\ Ecco Floor - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Ecco Floor

Ecco Floor

Szczegóły strony www.eccofloor.pl:

 • ID: 19
 • Tytuł: Ecco Floor
 • URL: www.eccofloor.pl
 • Kliknięć: 80
 • Wyświetleń: 691
 • CTR: 11.58%
 • Data dodania: 24 03 2014
 • Słowa kluczowe: płytki tarasowe, elewacje drewniane, drewniane tarasy, deski na taras, drewno na taras, tarasy drewniane, tarasy kompozytowe
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Firma produkuje systemy tarasowe i elewacje z kompozytu, czyli materiału będącego alternatywą dla towarów z drewna. System ma wykorzystanie przy budowie tarasów, balkonów stanowi podstawę oferowanych produktów.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • PPG »

   W budownictwie używa się wielu materiałów. Kruszywo granitowe, które cieszy się trwałością i jakością. Strzegom oferuje kruszywo, które dobrze nadaje się do wykończeń. Musimy tylko mieć odpowiedniego fachowca, który zajmie się wykończeniem.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Protan »

   PROTAN - norweski wytwórca membran dachowych PVC. Przedsiębiorstwo egzystuje od 70 lat i od początku własnego istnienia zajmowała się wyrobem dachów dla pracowni wytwórczych, hal magazynowych oraz innych budynków industrialnych. Ich obszerne użycie i prostota przeróbki na indywidualne potrzeby użytkownika przełożyło się na rozwój firmy także poza granicami Norwegii. Na Polskim rynku istniejemy od roku 2000 i z sukcesem znajdujemy dodatkowe przedsiębiorstwa zainteresowane naszą ofertą. Remonty dachów to nasza specjalizacja. Naszym zamierzeniem jest trwały oraz dochodowy rozkwit przedsiębiorstwa Protan i współdziałających z nami przedsiębiorstw partnerskich.

   Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Winda Serwis »

   Lubelskie Przedsiębiorstwo Dźwigowe "Winda-Serwis" Sp. z o. o. w zakresie modernizacji dźwigów dysponuje innowacyjnym wyjściem sterowań, opartych na wysokiej klasy sterowniku mikroprocesorowym nowej generacji w bardzo atrakcyjnych cenach. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowników, która ma wieloletnie doświadczenie w zakresie usług opisanych w mojej ofercie. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do pracy przy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych m. in. w zakresie obsługi, konserwacji, napraw i pomiarów a ponadto uprawnienia do konserwacji: dźwigów o dowolnym systemie sterowania z napędem regulowanym, dźwigów ze sterowaniem zbiorczym i grupowo-zbiorczym dla dźwigów elektrycznych i hydraulicznych, urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • SKSM S.A. »

   Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S. A. firma z tradycją. Producent kruszyw.

   Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Probud »

   Probud to instytucja z wieloletnim stażem i olbrzymim doświadczeniem. Za pomocą swoich umiejętnością potrafi zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających chętnych. Przetestowana technologia sprawdza się w skrajnie wymagających chwilach. Ogromny wybór oferowanych produktów z żelbetu stawia placówkę Probud na pierwszym miejscu placówek działających w tej niszy. Firma ta specjalizuje się w produkcji: szamba betonowe Probud to solidny Partner do pewnego biznesu. Zapraszamy po więcej informacji, do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo produkowane przez nas elementy. Zapraszamy, team Probud.

   Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Staltechnika »

   Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów szerokiego asortymentu maszyn niezbędnych do realizowania robót wiertniczych. Posiadamy doświadczenie w naszej firmie oraz nowoczesne maszyny, co pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie takich maszyn wiertniczych jak maszyny do wiercenia pionowego, poziomowego a także osprzętu do maszyn, w tym między innymi świdrów, głowic, rur, przedłużek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w ramach naszej strony internetowej oraz do korzystania z naszych usług!

   Data dodania: 10 04 2016 · szczegóły wpisu »
  • Formabet daszki ogrodzeniowe »

   Poprzez wysokiej renomy firmę Formabet, mogą Państwo zdecydować się na inwestycję w daszki ogrodzeniowe produkowane z najlepszych gatunków materiałów. Jesteśmy innowacyjni technologicznie, a także proponujemy przepiękne walory estetyczne naszych wyrobów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

   Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Techniart sp. z o.o. »

   Techniart to Polski producent kruszywa kwarcowego (w kolorach naturalnych lub barwione na dowolny kolor), oraz żywicy poliuretanowej i epoksydowej służących powszechnie do produkcji wytrzymałych posadzek możliwych do zastosowania zarówno we wnętrzach przemysłowych, jak i prywatnych oraz na powierzchniach znajdujących się na zewnątrz - np. podjazdy do garażu, tarasy i balkony

   Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Www.kopalnia-jenkow.pl »

   Kopalnia Łupka Szarogłazowego ALCHEMIX SUROWCE Sp. z o. o. Sp. k. w Jenkowie to dostawca rzadkiego w Polsce złoża, jakim jest surowiec skalny, stanowiący niezwykle oryginalne wykończenie ogrodowych alejek, podjazdów, jako okładzina na elewacji, czy materiał dekoracyjny do wnętrz. Na rynku działamy od 2004 r. w ramach starego wyrobiska. Oferujemy kamień sortowany luzem, kamień łupany oraz kamień cięty. W przypadku zainteresowania naszym produktem, istnieje możliwość przesłania bezpłatnych próbek kamienia. Zapraszamy do kontaktu!

   Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Palarnie-kabiny.pl - kabiny dla palaczy »

   Wszystkie produkowane przez nas palarnie są wyposażone w bardzo energiczne a także nowoczesne rozwiązania wyprowadzania niechcianego powietrza. Robią to w sposób skromny a oprócz tego nieinwazyjny dla pozostałych pracowników czy osób postronnych znajdujących się w sąsiedztwie. Środowisko biurowe jest niezywkle wrażliwe w związku stan osób, w takim razie nasze rozwiązania są tworzone z myślą o ogóle firmy. Palarnia wewnętrzna jest stąd bardzo dobrym miejscem dla wszystkich chcących wyciągnąć papierosa, bez konieczności latania wysoce poza budowlę, czy narażania pobliskich osób na ciężki zapach, czy strata zdrowia. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzenia naszej strony.

   Data dodania: 28 01 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: