GS Energia

GS Energia

Szczegóły strony www.gsenergia.pl:

 • ID: 2770
 • Tytuł: GS Energia
 • URL: www.gsenergia.pl
 • Kliknięć: 21
 • Wyświetleń: 326
 • CTR: 6.44%
 • Data dodania: 23 03 2016
 • Słowa kluczowe: energia odnawialna, świadectwa energetyczne, audyty energetyczne, energetyka, fotowoltaika, energia
 • Kategorie:
 • Województwo: Małopolskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • W dobie coraz powszechniejszej świadomości ekologicznej, kiedy ludzie wprowadzają coraz to nowe rozwiązania bezpieczne dla środowiska, przedstawiam Państwu firmę z Krakowa obsługującą segment konsultingu energetycznego, stawiającego przede wszystkim na energooszczędność. W szerokiej ofercie produktów i rozwiązań prezentowanych przez GS Energię każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Firma ta obsługuje zlecenia z całej Polski.
  GS Energia zajmuje się następującymi dziedzinami:
  - fotowoltaika,
  - audyt energetyczny,
  - monitoring energii,
  - kogeneracja,
  - badania termowizyjne,
  - ocena efektywności klimatyzacji,
  - plany z zakresu Gospodarki Niskoemisyjnej,
  - świadectwa energetyczne,
  - ocena efektywności kotłów.
  Szukasz więcej informacji? Serdecznie zapraszamy na stronę internetową www. gsenergia. pl!

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Schneider Electric »

   Szukasz innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki i zarządzania energią? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Polecamy m. in. produkty z dziedziny automatyki i sterowania, rozwiązań systemów bezpieczeństwa, zarządzania i bezpieczeństwa budynków, rozdziału energii czy inteligentnych sieci. Prowadzimy także ciekawe szkolenia oraz oferujemy różnorodne usługi. Cechuje nas doświadczenie w branży, innowacyjność, najwyższa jakość, atrakcyjne ceny, zaangażowanie oraz troska i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy!

   Data dodania: 15 08 2016 · szczegóły wpisu »
  • Sieci Energetyczne, Przewierty Sterowane, Eko Instal Częstochowa »

   Ogromna większość naszego społeczeństwa mieszka w komfortowych warunkach z wieloma wynalazkami ostatnich lat. Oczywiście mowa tu o np kanalizacji, elektryfikacji, jak również cyfryzacji czyli internet. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę jak bardzo czasem ciężko wykonać przyłącza różnych mediów. I tutaj nasza firma odnajduje ogromne pole do popisu. Specjalizujemy się w wykonawstwie jak również w projektowaniu przyłączy sieci energetycznych, sieci kanalizacyjnych, wodociągowych. Dla nas każde zlecenie to wyzwanie, którego zakończenie daje nam satysfakcję. W uzyskaniu zamierzonego celu stosujemy również nowinki technologiczne ostatnich lat. Czasem, aby wykonać instalację przyłącza trzeba się przewiercić przez drogę, tory kolejowe, niekiedy przez rzekę. Dla nas przewierty sterowane to codzienność. Technologia ta umożliwia precyzyjne wykonanie prac nie niszcząc przy tym zbytnio terenu wokół, dlatego nazywana jest często techniką bezwykopową. Realizujemy wiele projektów branży energetycznej m. in. budowa lub modernizacja sieci energetycznych nN jak również sN, co potwierdza nasz profesjonalizm i rzetelność. Eko Instal to firma z Częstochowy o zasięgu ogólnopolskim, która podejmuje często ciężkie dla innych wyzwania.

   Data dodania: 08 05 2016 · szczegóły wpisu »
  • Primacon.pl »

   Firma Primacon posiada bogate doświadczenie w branży transportu technologicznego. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, nasi doradcy techniczni pomagają zakładom przemysłowym dobrać idealne elementy i całe systemy do transportu wewnętrznego. W ofercie posiadamy taśmy transportujące gumowe, PCV i PU, taśmy siatkowe stalowe, rolki przenośnikowe, taśmy modułowe, przenośniki rolkowe i siatkowe. Polecamy również silniki elektryczne asynchroniczne, motoreduktory (ślimakowe, walcowe, stożkowe), elektrobędny, motobędny.

   Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Rafik-Pol - energia bierna »

   Rafik-Pol jest profesjonalną firmą, która zajmuje się optymalizowaniem kosztów dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej. Gwarantujemy naszym klientom w pełni profesjonalne podejście, bowiem zależy nam na ich pełnej satysfakcji. W imieniu naszych klientów zajmujemy się wszystkimi sprawami, które w jakikolwiek sposób dotyczą energii elektrycznej i pomagamy im uzyskiwać jeszcze bardziej atrakcyjne ceny. Nie zwlekaj, ale jak najszybciej dowiedz się więcej na naszej stronie www lub pod podanym numerem telefonu.

   Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Proenergo - najlepszy wybór dostawcy prądu »

   Jesteśmy firmą dostarczającą energię elektryczną. Oferujemy najlepsze rozwiązania, bez konieczności przerwy w dostawie! Skontaktuj się z naszym konsultantem i przekonaj się, jakie to proste. Proenergo pomoże obniżyć Twoje rachunki w domu oraz w firmie! Miesięczne opłaty możesz pomniejszyć nawet o 40%

   Data dodania: 17 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • CGH zbiorniki na paliwa »

   Wysokiej jakości zbiorniki stalowe i kwasoodporne, jednopłaszczyznowe i dwupłaszczyznowe, naziemne i podziemne, zbiorniki na paliwa- ropę, benzynę, LPG, paliwo lotnicze zamów już dziś u największego producenta zbiorników w Europie- CGH Polska. Produkty z atestami, zadowolenie klientów, rzetelność i terminowa wysyłka! Zapraszamy!

   Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Woodwaste »

   Dariusz Maciński to biznesmen, który zajmuje się zieloną energią. Pan Maciński jest prezesem zarządu firmy Woodwaste Sp. Z o. o., która od 2006 roku produkuje wysokoenergetyczny agropelletu. Ta forma agropelletu jest wytwarzana z odpadów roślinnych. O Wiele więcej informacji znajdą Państawo na stronie macinski. com.

   Data dodania: 13 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Form-Pat »

   Firma Form-Pat projektuje, doradza, produkuje, sprzedaje oraz serwisuje urządzenia do ochrony środowiska oraz systemów magazynowania artykułów przemysłowych i handlowych.

   Data dodania: 30 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Bezpieczeństwo maszyn - schmersal.pl »

   Do zapoznania się z ofertą firmy Schmersal Zapraszamy Klientów, którzy zainteresowani są systemami bezpieczeństwa, a także osprzętem łączeniowym dla przemysłu. Ze swojej strony możemy Państwu zagwarantować produkty najwyższej jakości, które spełnią wymagania każdego bez wyjątku. Pełna oferta naszej firmy dostępna jest na stronie internetowej schmersal. pl. Zapraszamy Serdecznie.

   Data dodania: 10 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Plast-Chem instalacje odsiarczania spalin »

   Przedsiębiorstwo produkcyjno - handlowo - usługowe PlastChem zaopatruje Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa budowlane w wysokiej próby towary z tworzyw sztucznych. Procesy technologiczne w naszych halach wytwórczych odpowiadają ścisłym normom oraz wymogom europejskim, a końcowe efekty zawsze poddawane są wnikliwej weryfikacji jakości. Zajmujemy się między innymi wytwarzaniem rur, kolektorów, zbiorników i kształtek, przy produkowaniu których użytkujemy surowce nabywane jedynie od renomowanych dostawców. Produkty te charakteryzuje wysoka odporność na środki chemiczne i wysokie temperatury. Ponadto realizujemy prace powiązane z budową instalacji rurociągowych oraz aparatury przemysłowej, a także późniejszym ich serwisem. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą firmy PlastChem na naszej stronie internetowej.

   Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »