów i dymów powstających przy obróbce metali oraz filtry przemysłowe. Przedsiębiorstwo świadczy także usługi w planowaniu i doradztwie w zakresie wykonywanych prac. Oprócz tego po wykonanym serwisie są do dyspozycji klienta.  

  Data dodania: 14 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Montaż pomp Viessmann, Buderus, Bosch w Warszawie - SunFoton »

  SunFoton to firma od lat istniejąca na polskim rynku. Odnawialne źródła energii to podstawa jej działania. Instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzatory, rekuperacje to podstawy sprzedaży. Zapewniamy fachowe doradztwo, montaż paneli słonecznych, wybór pomp ciepła. Wszystko to z troską o naturalne środowisko.

  Data dodania: 10 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Stach - skład opału pod Wrocławiem »

  Skład opału STACH został zlokalizowany pod Wrocławiem, konkretnie w mieście Długołęka. Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą węgla oraz koksu już od ponad dwóch dekad! Na rynku istniejemy od 1999 roku i to właśnie nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy chwalić się dziesiątkami pozytywnych opinii wśród dotychczasowych Klientów. Szukasz kompleksowych oraz przede wszystkim jakościowych rozwiązań? Zapraszamy do współpracy. Zaopatrujemy Wrocław, Długołękę, Trzebnicę oraz najbliższe okolice wyżej wymienionych miast!

  Data dodania: 08 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Skrzynka na paczki - paczkoport.pl »

  Paczkoport to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które robią dużo zakupów przez Internet. Oferowana przez nas prywatna skrzynka na paczki pozwoli kurierowi zostawić paczkę nawet jeśli odbiorcy nie będzie w domu. Paczkoport chroni paczkę przed złodziejami i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, a jego posiadacze mogą odbierać swoje przesyłki o każdej porze.

  Data dodania: 26 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Producent wyrobów metalowych - kwconstruction.eu »

  Producent elementów metalowych KW Construction zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Oferujemy Wam tworzenie elementów metalowych na zamówienie. W swojej pracy korzystamy z najnowszej generacji sprzętu, który, w połączeniu z wysoką jakością surowców, pozwala osiągnąć nam niebywałą precyzję oraz trwałość tworzonych przez nas elementów metalowych.

  Data dodania: 26 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Producent Mebli Biurowych - Balma.pl »

  Wybierz Balma oferującą meble i akcesoria biurowe. Firma poleca szafy i regały, biurka, stoły konferencyjne, meble gabinetowe, które można wykorzystać zarówno urządzając domowe biuro, jak i całą firmę. Firma Balma wykorzystuje nowoczesne technologie produkcji i tylko najwyższe jakościowo materiały.

  Data dodania: 18 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fehchem - specjalistyczne środki smarne »

  Szukają Państwo chemii warsztatowej lub gospodarczej? W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta środków smarnych, czyszczących i odtłuszczających. Gwarantujemy sprawdzoną jakość produktów. Współpracujemy z niemieckimi laboratoriami, aby preparaty były jak najefektywniejsze. Wśród naszych produktów znajdują się między innymi pasty wysokotemperaturowe i przeciwzatarciowe, smary, oleje przemysłowe i wiele innych niezbędnych środków. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z pełną ofertą marki.

  Data dodania: 13 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Podnosimy.to - Wynajem podnośników »

  Lemarpol to firma zajmująca się wynajmem podnośników najwyższej jakości. Pomaga swoim klientom realizować swoje marzenia. W tym celu klienci mogą liczyć na wieloletnią wiedzę i doświadczenie, które prowadzą do podnośnik koszowy, wynajem, na innowacyjnych zasadach i spełniających wszystkie normy bezpieczeństwa. To także podnośnik nożycowy, wynajem. Celem firmy jest zaspokojenie potrzeb wszystkich zawodów wymagających pracy na wysokości. Pragnienie, które znajduje odzwierciedlenie w gamie produktów z oferty. Ładowarka teleskopowa, wynajem, umożliwia zmniejszenie kosztu floty firmowej oraz brak kosztów serwisów. Okres wynajmu długo lub krótkoterminowego jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów oraz sezonowości wynajmu. Skutkuje to również niższym kosztem eksploatacji wózków widłowych.

  Data dodania: 06 01 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł, Produkcja

Najnowsze wiadomości:

Przemysł, Produkcja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: