\ PPG - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

PPG

PPG

Szczegóły strony www.ppg-strzegom.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • W budownictwie używa się wielu materiałów. Kruszywo granitowe, które cieszy się trwałością i jakością. Strzegom oferuje kruszywo, które dobrze nadaje się do wykończeń. Musimy tylko mieć odpowiedniego fachowca, który zajmie się wykończeniem.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Ecco Floor »

   Firma produkuje systemy tarasowe i elewacje z kompozytu, czyli materiału będącego alternatywą dla towarów z drewna. System ma wykorzystanie przy budowie tarasów, balkonów stanowi podstawę oferowanych produktów.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Protan »

   PROTAN - norweski wytwórca membran dachowych PVC. Przedsiębiorstwo egzystuje od 70 lat i od początku własnego istnienia zajmowała się wyrobem dachów dla pracowni wytwórczych, hal magazynowych oraz innych budynków industrialnych. Ich obszerne użycie i prostota przeróbki na indywidualne potrzeby użytkownika przełożyło się na rozwój firmy także poza granicami Norwegii. Na Polskim rynku istniejemy od roku 2000 i z sukcesem znajdujemy dodatkowe przedsiębiorstwa zainteresowane naszą ofertą. Remonty dachów to nasza specjalizacja. Naszym zamierzeniem jest trwały oraz dochodowy rozkwit przedsiębiorstwa Protan i współdziałających z nami przedsiębiorstw partnerskich.

   Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Winda Serwis »

   Lubelskie Przedsiębiorstwo Dźwigowe "Winda-Serwis" Sp. z o. o. w zakresie modernizacji dźwigów dysponuje innowacyjnym wyjściem sterowań, opartych na wysokiej klasy sterowniku mikroprocesorowym nowej generacji w bardzo atrakcyjnych cenach. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowników, która ma wieloletnie doświadczenie w zakresie usług opisanych w mojej ofercie. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do pracy przy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych m. in. w zakresie obsługi, konserwacji, napraw i pomiarów a ponadto uprawnienia do konserwacji: dźwigów o dowolnym systemie sterowania z napędem regulowanym, dźwigów ze sterowaniem zbiorczym i grupowo-zbiorczym dla dźwigów elektrycznych i hydraulicznych, urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Gór-Stal Sp. z o.o. »

   W naszym kraju płyty warstwowe pojawiły się w połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Służyły jako materiał konstrukcyjny, wykorzystany do budowy hal produkcyjnych, magazynów i sklepów. Słynne blaszaki widoczne zostały na omal każdym osiedlu mieszkaniowym. Przyszłościowe techniki w produkcji płyt, które ukazały się u nas, zmieniły nie tylko zewnętrzny wygląd konstrukcji, ale też przełożyły się na sposobów, jakie oferują współczesne płyty warstwowe. Jedna z najnowocześniejszych linii produkujących płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym lub styropianowym znajduje się w Gorlicach. Zlokalizowano ją na terenie filii Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Linia należy do korporacji Gór-Stal, która pod marką Gorlicka oferuje płyty warstwowe PUR w okładzinach z blach stalowych i panele izolacyjne PIR w okładzinach miękkich. Płyty z linii Gorlicka umożliwiają tworzenie budynków w systemie lekkiej zabudowy. Dzięki temu rozwiązaniu technologicznemu budowa jest szybka i tania, a powstające hale spełniają aktualne normy europejskie.

   Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Probud »

   Probud to instytucja z wieloletnim stażem i olbrzymim doświadczeniem. Za pomocą swoich umiejętnością potrafi zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających chętnych. Przetestowana technologia sprawdza się w skrajnie wymagających chwilach. Ogromny wybór oferowanych produktów z żelbetu stawia placówkę Probud na pierwszym miejscu placówek działających w tej niszy. Firma ta specjalizuje się w produkcji: szamba betonowe Probud to solidny Partner do pewnego biznesu. Zapraszamy po więcej informacji, do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo produkowane przez nas elementy. Zapraszamy, team Probud.

   Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Staltechnika »

   Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów szerokiego asortymentu maszyn niezbędnych do realizowania robót wiertniczych. Posiadamy doświadczenie w naszej firmie oraz nowoczesne maszyny, co pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie takich maszyn wiertniczych jak maszyny do wiercenia pionowego, poziomowego a także osprzętu do maszyn, w tym między innymi świdrów, głowic, rur, przedłużek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w ramach naszej strony internetowej oraz do korzystania z naszych usług!

   Data dodania: 10 04 2016 · szczegóły wpisu »
  • Plandeki okryciowe - plandeki-okryciowe.pl »

   Fol-Tech Spółka z o. o. założona w 1998 roku początkowo zajmowała się tylko produkcją różnego rodzaju folii wykorzystywanych w zakresie budownictwa. Wśród nich są folie do zastosowania w budownictwie naziemnym i pod ziemią. Dziś oferuje klientom zdecydowanie więcej. Produkuje plandeki okryciowe. Na plandeki samochodowe udziela 10-letniej gwarancji. Firma ma swoją siedzibę Pszczelniku.

   Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Www.kopalnia-jenkow.pl »

   Kopalnia Łupka Szarogłazowego ALCHEMIX SUROWCE Sp. z o. o. Sp. k. w Jenkowie to dostawca rzadkiego w Polsce złoża, jakim jest surowiec skalny, stanowiący niezwykle oryginalne wykończenie ogrodowych alejek, podjazdów, jako okładzina na elewacji, czy materiał dekoracyjny do wnętrz. Na rynku działamy od 2004 r. w ramach starego wyrobiska. Oferujemy kamień sortowany luzem, kamień łupany oraz kamień cięty. W przypadku zainteresowania naszym produktem, istnieje możliwość przesłania bezpłatnych próbek kamienia. Zapraszamy do kontaktu!

   Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Klingeryt | www.graftex.pl »

   Oferujemy w naszej ofercie świetny materiał uszczelniający-klingeryt, stosowany on jest do produkcji uszczelek. Przedsiębiorstwo nasza doradzi i również dobierze wysokiej klasy płyty uszczelniające które występują w wielu gatunkach. Ważne są proporcje, ilość kwasów oraz rodzaj zastosowanego procesu. Posiadamy w naszym zaopatrzeniu również szczeliwa jest to pakunek z pszczelego wosku, używany do uszczelnienia. Zapewniamy że nasze produkty są niezwykle dobrej jakości w związku z tym pożądane byłoby odwiedzić nasz sklep. Potrzebujesz gwarancji dobrego towaru to namawiamy doradzimy oraz podpowiemy w kwestii dobrego wyboru. Porządny klingeryt a oprócz tego szczeliwo to podstawa do prawidłowego uszczelniania przykładowo okien, w naszej propozycji artykuły te posiadają certyfikaty i są o wiele opiniowane. Tak w związku z tym jeśli planujesz coś prawidłowo uszczelnić to dobrze trafiłeś.

   Data dodania: 28 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Palarnie-kabiny.pl - kabiny dla palaczy »

   Wszystkie produkowane przez nas palarnie są wyposażone w bardzo energiczne a także nowoczesne rozwiązania wyprowadzania niechcianego powietrza. Robią to w sposób skromny a oprócz tego nieinwazyjny dla pozostałych pracowników czy osób postronnych znajdujących się w sąsiedztwie. Środowisko biurowe jest niezywkle wrażliwe w związku stan osób, w takim razie nasze rozwiązania są tworzone z myślą o ogóle firmy. Palarnia wewnętrzna jest stąd bardzo dobrym miejscem dla wszystkich chcących wyciągnąć papierosa, bez konieczności latania wysoce poza budowlę, czy narażania pobliskich osób na ciężki zapach, czy strata zdrowia. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzenia naszej strony.

   Data dodania: 28 01 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: