\ Kategoria: Przemysł, Produkcja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • BKD & Partners »

  BKD & Partners jest znanym dystrybutorem, zajmującym się sprzedażą soli drogowej w Polsce oraz Europie Zachodniej. Sól przemysłowa BKD & Partners jest skutecznym sposobem zapewnienia bezpieczeństwa na jezdniach i chodnikach podczas zimy. Oferowane przez naszą firmę produkty pochodzą z krajowych kopalni, oraz z regionów zagranicznych. Zapewniamy transport oraz wysoką jakość proponowanych przez nas rozwiązań.

  Data dodania: 04 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • MobilneKontenery.pl - produkcja, sprzedaż, wynajem »

  Firma MobilneKontenery. pl produkuje kontenery na sprzedaż lub wynajem. Moduły mieszkalne posiadają wszystkie cechy pokoju z łazienką. Można wyposażyć taki kontener w łóżka (nawet piętrowe), sanitariaty, prysznice. Kolejną propozycją jest kontener sanitarny, w którym zainstalowane są toalety dla pracowników. Pracownicy mogą korzystać również z kontenera socjalnego, w którym można zjeść posiłek oraz pozostawiać osobiste rzeczy.
  W modułach biurowych znajdą miejsce kierownicy budowy, a w pomieszczeniach typu stróżówki pracownicy firmy ochroniarskiej.
  Wybierając kontener pracownicy MobilneKontenery. pl doradzą i dostosują go do indywidualnych potrzeb. Firma zapewnia wysoką jakość, a zarazem niską cenę za zakupione lub wynajęte moduły. Możemy liczyć także na fachowe doradztwo i możliwość szybkiego transportu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 16 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Skup złomu Chorzów, Katowice »

  Skup złomu Chorzów główną działalnością naszej firmy jest skup złomu w Chorzowie, recykling i utylizacją metali oraz surowców wtórnych. Posiadamy również wózki widłowe do rozładunku. Nasz skup złomu Chorzów, Katowice realizuje płatności w gotówce lub przelewem, zawsze terminowo. Jako skup złomu Chorzów, Katowice metali kolorowych, oferujemy zawsze najlepsze ceny w okolicy surowców wtórnych i użytkowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem wielobranżowym godnym zaufania, do grona naszych stałych partnerów należą firmy z Chorzowa i Katowic, nasza pozycja na rynku jest stabilna, posiadamy atrakcyjną ofertę i gwarantujemy bezpieczeństwo każdej transakcji. Indywidualne podejście do każdego klienta wyróżnia nas na tle konkurencji. Naszym atutem jest profesjonalna i sprawna obsługa dostawców i odbiorców. Skup złomu Chorzów to podstawowa działalność firmy, przetwarzanie i utylizacja złomu metali kolorowych i szlachetnych, a także przetop aluminium, brązu i mosiądzu. W trakcie prowadzenia działalności w Katowicach zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz nawiązaliśmy współpracę z większością polskich zakładów branży metali kolorowych. Współpracujemy z polskimi hutami metali kolorowych, którym dostarczamy ogromne ilości surowca. Taka współpraca rozwija się bardzo dynamicznie i przynosi znakomite rezultaty. Zajmując się odpadami, firma Skup złomu Chorzów, Katowice w odpowiedzialny sposób przyczynia się do kasacji dzikich wysypisk śmieci i do podnoszenia świadomości ekologicznej społeczeństwa, skupując całą gamę złomu i odpadów metali kolorowych i szlachetnych zgodnie z przepisami Unii Europejskiej. Skup złomu Chorzów prowadzi skup złomu i odpadów metali kolorowych na rynku Ślaskim jak i zapraszamy chętnych z całej Polski. Skupujemy bardzo szeroki asortyment metali i ich odpowiedników.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania ścieków - Sorbchem »

  W zmodyfikowanym świecie, gdzie ludzi coraz więcej gnębią różnorakie choroby nikt nie zastanawia się co takiego znajduje się w ściekach. Nikt? A może jednak ktoś? Tak! Nasze firma SORBCHEM! Zależy nam na dobru świata i bliskich. Badania ścieków, to jeden z filarów, którym się zajmujemy. Posiadamy profesjonalny sprzęt jak również i ekipę ludzi, którzy tworzą świat czysty i aby mógł w pełni zdrowo funkcjonować. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą oraz przeczytać czym jeszcze się zajmujemy. Leży nam na sercu dobro nasze i Państwa. Dzisiaj niestety nikt nie zastanawia się jakie skutki może przynieść to co robimy dzisiaj. Dlatego też my jesteśmy od tego aby zadziałać, zrobić coś żeby przyszłym pokoleniom żyło się lepiej.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hal-Jan hydraulika siłowa »

  Hal-Jan hydraulika siłowa jest firmą specjalizującą się w produkcji elementów hydrauliki siłowej, przewodów hydraulicznych i węży wysokociśnieniowych. Dostarczamy klientom produkty najwyższej jakości.

  Data dodania: 19 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Labortech.pl »

  Produkcja maszyn do badania właściwości mechanicznych materiałów i gotowych produktów to główna specjalizacja firmy LaborTech Polska. W naszej ofercie można znaleźć maszyny wytrzymałościowe elektromechaniczne, serwohydrauliczne, dynamiczne oraz do testów długookresowych CREEP, a także urządzenia pomiarowe - młoty CHARPY’EGO i opadowe, twardościomierze.

  Data dodania: 19 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Producent Opakowan - Opakowania Nawrot »

  Zakres działań naszej firmy to produkcja pudeł kartonowych, opracowanie indywidualnego rozmiaru i wzoru. Jesteśmy w stanie wyprodukować od małych opakowań z tektury falistej do większych opakowań z tektury falistej. Pracownicy firmy rozwiązują powierzone zadania w oparciu o bogate doświadczenie zawodowe. Wszystkie produkty są zgodne z normami i są bezpieczne. Opakowania z tektury falistej nadają się do stosowania w przemyśle spożywczym.

  Data dodania: 08 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zamiatarka - agapit.pl »

  Dostarczamy maszyny czyszczące dedykowane mocno wymagającym klientom, głównie biznesowym, instytucjonalnym. Nasze maszyny szorujące sprawdzają się również w przemyśle. Podpowiadamy przed wyborem zamiatarek, robotów czyszczących ułatwiających porządki dużych przestrzeni. Mamy maszyny do mycia szyb na wysokościach, niezwykle intuicyjne w użytkowaniu.

  Data dodania: 03 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje ciepłownicze - Ferrox Białystok »

  Ferrox to przedsiębiorstwo oferujące montaż i serwis instalacji ciepłowniczych. Pompy ciepła instalowane przez naszą firmę zapewniają odpowiednie ogrzewanie budynku i ciepłą wodę użytkową. Oferujemy również inne usługi ciepłownicze, takie jak modernizacje kotłowni i maszynowni, remonty i modernizacje kotłów nisko i wysokoprężnych, oraz urządzeń towarzyszących zainstalowanych w kotłowni.

  Data dodania: 26 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Gumtal – Producent wyrobów gumowych i silikonowych »

  Gumtal - wyroby gumowe i silikonowe. W zakładzie Gumtal w Radwanicach, stale trwa produkcja podzespołów. Powstają ze specjalnie przygotowanych mieszanek elastomerów oraz kauczuków. Gumtal przygotowuje wyroby gumowe o szerokim zestawie cech: twardość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i substancje chemiczne, zakres temperatury pracy, a nawet kolorystyka. Zachęcamy do poznania pełnej oferty producenta.
  Gumtal
  Szkolna 15
  55-010 Radwanice
  tel. 601 779 147
  e-mail: biuro@gumtal.pl
  strona internetowa: http://gumtal. pl/

  Data dodania: 25 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka cen energii - zatrzymajlicznik.pl »

  Aby nie przepłacać za dostawy energii, czy gazu, warto skorzystać z internetowej aplikacji zatrzymajlicznik. pl. Podstawowym narzędziem porównywarki cen energii jest obiektywne porównanie cen proponowanych przez rozmaitych, działających w branży dostawców. Porównaj ceny prądu, wybierz najtańszy dla Ciebie wariant.

  Data dodania: 21 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Odlewnia aluminium - Alu-Met »

  Niektóre elementy maszynowe albo występujące w różnego rodzaju instalacjach nie występują w potrzebnej formie i wymagane jest dorobienie pewnych szczegółów. Firma Alu-Met posiada biuro projektowe, w którym powstają plany produktów. Wykorzystując własną odlewnię aluminium, wykonują gotowe odlewy. Dzięki obróbce mechanicznej w nowocześnie wyposażonej narzędziowni elementy zostają dopasowane i właściwie obrobione. Na koniec poddawane są zabezpieczeniu antykorozyjnemu w malarni proszkowej.

  Data dodania: 12 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przemysłowy druk 3D - druk3d.co.pl »

  Jedną z dziedzin, która rozwija się z dnia na dzień jest cyfryzacja. Pojawiają się nowe produkty, które zastępują starsze, ze względu na to, że są one znacznie bardziej funkcjonalne i przynoszą więcej korzyści. Rozwój cyfryzacji sprawił, że pojawiły się drukarki 3D dla przemysłu. Drukarki 3D dla przemysłu mogą przydać się w bardzo wielu dziedzinach przemysłu. Zyskują one coraz więcej zastosowań w przemyśle znacznie usprawniając bardzo wiele procesów na produkcji, dlatego warto zastanowić się nad wykorzystaniem druku 3D w przemyśle.

  Data dodania: 23 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Żmijka do zboża - Magrotex »

  Rolnictwo wymaga odpowiedniego sprzętu, który będzie dostoswany do panujących na zewnątrz warunków. Bardzo ważne jest by posiadać odpowiednie elementy, które będą znacznie ułatwiały pracę, dlatego też warto zaopatrzyć się odpowiednie produkty, dzięki którym praca stanie się znacznie bardziej przyjemna. Doskonałym rozwiązaniem jest zakupienie żmijki do zboża, czy też podajnika do zboża, które sprawią, że praca podczas żniw będzie znacznie bardziej komfortowa. W sklepie można znaleźć wiele elementów niezbędnych podczas prac na roli.

  Data dodania: 15 09 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł, Produkcja

Najnowsze wiadomości:

Przemysł, Produkcja - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: