• Wózki widłowe Manitou »

  Manitou może dostarczyć wózki widłowe, platformy robocze i ładowarki teleskopowe wysokiej klasy. Cała oferta jest bardzo obszerna i można znaleźć w niej również inny sprzęt, np. podnośniki koszowe. Umożliwiamy dostęp między innymi do wysięgników, wciągarek, łyżek do betonu i wielu innych akcesoriów. Jakość naszych produktów stoi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe Toyota »

  Oferujemy wózki widłowe na sprzedaż i do wynajęcia. Dostarczamy klientom urządzenie na bardzo korzystnych warunkach dzierżawy. Zajmujemy się pełną obsługą serwisową i techniczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu zainteresowani odbiorcy z łatwością optymalizują koszty. Zapraszamy na nasza stronę internetową, gdzie zamieściliśmy szczegółowe informacje o naszych usługach.

  Data dodania: 07 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Obróbki Metali CNC - Polmix-Ast »

  Obróbkę metali wykonujemy w Przedsiębiorstwie Usług Technicznych Polmix-Ast. To profesjonalne centrum obróbki metalu w Gdańsku. Firma oferuje usługi: dłutowanie, przecinanie, toczenie CNC, frezowanie CNC i szlifowanie.
  Propozycja firmy skierowana jest do firm branży przemysłu elektromaszynowego. Zapewniamy stałe dostawy do Klienta. Świadczymy również usługi związane z naprawą i modernizacją pomp do betonu. Zapewniamy wysoką jakość produkcji oraz niskie ceny. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 31 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Cesab - wózki widłowe »

  Zwrotne i zwinne wózki widłowe elektryczne. Wydajne wózki widłowe spalinowe. Lekkie, łatwe w obsłudze wózki paletowe elektryczne i ręczne. Efektywne wózki widłowe wysokiego składowania. Zaprojektowane i wyprodukowane przez znaną markę Cesab. Nowe lub używane. Krótkie terminy dostawy. Możliwość wynajmu.

  Data dodania: 29 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Toczenie CNC - http://gralechcnc.com/toczenie-cnc/ »

  Obróbka elektroerozyjna jest stosowana w przemyśle lotniczym i kosmicznym, a także maszynowym i narzędziowym. Dzięki stosowaniu maszyn CNC koszt prototypowania i produkcji gotowych elementów jest ograniczony, chociaż zawsze produkcja dłuższych serii jest tańsza. Metoda ta pozwala na opłacalne przygotowanie pojedynczych elementów, zapewniając jednocześnie bardzo dużą powtarzalność wyniku. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu poznania szczegółów dotyczących obróbki elektroerozyjnej.

  Data dodania: 29 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • K&K Recykling System »

  Firma zajmuje się produkcją worków foliowych, produkcją linii do mycia i rozdrabniania tworzyw. Doświadczenie, działania inwestycyjne i przemyślane kroki pozwoliły uzyskać firmie ugruntowaną pozycję na rynku.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • TCI Cutting »

  Ta hiszpańska firma znajduję się w Guadassuar (Valencia), jest dedykowana do projektowania, produkcji, marketingu i usług posprzedażowych maszyn do cięcia wodą pod nazwą "TCI Cutting". TCI Cutting inwestuje swoje zyski w badania i rozwój w celu zapewnienia firmie najwyższej technologii maszyn do cięcia strumieniem wody oraz cięcia laserowego.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.mabotex.pl pokrowce na krzesła »

  Chcesz znaleźć dobrej jakości szlafroki hotelowe? Prowadzisz elegancki pensjonat i zamierzasz zapewnić swoim gościom trochę komfortu? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Jesteśmy zgranym zespołem pracowników dobrze wiemy w jaki sposób spełniać oczekiwania klientów i w ofercie mamy nie tylko szlafroki.

  Data dodania: 23 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Famas »

  Witryna przedsiębiorstwa Famas. Jest to doświadczony wytwórca różnego rodzaju węży i elementów używanych w domowych i fabrycznych instalacjach hydraulicznych oraz gazowniczych. W ofercie można zatem odnaleźć bezpieczne kompensatory stalowe oraz rozmaite przyłącza gazownicze, hydrauliczne, jak również do paneli słonecznych. Oprócz typowych przewodów hydraulicznych firma oferuje również węże przemysłowe niezastąpione przy tłoczeniu przeróżnych substancji niebezpiecznych. Na poniższej witrynie internetowej pokrótce scharakteryzowano poszczególne typy oferowanych przewodów oraz odmian kompensatorów. Sprawdzą tutaj zatem Państwo specyfikację techniczną wraz z rysunkami.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Asprint »

  Specjalnością naszej spółki są nadruki na rozmaitych materiałach. Wykorzystywane jest to w ogromnej liczbie przypadków do budowy produktów korporacyjnych i reklamowych. Dzięki regularnym maratonom większym zainteresowaniem cieszy się odzież sportowa i reklamowa z nadrukiem, co wykorzystują biegacze prywatnie, i sponsorzy wydarzeń. Kilka firm korzysta również ciekawego produktu, jakim jest roll-up z nadrukiem, który wykorzystują firmy przemieszczające się z miejsca na miejsce z ofertą firmy. Roll-up to zwyczajnie baner zrolowany w aluminiowej kasecie, który można rozstawić na podłodze.

  Data dodania: 15 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł, Produkcja

Przemysł, Produkcja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: