\ P-gh.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

P-gh.pl

P-gh.pl

Szczegóły strony https://p-gh.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Nasza oferta stworzona jest z myślą o tych przedsiębiorstwach, którym zależy na ciągłym rozwijaniu się przy wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań. Wspomagamy rozwój klientów nie tylko poprzez doradztwo, ale również poprzez dostęp do innowacyjnych maszyn i urządzeń. Korzystamy z produktów takich producentów jak Cebora, Esab czy Fronius. Dodatkowym atutem jest to, że nie trzeba testować danych pomysłów w swoim przedsiębiorstwie, my robimy to za naszych klientów w parku maszynowym, w którym tworzymy warunki podobne do tych docelowych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • TBI Technology Sp. z o.o. »

   Firma TBI Technology Sp. z o. o. świadczy następujące usługi: Serwisowanie obrabiarek konwencjonalnych i CNC obowiązujące naprawy i przeglądy; serwis gwarancyjny obrabiarek marki TBI, Auerbach, Spinner, Safop; remonty i modernizacje obrabiarek; przeglądy diagnostyczne,  dopasowanie maszyn do wymagań minimalnych. Usługi projektowe - projektowanie obrabiarek specjalnych, urządzeń specjalnych, oprzyrządowania, linii technologicznych na bazie swojego biura konstrukcyjnego. Wsparcie - techniczne wsparcie w zakresie technologii obróbki i optymalizacji procesów produkcyjnych,  wyselekcjonowanie narzędzi obróbczych. Usługi szkoleniowe - usługi szkoleniowe dla operatorów obrabiarek CNC (Heidenhain, Siemens, Fanuc); usługi z zakresu wdrożeń i szkoleń systemów CAD / CAM / PDM korporacji Dassaul Systemes (Catia, Enovia, Delmia). Obróbka skrawaniem - usługi obróbki skrawaniem (w zakresie frezowania, toczenia, wiercenia na maszynach konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie. Realizujemy detale według dokumentacji technicznej jak i wykonujemy swoją). Obrabiarki cnc, centra obróbcze, frezarki i tokarki cnc spółki TBI to pewne i przede wszystkim sprawdzone rozwiązania, które cechują się oszczędnością i wydajnością. Zaufaj doświadczeniu.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Gór-Stal Sp. z o.o. »

   W naszym kraju płyty warstwowe pojawiły się w połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Służyły jako materiał konstrukcyjny, wykorzystany do budowy hal produkcyjnych, magazynów i sklepów. Słynne blaszaki widoczne zostały na omal każdym osiedlu mieszkaniowym. Przyszłościowe techniki w produkcji płyt, które ukazały się u nas, zmieniły nie tylko zewnętrzny wygląd konstrukcji, ale też przełożyły się na sposobów, jakie oferują współczesne płyty warstwowe. Jedna z najnowocześniejszych linii produkujących płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym lub styropianowym znajduje się w Gorlicach. Zlokalizowano ją na terenie filii Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Linia należy do korporacji Gór-Stal, która pod marką Gorlicka oferuje płyty warstwowe PUR w okładzinach z blach stalowych i panele izolacyjne PIR w okładzinach miękkich. Płyty z linii Gorlicka umożliwiają tworzenie budynków w systemie lekkiej zabudowy. Dzięki temu rozwiązaniu technologicznemu budowa jest szybka i tania, a powstające hale spełniają aktualne normy europejskie.

   Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Tupakus »

   W propozycji sklepu Tupakus. pl są torebki foliowe, koperty papierowe, torebki strunowe, pudełka, kartony oraz folie stretch. Polecamy także taśmy pakowe, zapinki, taśmy specjalistyczne, taśmy malarskie.

   Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
  • Odlewnia Kowala - odlewy ciśnieniowe »

   Odlewy aluminiowe, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Poświęciliśmy wiele czasu na kształcenie swoich pracowników, w tej branży działamy od kilkudziesięciu lat i znamy się na wykonywanych obowiązkach. Jeżeli będą Ci potrzebne odlewy metali kolorowych, to zachęcamy do kontaktu.

   Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Zakrętki plastikowe sklep - chempaksklep.pl »

   Poznaj ofertę zakładu produkcyjno-handlowego Chem-Pak z Kutna. Firma ta specjalizuje się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym opakowań plastikowych, butelek plastikowych, pojemników medycznych oraz opakowań dla farmacji. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej firmy Chem-Pak. Zapraszamy do nawiązania współpracy z tą firmą, ponieważ dzięki 30-leniemu doświadczeniu oferuje doskonałą jakość produktów i obsługi.

   Data dodania: 28 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.profix3d.pl »

   Jeśli poszukują Państwo najbardziej kreatywnej techniki reklamy, która zatrzyma konsumenta przy waszym wyrobie na dłużej i wzbudzi nawet 5x większe zainteresowanie, zapraszamy do poznania się z ofertą firmy Profix 3D! Używając ze sprawdzonej metody lentikularnego obrazu przestrzennego, jako jedyni, w produkcji etykiet i opakowań stosujemy polipropylen PP. Dzięki temu nasza technologia odznacza się niższymi kosztami produkcji, jest wizualnie atrakcyjniejsza oraz ma wiele zastosowań, by wymienić pudełka kartonowe, opakowania plastikowe, art. szkolne, blistry czy farmaceutyki.

   Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.krotos.pl »

   Jeśli poszukują Państwo doświadczonego producenta armatury do wody oraz gazu, warto zapoznać się z ofertą krośnieńskiej firmy KROTOS Maciej Jeżewicz, która swoją działalność skoncentrowała na wyrobie kurków kulowych. Proponujemy wysokiej jakości produkty, certyfikowane (UDT), które spełniają normy UE oraz techniczne standardy (kwalifikacje metod spawania). Oprócz tego, nasze produkty przechodzą regularne testy na każdym etapie produkcji, włącznie z badaniami w laboratorium Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. Każdy detal posiada dokumentację techniczną i dwuletnią gwarancję. Zapraszamy do kontaktu!

   Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Obrabiarki CNC - abplanalp.pl »

   Jeśli szukasz wysokiej jakości frezarek cnc, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Abplanalp. Nasi specjaliści pomogli wielu zadowolonym klientom m. in. w zakresie dostaw maszyn i narzędzi. Zapewniamy również montaż oraz uruchomienie narzędzi. Szkolimy również pracowników w dziedzinie obsługi nowych maszyn.

   Data dodania: 26 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Agregaty.pl »

   Dzięki nam wynajem agregatów będzie dla Ciebie korzystny pod względem cenowym, a przede wszystkim pod względem wysokiego poziomu usługi. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem, naprawami i remontami, nasi pracownicy cechują się rzetelnym podejściem do pracy i zaangażowaniem, dlatego działamy szybko i sprawnie.

   Data dodania: 29 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Gaszenie gazem - profire.pl »

   Ze swoją ofertą wychodzimy do Klientów, których interesują w pełni profesjonalne i kompleksowe systemy przeciwpożarowe. Jesteśmy podmiotem o dużym bagażu doświadczenia. Swoim Klientom oferujemy również chemiczne gazy gaśnicze, a w tym środki FM200 czy NOVEC 1230. Więcej o nich, jak i naszej firmie dowiecie się Państwo ze strony internetowej profire. pl. Zapraszamy.

   Data dodania: 13 09 2018 · szczegóły wpisu »