\ MobilneKontenery.pl - produkcja, sprzedaż, wynajem - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

MobilneKontenery.pl - produkcja, sprzedaż, wynajem

MobilneKontenery.pl - produkcja, sprzedaż, wynajem

Szczegóły strony https://mobilnekontenery.pl:

 • ID: 6646
 • Tytuł: MobilneKontenery.pl - produkcja, sprzedaż, wynajem
 • URL: https://mobilnekontenery.pl
 • Kliknięć: 2
 • Wyświetleń: 55
 • CTR: 3.64%
 • Data dodania: 05 03 2018
 • Słowa kluczowe: kontenery socjalne, kontenery biurowe, kontenery morskie, kontenery sanitarne, kontenery mieszkalne
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Mobilnekontenery.pl
 • Ulica: Wrocławska
 • Miasto: Ligota Piękna k. Wrocławia
 • Telefon: 608 667 567
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Firma MobilneKontenery. pl produkuje kontenery na sprzedaż lub wynajem. Moduły mieszkalne posiadają wszystkie cechy pokoju z łazienką. Można wyposażyć taki kontener w łóżka (nawet piętrowe), sanitariaty, prysznice.

  Kolejną propozycją jest kontener sanitarny, w którym zainstalowane są toalety dla pracowników. Pracownicy mogą korzystać również z kontenera socjalnego, w którym można zjeść posiłek oraz pozostawiać osobiste rzeczy.
  W modułach biurowych znajdą miejsce kierownicy budowy, a w pomieszczeniach typu stróżówki pracownicy firmy ochroniarskiej.
  Wybierając kontener pracownicy MobilneKontenery. pl doradzą i dostosują go do indywidualnych potrzeb. Firma zapewnia wysoką jakość, a zarazem niską cenę za zakupione lub wynajęte moduły.

  Możemy liczyć także na fachowe doradztwo i możliwość szybkiego transportu.
  Zapraszamy do współpracy!

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • TBI Technology Sp. z o.o. »

   Firma TBI Technology Sp. z o. o. świadczy następujące usługi: Serwisowanie obrabiarek konwencjonalnych i CNC obowiązujące naprawy i przeglądy; serwis gwarancyjny obrabiarek marki TBI, Auerbach, Spinner, Safop; remonty i modernizacje obrabiarek; przeglądy diagnostyczne,  dopasowanie maszyn do wymagań minimalnych. Usługi projektowe - projektowanie obrabiarek specjalnych, urządzeń specjalnych, oprzyrządowania, linii technologicznych na bazie swojego biura konstrukcyjnego. Wsparcie - techniczne wsparcie w zakresie technologii obróbki i optymalizacji procesów produkcyjnych,  wyselekcjonowanie narzędzi obróbczych. Usługi szkoleniowe - usługi szkoleniowe dla operatorów obrabiarek CNC (Heidenhain, Siemens, Fanuc); usługi z zakresu wdrożeń i szkoleń systemów CAD / CAM / PDM korporacji Dassaul Systemes (Catia, Enovia, Delmia). Obróbka skrawaniem - usługi obróbki skrawaniem (w zakresie frezowania, toczenia, wiercenia na maszynach konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie. Realizujemy detale według dokumentacji technicznej jak i wykonujemy swoją). Obrabiarki cnc, centra obróbcze, frezarki i tokarki cnc spółki TBI to pewne i przede wszystkim sprawdzone rozwiązania, które cechują się oszczędnością i wydajnością. Zaufaj doświadczeniu.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Opakowania z folii Tokarski sp.j. »

   Firma Tokarski działa na rynku już od lat ’70 ubiegłego wieku. Na chwilę obecną w naszym sortymencie znajduje się 38 rodzajów różnych opakowań foliowych, w tym samozamykające się woreczki do mleka i wyrobów mlecznych, worki foliowe, opakowania z folii, folia z nadrukiem, rękawy i półrękawy foliowe, a także torby reklamowe i opakowania do mrożonek. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy i naszych produktów, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i do odwiedzenia nas w siedzibie naszej firmy w Rumii. Gwarantujemy miłą i profesjonalną współpracę.

   Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
  • Schneider Electric »

   Szukasz innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki i zarządzania energią? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Polecamy m. in. produkty z dziedziny automatyki i sterowania, rozwiązań systemów bezpieczeństwa, zarządzania i bezpieczeństwa budynków, rozdziału energii czy inteligentnych sieci. Prowadzimy także ciekawe szkolenia oraz oferujemy różnorodne usługi. Cechuje nas doświadczenie w branży, innowacyjność, najwyższa jakość, atrakcyjne ceny, zaangażowanie oraz troska i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy!

   Data dodania: 05 11 2018 · szczegóły wpisu »
  • Hallmaker budowa hal »

   Nasza firma oferuje profesjonalne usługi budowlane. Specjalnością firmy Hallmaker Polska jest projektowanie i stawianie hal różnego typu. Budujemy budynki ze stali i hale plastikowe. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, dążąc do całkowitego zaspokojenia indywidualnych potrzeb inwestora. Działamy na terenie całej Polski. Obsługujemy małe i większe inwestycje. Zapraszamy do współpracy.

   Data dodania: 06 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kontenery magazynowe - algeco.pl »

   Ze swoją ofertą jako firma Algeco wychodzimy do wszystkich osób zainteresowanych konstrukcjami modułowymi. Dziś z ich wykorzystaniem nie tylko wzniesiecie magazyny, ale również i domy. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu znajdziecie tu coś w sam raz dla siebie. Zainteresowanych zapraszamy do naszych placówek zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi.

   Data dodania: 01 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Maty Dezynfekcyjne producent »

   Wiesz, do czego służy mata dezynfekcyjna? Prowadzisz własny zakład produkcyjny i musisz spełniać najwyższe normy jakości? Zwróć uwagę na naszą ofertę, zobacz, co mamy Ci do zaprezentowania i złóż zamówienie na przykład na najazdowe maty dezynfekcyjne. Na co dzień zajmujemy się produkcją takich elementów i gwarantujemy ich wysoką jakość wykonania.

   Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kontenery Ekombud »

   EKOBUD jest przedsiębiorstwem ekologicznym, zajmującym się produkcją kontenerów oraz zarządzaniem ściekami komunalnymi. Popularyzuje działania proekologiczne, które mają zachęcać do segregowania śmieci. Właśnie dlatego powstają kontenery na śmieci, w których można segregować odpady i odpowiednio nimi zarządzać. Oferta kontenerów proponowanych przez EKODBUD jest bardzo szeroka.

   Data dodania: 19 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Ecoexpress24.pl »

   Ecoexpess24 to firma zajmująca się wynajmem kontenerów oraz wywozem odpadów różnego typu na terenie Śląska. Kontener na gruz, na śmieci wielkogabarytowe, kontener na odpady zmieszane i budowlane, papę i materiały sypkie można wynająć w bardzo korzystnej cenie. Firma Ecoexpess24 oferuje nie tylko kontenery na wynajem, ale także prowadzi sprzedaż worków na gruz w Bytomiu i innych miastach na terenie województwa śląskiego. Cenniku wynajmu kontenerów budowlanych oraz wywozu odpadów dostępny jest na stronie internetowej.

   Data dodania: 30 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.kontenerylublin.com.pl »

   Szukacie powierzchni dodatkowych na potrzeby biura, inwestycji czy innych sytuacji? Kontenery Lublin i systemy modułowe tymczasowego budownictwa kontenerowego to najlepsze rozwiązanie! Nasze systemy zestawione są z kontenerów biurowych, magazynowych i sanitarnych. Współpracujemy z najlepszymi producentami m. in. z firmą Containex. Zajmujemy się także najmem paneli ochronnych. Dostarczamy kontenery i ich montaż pod projekt, ich transport i rozładunek. W ofercie mamy też toalety przenośne standard i VIP, świadczymy ich wynajem i serwis pod budowę czy też imprezy plenerowe. Zapraszamy!

   Data dodania: 29 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Taśmy opakowaniowe | Polimer-eko.pl »

   Producent worków na śmieci zapewne posiada swoją stronę w internecie, gdzie można zapoznać się z jego szerszą ofertą wszystkich produktów. Przykładów w większości przypadków na pewno będzie możliwe nabycie różnego rodzaju folii takich, jak: folia termokurczliwa, folie opakowaniowe. Folia termokurczliwa do pakowania jest bardzo przydatnym wyposażeniem, która bardzo ułatwia cały proces opakowywania.

   Data dodania: 02 09 2018 · szczegóły wpisu »