Kgmhurtowniaopalu.pl

Kgmhurtowniaopalu.pl

Szczegóły strony https://kgmhurtowniaopalu.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Nasz skład opału obfituje w najwyższej jakości węgiel z polskich kopalni, nowoczesny ekogroszek o minimalnej zawartości popiołu i siarki. Posiadamy doskonale rozwiniętą infrastrukturę przeładunkowo-transportową, bez trudu docieramy do klientów z całej Polski, prowadzimy sprzedaż węgla także w innych krajach Europejskich. Nasza firma posiada Certyfikat Rzetelności, cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów hurtowych i detalicznych. Kupując u nas opał w dobrej cenie masz pewność, że nabywasz sprawdzony towar wysokiej jakości.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • SKSM S.A. »

   Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S. A. firma z tradycją. Producent kruszyw.

   Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Wagra »

   Wagra jest firmą prywatną, z siedzibą w Toruniu, założoną w 1990 roku prowadzącą zadania na obszarze całego kraju w obszarze zadań instalacyjno - montażowych i instalacyjnych. Przede wszystkim zaś kompleksowym wykonaniem układów pozyskiwania i przerabiania gazu biologicznego z wykorzystaniem palety technik i maszyn. Biogaz jest w pełni ekologicznym źródłem energii, aby go wykorzystać niezbędne jest np. odgazowanie składowisk odpadów. Aby tego dokonać konieczne jest wstępne przeanalizowanie składu gazu, oszacowanie ich zasobów w bryłach wysypiska oraz oszacowanie okresu eksploatacji. Należy również przeprowadzić analizy opłacalności projektów powiązanych z przetwarzaniem gazu, a gdy okaże się, że jest to nieopłacalne można zastosować np. pochodnie do spalania biogazu.

   Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Despat.pl »

   Od 2013 roku nasza firma zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości urządzeń takich jak destylarki przemysłowej czy też myjek przemysłowych. Mamy świetną kadrę specjalistów, którzy potrafią pomóc w wyborze konkretnych modeli. Dzięki naszym urządzeniom można odzyskać ważne surowce z zanieczyszczonej wody. Gwarantujemy, że każdy kto będzie chciał współpracować z naszą firmą otrzyma urządzenia najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy kto kupi nasze produkty był w pełni zadowolony. Warto nam zaufać.

   Data dodania: 29 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Maty Dezynfekcyjne producent »

   Wiesz, do czego służy mata dezynfekcyjna? Prowadzisz własny zakład produkcyjny i musisz spełniać najwyższe normy jakości? Zwróć uwagę na naszą ofertę, zobacz, co mamy Ci do zaprezentowania i złóż zamówienie na przykład na najazdowe maty dezynfekcyjne. Na co dzień zajmujemy się produkcją takich elementów i gwarantujemy ich wysoką jakość wykonania.

   Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Pellet-olimp.pl »

   Poszukujesz doskonałego pelletu, który będzie wydajny i solidnej jakości? Trafiłeś doskonale, bowiem za pośrednictwem naszej renomowanej firmy Stelmet możecie zainwestować w wysokiej klasy wyroby, produkowane wyłącznie z własnych trocin. Jednym z naszych głównych produktów jest Pellet Olimp, który robiony jest z zastosowaniem solidnych gatunków – sosny i świerka. Zapewniamy znakomite parametry, wysoką kaloryczność i co za tym idzie, jakość pelletu. Wszelkie wyroby naszej firmy cechują się ekologią. Pozostajemy przyjaźni środowisku. Więcej o nas w naszym serwisie internetowym.

   Data dodania: 13 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Brykiet-Pol 2 »

   Jesteśmy firmą z Goleszowa, która produkuje brykiet - brykiet drzewny i opałowy. W obu przypadkach stawiamy na wysokie standardy, czyli nasze brykiety posiadają stosowne atesty oraz cechują się doskonałą efektywnością spalania. Ponadto jesteśmy przedstawicielem producenta brykieciarek - czeska firma BRIKLIS, są one bardzo nowoczesne, funkcjonalne oraz trwałe. Zapraszamy na stronę!

   Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • EcoWegiel24 - ekogroszek, pellet, transport »

   Zapraszamy do zapoznania z ofertą naszej firmy, w której znajdziecie Państwo węgiel oraz inne, wysokokaloryczne materiały opałowe. Współpracujemy z najlepszymi kopalniami i producentami, co przekłada się na jakość oraz ceny niższe niż u konkurencji. Obsługujemy klientów detalicznych i hurtowych, zapraszamy do kontaktu.

   Data dodania: 29 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Ewegiel24.my-free.website »

   Misją firmy jest osiągnięcie zadowolenia Naszych Stałych Klientów oraz nawiązanie długofalowej relacji z nowymi Odbiorcami Indywidualnymi i Hurtowymi poprzez zapewnienie najwyższej jakości węgla i innych produktów w najlepszych cenach oraz korzystne warunki dostawy na terenie całej Polski. Zamawiając węgiel, ekogroszek czy miał węglowy w internetowym sklepie ewegiel24. pl mogą Państwo być pewni, że jego jakość będzie zawsze wyrównana i taka sama w każdej ego partii. Cały jego proces przygotowania i zapakowania jest przez Nas kontrolowany i śledzony.

   Data dodania: 28 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Higma-service.pl »

   Na rynku dystrybucji środków czystości jesteśmy obecni od 1998 roku. Początkowo działaliśmy na rynku lokalnym, jednak procesy zachodzące w firmie doprowadziły do tego, że w 2018 roku staliśmy się przedsiębiorstwem o zasięgi ogólnokrajowym. Jesteśmy dostawcą profesjonalnych środków czystości do różnego rodzaju firm i zakładów. Dostarczamy niezbędne pprodukty chemiczne do hoteli. Jesteśmy dostawcą ręczników papierowych, płynów do dezynfekcji rąk, oczyszczaczy oraz różnego rodzaju maszyn czyszczących.

   Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Serwis agregatów - raxpol.pl »

   RAXPOL to warszawska firma, która gwarantuje Państwu znakomite urządzenia spalinowe oraz pomiarowe. W jednym miejscu zebraliśmy między innymi bardzo szeroki wybór agregatów prądotwórczych. Mamy tu agregaty nowe, ale także używane. Chętnie je Państwu zaprezentujemy oraz pomożemy w wyborze optymalnego sprzętu. Wszystkich Klientów Zapraszamy na stronę internetową raxpol. pl.

   Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »