• Woodwaste »

  Dariusz Maciński to biznesmen, który zajmuje się zieloną energią. Pan Maciński jest prezesem zarządu firmy Woodwaste Sp. Z o. o., która od 2006 roku produkuje wysokoenergetyczny agropelletu. Ta forma agropelletu jest wytwarzana z odpadów roślinnych. O Wiele więcej informacji znajdą Państawo na stronie macinski. com.

  Data dodania: 13 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Techniart sp. z o.o. »

  Techniart to Polski producent kruszywa kwarcowego (w kolorach naturalnych lub barwione na dowolny kolor), oraz żywicy poliuretanowej i epoksydowej służących powszechnie do produkcji wytrzymałych posadzek możliwych do zastosowania zarówno we wnętrzach przemysłowych, jak i prywatnych oraz na powierzchniach znajdujących się na zewnątrz - np. podjazdy do garażu, tarasy i balkony

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pudełka na wymiar - zapakuj.to »

  Zapakuj To – firma, która zajmuje się produkcją opakowań ma ofertę przygotowaną z myślą o klientach, którzy liczą na zindywidualizowane rozwiązania. Jeśli potrzebujecie konkretnych, wykonanych dokładnie opakowań możecie bez obaw zdecydować na naszą ofertę. U nas macie możliwość samodzielnie zaprojektować opakowania, które będą dopasowane do Waszych potrzeb. W ten sposób otrzymacie idealny dla siebie produkt. W branży związanej z wyjątkowymi opakowaniami jesteśmy najlepsi, proces przygotowania opakowań jest wygodny, intuicyjny.

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pudełka wysyłkowe - zapakuj.to »

  Jeśli chcecie opakowań dobrej jakości przygotowanych pod kątem indywidualnych oczekiwań możecie liczyć na ofertę naszej firmy. Tworzymy opakowania pod kątem życzeń naszych klientów w oparciu o projekt, który sami będziecie mogli przygotowywać w specjalnym kreatorze, który udostępniamy wszystkim klientom. Tam planujecie kształt, rozmiar oraz decydujecie o tym jakie dekoracje będą znajdować się na opakowaniu. Nasza młoda, dynamicznie działająca firma przygotowuje dla Was najlepsze opakowania na rynku, a oferta jest kompleksowa.

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Formabet daszki ogrodzeniowe »

  Poprzez wysokiej renomy firmę Formabet, mogą Państwo zdecydować się na inwestycję w daszki ogrodzeniowe produkowane z najlepszych gatunków materiałów. Jesteśmy innowacyjni technologicznie, a także proponujemy przepiękne walory estetyczne naszych wyrobów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Worki Big Bag Wrocław, Wałbrzych, Dolny Śląsk »

  Firma Oxygen skupuje oraz sprzedaje nowe i używane worki typu BIG BAG. Worki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, mogą zostać wielokrotnie napełniane i opróżniane. Mogą być stosowane do transportu bądź do przechowywania kruszywa, żwiru, piasku, kostki, pelletu, tworzyw sztucznych, nawozów, zboża, ziemniaków, itp. Na życzenie klienta zapewniamy transport.

  Data dodania: 14 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pellet-olimp.pl »

  Poszukujesz doskonałego pelletu, który będzie wydajny i solidnej jakości? Trafiłeś doskonale, bowiem za pośrednictwem naszej renomowanej firmy Stelmet możecie zainwestować w wysokiej klasy wyroby, produkowane wyłącznie z własnych trocin. Jednym z naszych głównych produktów jest Pellet Olimp, który robiony jest z zastosowaniem solidnych gatunków – sosny i świerka. Zapewniamy znakomite parametry, wysoką kaloryczność i co za tym idzie, jakość pelletu. Wszelkie wyroby naszej firmy cechują się ekologią. Pozostajemy przyjaźni środowisku. Więcej o nas w naszym serwisie internetowym.

  Data dodania: 13 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Andpol-Bis Andrzej Loch »

  Jeżeli jesteśmy zmuszony kompleksowo zaopatrzyć się w solidne materiały budowlane albo gotowe elementy z kategorii przemysłu, serdecznie zapraszamy Cię do bliższego przyjrzenia się bogatemu asortymentowi renomowanej firmy Andpol-Bis Andrzej Loch. Jest to wiodąca marka na polskim rynku produkcyjno-usługowym, która prężnie funkcjonuje od wielu lat, w konsekwencji czego gwarantuje rozmaite spectrum produktów, takich jak stopnie schodowe, kraty pomostowe, w tym kraty zgrzewane oraz kraty prasowane. Mamy także uchwyty do krat, a nawet rozmaity wybór tworzyw, w głównej mierze wykonanych ze stali – nierdzewnej, ciągnionej, czarnej i blach perforowanych.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Plandeki okryciowe - plandeki-okryciowe.pl »

  Fol-Tech Spółka z o. o. założona w 1998 roku początkowo zajmowała się tylko produkcją różnego rodzaju folii wykorzystywanych w zakresie budownictwa. Wśród nich są folie do zastosowania w budownictwie naziemnym i pod ziemią. Dziś oferuje klientom zdecydowanie więcej. Produkuje plandeki okryciowe. Na plandeki samochodowe udziela 10-letniej gwarancji. Firma ma swoją siedzibę Pszczelniku.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Oznakowanie poziome - oznakowanie-poziome.pl »

  Do kontaktu z firmą Oznakowanie-poziome. pl zapraszamy właścicieli hal, magazynów, fabryk, zakładów produkcyjnych, parkingów podziemnych czy terenów przyzakładowych, którzy zainteresowani są ich oznakowaniem poziomym. Znaki takie tworzymy od ponad 10 lat, a więc mamy w tym ogromne doświadczenie. Gwarantujemy najkrótszy czas realizacji oraz konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł, Produkcja

Przemysł, Produkcja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: