\ Ecco Floor - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Ecco Floor

Ecco Floor

Szczegóły strony www.eccofloor.pl:

 • ID: 19
 • Tytuł: Ecco Floor
 • URL: www.eccofloor.pl
 • Kliknięć: 90
 • Wyświetleń: 731
 • CTR: 12.31%
 • Data dodania: 24 03 2014
 • Słowa kluczowe: płytki tarasowe, elewacje drewniane, drewniane tarasy, deski na taras, drewno na taras, tarasy drewniane, tarasy kompozytowe
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Firma produkuje systemy tarasowe i elewacje z kompozytu, czyli materiału będącego alternatywą dla towarów z drewna. System ma wykorzystanie przy budowie tarasów, balkonów stanowi podstawę oferowanych produktów.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Winda Serwis »

   Lubelskie Przedsiębiorstwo Dźwigowe "Winda-Serwis" Sp. z o. o. w zakresie modernizacji dźwigów dysponuje innowacyjnym wyjściem sterowań, opartych na wysokiej klasy sterowniku mikroprocesorowym nowej generacji w bardzo atrakcyjnych cenach. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowników, która ma wieloletnie doświadczenie w zakresie usług opisanych w mojej ofercie. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do pracy przy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych m. in. w zakresie obsługi, konserwacji, napraw i pomiarów a ponadto uprawnienia do konserwacji: dźwigów o dowolnym systemie sterowania z napędem regulowanym, dźwigów ze sterowaniem zbiorczym i grupowo-zbiorczym dla dźwigów elektrycznych i hydraulicznych, urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • SKSM S.A. »

   Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S. A. firma z tradycją. Producent kruszyw.

   Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Staltechnika »

   Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów szerokiego asortymentu maszyn niezbędnych do realizowania robót wiertniczych. Posiadamy doświadczenie w naszej firmie oraz nowoczesne maszyny, co pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie takich maszyn wiertniczych jak maszyny do wiercenia pionowego, poziomowego a także osprzętu do maszyn, w tym między innymi świdrów, głowic, rur, przedłużek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w ramach naszej strony internetowej oraz do korzystania z naszych usług!

   Data dodania: 10 04 2016 · szczegóły wpisu »
  • Plandeki okryciowe - plandeki-okryciowe.pl »

   Fol-Tech Spółka z o. o. założona w 1998 roku początkowo zajmowała się tylko produkcją różnego rodzaju folii wykorzystywanych w zakresie budownictwa. Wśród nich są folie do zastosowania w budownictwie naziemnym i pod ziemią. Dziś oferuje klientom zdecydowanie więcej. Produkuje plandeki okryciowe. Na plandeki samochodowe udziela 10-letniej gwarancji. Firma ma swoją siedzibę Pszczelniku.

   Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Formabet daszki ogrodzeniowe »

   Poprzez wysokiej renomy firmę Formabet, mogą Państwo zdecydować się na inwestycję w daszki ogrodzeniowe produkowane z najlepszych gatunków materiałów. Jesteśmy innowacyjni technologicznie, a także proponujemy przepiękne walory estetyczne naszych wyrobów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

   Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Techniart sp. z o.o. »

   Techniart to Polski producent kruszywa kwarcowego (w kolorach naturalnych lub barwione na dowolny kolor), oraz żywicy poliuretanowej i epoksydowej służących powszechnie do produkcji wytrzymałych posadzek możliwych do zastosowania zarówno we wnętrzach przemysłowych, jak i prywatnych oraz na powierzchniach znajdujących się na zewnątrz - np. podjazdy do garażu, tarasy i balkony

   Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Www.kopalnia-jenkow.pl »

   Kopalnia Łupka Szarogłazowego ALCHEMIX SUROWCE Sp. z o. o. Sp. k. w Jenkowie to dostawca rzadkiego w Polsce złoża, jakim jest surowiec skalny, stanowiący niezwykle oryginalne wykończenie ogrodowych alejek, podjazdów, jako okładzina na elewacji, czy materiał dekoracyjny do wnętrz. Na rynku działamy od 2004 r. w ramach starego wyrobiska. Oferujemy kamień sortowany luzem, kamień łupany oraz kamień cięty. W przypadku zainteresowania naszym produktem, istnieje możliwość przesłania bezpłatnych próbek kamienia. Zapraszamy do kontaktu!

   Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Klingeryt | www.graftex.pl »

   Oferujemy w naszej ofercie świetny materiał uszczelniający-klingeryt, stosowany on jest do produkcji uszczelek. Przedsiębiorstwo nasza doradzi i również dobierze wysokiej klasy płyty uszczelniające które występują w wielu gatunkach. Ważne są proporcje, ilość kwasów oraz rodzaj zastosowanego procesu. Posiadamy w naszym zaopatrzeniu również szczeliwa jest to pakunek z pszczelego wosku, używany do uszczelnienia. Zapewniamy że nasze produkty są niezwykle dobrej jakości w związku z tym pożądane byłoby odwiedzić nasz sklep. Potrzebujesz gwarancji dobrego towaru to namawiamy doradzimy oraz podpowiemy w kwestii dobrego wyboru. Porządny klingeryt a oprócz tego szczeliwo to podstawa do prawidłowego uszczelniania przykładowo okien, w naszej propozycji artykuły te posiadają certyfikaty i są o wiele opiniowane. Tak w związku z tym jeśli planujesz coś prawidłowo uszczelnić to dobrze trafiłeś.

   Data dodania: 28 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Palarnie-kabiny.pl - kabiny dla palaczy »

   Wszystkie produkowane przez nas palarnie są wyposażone w bardzo energiczne a także nowoczesne rozwiązania wyprowadzania niechcianego powietrza. Robią to w sposób skromny a oprócz tego nieinwazyjny dla pozostałych pracowników czy osób postronnych znajdujących się w sąsiedztwie. Środowisko biurowe jest niezywkle wrażliwe w związku stan osób, w takim razie nasze rozwiązania są tworzone z myślą o ogóle firmy. Palarnia wewnętrzna jest stąd bardzo dobrym miejscem dla wszystkich chcących wyciągnąć papierosa, bez konieczności latania wysoce poza budowlę, czy narażania pobliskich osób na ciężki zapach, czy strata zdrowia. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzenia naszej strony.

   Data dodania: 28 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Eko Okna S.A. »

   Eko Okna S. A. to wiodący producent okien i drzwi. Firma nasza powstała w 1998 roku w Kornicach gmina Pietrowice Wielkie w woj. Śląskim. Eko Okna to lider w swojej branży tak a kraju, jak i za granicą. Ekookna rozpoczęły swą działalność od produkcji okien. Ponad dwadzieścia lat działalności firmy Eko Okna spowodowało jej bardzo duży rozwój. Obecnie marka znana jest na całym świecie. W halach produkcyjnych produkowane są okna, bramy i ogrodzenia, drzwi, rolety i żaluzje fasadowe. Produkcja odbywa się w czterech halach produkcyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości, gdyż dbamy o to, by wykonane były z najlepszym materiałów. W ciągu tych lat zespół rozrósł się do ponad 7000 pracowników. Aktualnie firma Eko Okna eksportuje swoje towary do 35 karajów. Nasza flota maszyn produkcyjnych jest jedną z najbardziej rozwiniętych na świecie. Jesteśmy partnerem handlowym, który cieszy się zaufaniem kontrahentów. Staramy się stale rozwijać i wdrażać nowe rozwiązania technologiczne.

   Data dodania: 21 02 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: