\ Wagra - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Wagra

Wagra

Szczegóły strony www.wagra.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Wagra jest firmą prywatną, z siedzibą w Toruniu, założoną w 1990 roku prowadzącą zadania na obszarze całego kraju w obszarze zadań instalacyjno - montażowych i instalacyjnych. Przede wszystkim zaś kompleksowym wykonaniem układów pozyskiwania i przerabiania gazu biologicznego z wykorzystaniem palety technik i maszyn. Biogaz jest w pełni ekologicznym źródłem energii, aby go wykorzystać niezbędne jest np. odgazowanie składowisk odpadów. Aby tego dokonać konieczne jest wstępne przeanalizowanie składu gazu, oszacowanie ich zasobów w bryłach wysypiska oraz oszacowanie okresu eksploatacji. Należy również przeprowadzić analizy opłacalności projektów powiązanych z przetwarzaniem gazu, a gdy okaże się, że jest to nieopłacalne można zastosować np. pochodnie do spalania biogazu.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Alu-Tent zadaszenia membranowe »

   Systemy reklamowe przez nas produkowane stoją na najwyższym poziomie i są wykonane z najlepszych materiałów. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i dostarczamy im profile aluminiowe, zadaszenia membranowe oraz wiele innych produktów. W czasie wieloletniej działalności zrealizowaliśmy wiele różnych projektów. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

   Data dodania: 31 08 2016 · szczegóły wpisu »
  • Konstrukcje stalowe - bob-uslugi.pl »

   Której firmie warto powierzyć spawanie konstrukcji stalowych w Łodzi? Bez wątpienia firmie B. O. B, która od dłuższego zajmuje się wszelkimi pracami związanymi z obróbką stali. Bogata oferta, specjaliści, którzy prócz fachowej wiedzy stawiają na jak najlepszą jakość wykonywanych usług i przystępne ceny, to gwarancja Twojego zadowolenia. Adres do firmy znajdziesz na stronie internetowej.

   Data dodania: 27 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Dźwigi uslugidzwigowelublin.pl »

   Oferujemy Państwu żurawie samojezdne do wynajęcia z doświadczonym operatorem w Lublinie. Zajmujemy się układaniem płyt drogowych, gwarantujemy bezpieczny przeładunek ciężkich ładunków, maszyn, czy kontenerów. Dodatkowo współpracujemy z klientami przy zamówieniach nietypowych. Możecie Państwo kontaktować się z nami przez siedem dni w tygodniu, niezależnie od pory dnia.

   Data dodania: 23 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • Odlewnia Kowala - odlewy ciśnieniowe »

   Odlewy aluminiowe, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Poświęciliśmy wiele czasu na kształcenie swoich pracowników, w tej branży działamy od kilkudziesięciu lat i znamy się na wykonywanych obowiązkach. Jeżeli będą Ci potrzebne odlewy metali kolorowych, to zachęcamy do kontaktu.

   Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Proenergo - najlepszy wybór dostawcy prądu »

   Jesteśmy firmą dostarczającą energię elektryczną. Oferujemy najlepsze rozwiązania, bez konieczności przerwy w dostawie! Skontaktuj się z naszym konsultantem i przekonaj się, jakie to proste. Proenergo pomoże obniżyć Twoje rachunki w domu oraz w firmie! Miesięczne opłaty możesz pomniejszyć nawet o 40%

   Data dodania: 17 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Eneria »

   Przydarzyła Ci się kiedyś taka sytuacja, że nie było w mieszkaniu prądu wtedy, gdy go najbardziej potrzebowałeś? Co zrobić w takiej nieszczęśliwej i kłopotliwej sytuacji? Bez wątpienia bardzo dobrą opcją jest nabycie agregatu prądotwórczego. Dzięki temu urządzeniu już nigdy nie będziesz mieć podobnych problemów. Eneria to firma zajmująca się energetyką już od dłuższego czasu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu wiemy, co zrobić, by naszym klientom żyło się lepiej. jesteśmy specjalistami w dziedzinie energetyki. Zajmujemy się analizami, doradztwem technicznym, tworzeniem projektów oraz ich realizacją.

   Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Producent Maszyn dla Przemysłu Spożywczego GBE »

   Sprawdź koniecznie, co wyróżnia produkowane i dostarczane przez nas maszyny i urządzenia, które przeznaczone są do prac w szeroko rozumianym przemyśle spożywczym. Będzie to bardzo dobra decyzja, szczególnie dla osób stawiających w tym obszarze na najwyższą jakość oraz niezawodny charakter działania dostępnych sprzętów.

   Data dodania: 29 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Ewegiel24.my-free.website »

   Misją firmy jest osiągnięcie zadowolenia Naszych Stałych Klientów oraz nawiązanie długofalowej relacji z nowymi Odbiorcami Indywidualnymi i Hurtowymi poprzez zapewnienie najwyższej jakości węgla i innych produktów w najlepszych cenach oraz korzystne warunki dostawy na terenie całej Polski. Zamawiając węgiel, ekogroszek czy miał węglowy w internetowym sklepie ewegiel24. pl mogą Państwo być pewni, że jego jakość będzie zawsze wyrównana i taka sama w każdej ego partii. Cały jego proces przygotowania i zapakowania jest przez Nas kontrolowany i śledzony.

   Data dodania: 28 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.profix3d.pl »

   Jeśli poszukują Państwo najbardziej kreatywnej techniki reklamy, która zatrzyma konsumenta przy waszym wyrobie na dłużej i wzbudzi nawet 5x większe zainteresowanie, zapraszamy do poznania się z ofertą firmy Profix 3D! Używając ze sprawdzonej metody lentikularnego obrazu przestrzennego, jako jedyni, w produkcji etykiet i opakowań stosujemy polipropylen PP. Dzięki temu nasza technologia odznacza się niższymi kosztami produkcji, jest wizualnie atrakcyjniejsza oraz ma wiele zastosowań, by wymienić pudełka kartonowe, opakowania plastikowe, art. szkolne, blistry czy farmaceutyki.

   Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.allts.pl »

   Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Allts Sp. z o. o. Główna nasza specjalizacja to obróbka blach i profili stalowych i aluminiowych. Wykonujemy projektowanie, produkcję oraz montaż konstrukcji stalowych, przenośników rolkowych, regałów magazynowych, stołów montażowych oraz innych. Wycinamy blachy na przecinarce plazmowej SHP. Spawamy metodami MIG, MAG, TIG. Gwarantujemy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną oraz terminową realizację zleceń. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której zamieściliśmy więcej wiadomości i pełną ofertę przedsiębiorstwa.

   Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »