\ Kategoria: Przemysł, Produkcja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Skup złomu Chorzów, Katowice »

  Skup złomu Chorzów główną działalnością naszej firmy jest skup złomu w Chorzowie, recykling i utylizacją metali oraz surowców wtórnych. Posiadamy również wózki widłowe do rozładunku. Nasz skup złomu Chorzów, Katowice realizuje płatności w gotówce lub przelewem, zawsze terminowo. Jako skup złomu Chorzów, Katowice metali kolorowych, oferujemy zawsze najlepsze ceny w okolicy surowców wtórnych i użytkowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem wielobranżowym godnym zaufania, do grona naszych stałych partnerów należą firmy z Chorzowa i Katowic, nasza pozycja na rynku jest stabilna, posiadamy atrakcyjną ofertę i gwarantujemy bezpieczeństwo każdej transakcji. Indywidualne podejście do każdego klienta wyróżnia nas na tle konkurencji. Naszym atutem jest profesjonalna i sprawna obsługa dostawców i odbiorców. Skup złomu Chorzów to podstawowa działalność firmy, przetwarzanie i utylizacja złomu metali kolorowych i szlachetnych, a także przetop aluminium, brązu i mosiądzu. W trakcie prowadzenia działalności w Katowicach zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz nawiązaliśmy współpracę z większością polskich zakładów branży metali kolorowych. Współpracujemy z polskimi hutami metali kolorowych, którym dostarczamy ogromne ilości surowca. Taka współpraca rozwija się bardzo dynamicznie i przynosi znakomite rezultaty. Zajmując się odpadami, firma Skup złomu Chorzów, Katowice w odpowiedzialny sposób przyczynia się do kasacji dzikich wysypisk śmieci i do podnoszenia świadomości ekologicznej społeczeństwa, skupując całą gamę złomu i odpadów metali kolorowych i szlachetnych zgodnie z przepisami Unii Europejskiej. Skup złomu Chorzów prowadzi skup złomu i odpadów metali kolorowych na rynku Ślaskim jak i zapraszamy chętnych z całej Polski. Skupujemy bardzo szeroki asortyment metali i ich odpowiedników.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • MobilneKontenery.pl - produkcja, sprzedaż, wynajem »

  Firma MobilneKontenery. pl produkuje kontenery na sprzedaż lub wynajem. Moduły mieszkalne posiadają wszystkie cechy pokoju z łazienką. Można wyposażyć taki kontener w łóżka (nawet piętrowe), sanitariaty, prysznice.

  Kolejną propozycją jest kontener sanitarny, w którym zainstalowane są toalety dla pracowników. Pracownicy mogą korzystać również z kontenera socjalnego, w którym można zjeść posiłek oraz pozostawiać osobiste rzeczy.
  W modułach biurowych znajdą miejsce kierownicy budowy, a w pomieszczeniach typu stróżówki pracownicy firmy ochroniarskiej.
  Wybierając kontener pracownicy MobilneKontenery. pl doradzą i dostosują go do indywidualnych potrzeb. Firma zapewnia wysoką jakość, a zarazem niską cenę za zakupione lub wynajęte moduły.

  Możemy liczyć także na fachowe doradztwo i możliwość szybkiego transportu.
  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 05 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania ścieków - Sorbchem »

  W zmodyfikowanym świecie, gdzie ludzi coraz więcej gnębią różnorakie choroby nikt nie zastanawia się co takiego znajduje się w ściekach. Nikt? A może jednak ktoś? Tak! Nasze firma SORBCHEM! Zależy nam na dobru świata i bliskich. Badania ścieków, to jeden z filarów, którym się zajmujemy. Posiadamy profesjonalny sprzęt jak również i ekipę ludzi, którzy tworzą świat czysty i aby mógł w pełni zdrowo funkcjonować. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą oraz przeczytać czym jeszcze się zajmujemy. Leży nam na sercu dobro nasze i Państwa. Dzisiaj niestety nikt nie zastanawia się jakie skutki może przynieść to co robimy dzisiaj. Dlatego też my jesteśmy od tego aby zadziałać, zrobić coś żeby przyszłym pokoleniom żyło się lepiej.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania z tworzyw - Space Box »

  Marka SPACEBOX jest marką należącą do firmy Form-Plast S. A. Celem istnienia tej marki jest wsparcie firm a oprócz tego osób prywatnych w utrzymaniu porządku, kwestiach związanych z logistyką i również organizacją przestrzeni, iżby zrobić to w prosty oraz tani sposób firma produkuje a oprócz tego sprzedaje między innymi: palety z tworzyw, wieszaki i również pojemniki o zróżnicowanym przeznaczeniu, opakowania zwrotne, wieszaki, składane kosze oraz niemało innych. Produkowane jest także wyposażenie niezbędne do warsztatu przykładowo łopaty. Połączenie najwyższej klasy surowców stosowanych do produkcji z wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją stu procentowej jakości a także trwałości artykułów, przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnych cen. W sprzedaży jest cały wachlarz pojedynczych akcesoriów, do których zaliczają się: burta do palet czy narożnik do piętrowania.

  Data dodania: 21 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Blachy miedziane | www.metallexpres.pl »

  Materiały aluminiowe muszą być odpowiednio wykonane, ażeby spełniały swoje funkcje, a takie właśnie sprzedaje firma METALL-EXPRES Sp. z o. o. Chcąc zakupić blachę warto się do nich udać, ponieważ sprzedają między innymi: stal nierdzewną, blachy aluminiowe, rury miedziane. Innymi materiałami, które można tam dostać, są: mosiądz, cynk, brąz, ołów, oraz inne, a z tego wytwarzane są różnorakie rzeczy tj. te wspomniane powyżej, a także nadal przykładowo: pokrycia dachowe, taśmy, blachy, spoiwa lutownicze oraz tym podobne. O doskonałej klasy tego towaru świadczy to, że jest on dystrybuowany na terenie całej Polski, a także do wielu krajów Europy. Ciekawe jest to, iż skupowany a także sprzedawany w tej firmie jest także złom różnego rodzaju jak, chociażby: metale kolorowe, stal kwasowa i również inne. Oferta firmy cały czas rośnie i jest ubogacana.

  Data dodania: 21 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory promieniowe dla przemysłu - Luftberg »

  Luftberg specjalizuje się w dystrybucji wentylatorów promieniowych dla potrzeb przemysłu. W ofercie firmy znajdują się wentylatory promieniowe dla wielu zastosowań. Firma oferuje wentylatory nisko, średnio i wysokociśnieniowe. Wentylatory wykonywane są w różnych konfiguracjach, z możliwością umieszczenia z lewej lub prawej strony silnika, z różnym kątem wylotu powietrza.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja kołnierzy stalowych - DB Technik »

  Przedsiębiorstwo DB-TECHNIK cechuje się największym stopniu tym, że jej artykuły produkowane są wyłącznie z najlepszego materiału. Dlatego są niezwykle trwałe, wytrzymałe, niezawodne, a oprócz tego posiadają bez liku innych cech. Praca kołnierzy stalowych to główne zajęcie tego przedsiębiorstwa, ale nie jedyne. Inne produkty od tej firmy to na przykład: różnego gatunku rury, uszczelki, śruby, kolana oraz inne Pożądane byłoby wiedzieć, że wszystko, co jest wytwarzane, wytwarza się w wielu rodzajach różniących się od siebie jak też: zastosowanym materiałem produkcyjnym albo normą, według której powstał dany element. Przez to, iż przedsiębiorstwo posiada nowoczesne maszyny, może zaproponować także gięcie profili. Na wszystko, co pochodzi od tej firmy, udzielana jest gwarancja, a firma, jeśliby to było potrzebne, dysponuje odpowiednim serwisem i doradztwem technicznym.

  Data dodania: 19 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Www.jagr.com.pl | masło osełkowe »

  Jagr, fabrykant i również dystrybutor wysokiej klasy polskich produktów mlecznych funkcjonujący na rynku od 1992 r. zachęca do współpracy. W asortymencie dostępne jest tradycyjne polskie masło 82% w wersji zwykłej a także osełkowej, oraz z obniżoną zawartością tłuszczu 60%. Oryginalny smak a oprócz tego aromat, którym towarzyszy zawartość witamin, coraz cenniejszych na rynku konsumenckim. W dystrybucji również naturalne masło irlandzkie o unikatowych walorach pod względem smaku i również konsystencji. Firma dostarcza swoim klientom także szeroko pojęty nabiał. Artykuły dostępne w katalogu to m. in. kefiry, napoje jogurtowe, serki homogenizowane, twarogi i również bez liku innych. Najlepsza jakość poświadczana oraz gwarantowana m. in. przez certyfikaty ISO oraz HACCP. Lokalizacja zakładów produkcyjnych pozwala zapraszać do współpracy kontrahentów z całego kraju.

  Data dodania: 19 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Loch Andrzej Loch »

  Jeżeli jesteśmy zmuszony kompleksowo zaopatrzyć się w solidne materiały budowlane albo gotowe elementy z kategorii przemysłu, serdecznie zapraszamy Cię do bliższego przyjrzenia się bogatemu asortymentowi renomowanej firmy Loch Andrzej Loch. Jest to wiodąca marka na polskim rynku produkcyjno-usługowym, która prężnie funkcjonuje od wielu lat, w konsekwencji czego gwarantuje rozmaite spectrum produktów, takich jak stopnie schodowe, kraty pomostowe, w tym kraty zgrzewane oraz kraty prasowane. Mamy także uchwyty do krat, a nawet rozmaity wybór tworzyw, w głównej mierze wykonanych ze stali – nierdzewnej, ciągnionej, czarnej i blach perforowanych.

  Data dodania: 19 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sznurek z polipropylenu - pasmantex.pl »

  W ofercie Pasmanetx znajdziemy sznurki bawełniane oraz liny o różnych grubościach i różnej formie kolorystycznej. Solidnie przygotowana oferta opiera się o dobre jakościowo materiały, które są w stanie zagwarantować komfort w trakcie ich wykorzystywania. Obecna od blisko 20 lat na rynku firma stara się dbać o jakość produktów wprowadzając do sprzedaży wyłącznie solidne, przemyślane rozwiązania i udoskonalany asortyment.

  Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sibugolpl.com »

  Kupowanie węgla może odbywać się bardzo komfortowo i może nie generować bardzo wysokich kosztów. Dostępny w naszej ofercie węgiel hurtowo jest wysokiej klasy opałem, który zawiera jedynie minimalne ilości siarki. Za sprawą tego nasz węgiel jest bardzo bezpieczny w stosowaniu i pomaga w skutecznej walce ze smogiem. Przekłada się to na wiele korzyści i powoduje, że skorzystanie z naszej oferty produktowej może być bardzo przyjemne. W naszej firmie każda osoba może kupić dobry jakościowo węgiel na atrakcyjnych warunkach.

  Data dodania: 12 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Badania nieniszczące - Casp System »

  Przedsiębiorstwo Casp system Sp. z o. o. zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości maszyn a także urządzeń przystosowanych do wykonywania badań NDT, innymi słowy Non Destructive Testing. Są to urządzenia oraz maszyny dopasowane i zoptymalizowane do nowoczesnych standardów, pozwalające w sposób nieniszczący badać surowce konstrukcyjne, budowlane oraz sprawdzać ich jakość wykonania i sposób przygotowania. Firma oferuje urządzenia do badań przy użyciu prądów wirowych, specjalnych badań ultradźwiękowych, a także bardzo dobrej jakości badań penetracyjnych i precyzyjnych badań magnetycznych. Sprzedawane urządzenia oraz maszyny dopasowane są do zasad bezpiecznego użytkowania i oczywiście norm jakościowych.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pl.megger.com »

  Jeśli poszukujecie państwo firmy, która w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajmuje się przede wszystkim produkcją jak również serwisowaniem wielu różnorakich przyrządów pomiarowych wykorzystywanych w różnych dziedzinach to w takiej sytuacji koniecznie powinniście państwo bliżej i uważniej przyjrzeć się ofercie firmy Megger, która na polskim rynku działa już ponad dwadzieścia lat i nieustannie poszerza się grono jej zadowolonych klientów. Oferuje im między innymi takie produkty jak mierniki elektryczne czy lokalizatory kabli.

  Data dodania: 07 02 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł, Produkcja

Przemysł, Produkcja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: