\ Wagra - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Wagra

Wagra

Szczegóły strony www.wagra.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Wagra jest firmą prywatną, z siedzibą w Toruniu, założoną w 1990 roku prowadzącą zadania na obszarze całego kraju w obszarze zadań instalacyjno - montażowych i instalacyjnych. Przede wszystkim zaś kompleksowym wykonaniem układów pozyskiwania i przerabiania gazu biologicznego z wykorzystaniem palety technik i maszyn. Biogaz jest w pełni ekologicznym źródłem energii, aby go wykorzystać niezbędne jest np. odgazowanie składowisk odpadów. Aby tego dokonać konieczne jest wstępne przeanalizowanie składu gazu, oszacowanie ich zasobów w bryłach wysypiska oraz oszacowanie okresu eksploatacji. Należy również przeprowadzić analizy opłacalności projektów powiązanych z przetwarzaniem gazu, a gdy okaże się, że jest to nieopłacalne można zastosować np. pochodnie do spalania biogazu.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Fami Polska »

   W naszej firmie zajmujemy się realizowaniem wysokiej jakości usług związanych z produkowaniem zarówno wyrobów plastikowych jak też wyposażenia przemysłowego. Dostarczamy naszym klientom między innymi regały metalowe, meble do warsztatów, pojemniki magazynowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do współpracy!

   Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
  • CGH zbiorniki na paliwa »

   Wysokiej jakości zbiorniki stalowe i kwasoodporne, jednopłaszczyznowe i dwupłaszczyznowe, naziemne i podziemne, zbiorniki na paliwa- ropę, benzynę, LPG, paliwo lotnicze zamów już dziś u największego producenta zbiorników w Europie- CGH Polska. Produkty z atestami, zadowolenie klientów, rzetelność i terminowa wysyłka! Zapraszamy!

   Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Www.kopalnia-jenkow.pl »

   Kopalnia Łupka Szarogłazowego ALCHEMIX SUROWCE Sp. z o. o. Sp. k. w Jenkowie to dostawca rzadkiego w Polsce złoża, jakim jest surowiec skalny, stanowiący niezwykle oryginalne wykończenie ogrodowych alejek, podjazdów, jako okładzina na elewacji, czy materiał dekoracyjny do wnętrz. Na rynku działamy od 2004 r. w ramach starego wyrobiska. Oferujemy kamień sortowany luzem, kamień łupany oraz kamień cięty. W przypadku zainteresowania naszym produktem, istnieje możliwość przesłania bezpłatnych próbek kamienia. Zapraszamy do kontaktu!

   Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.kontenerylublin.com.pl »

   Szukacie powierzchni dodatkowych na potrzeby biura, inwestycji czy innych sytuacji? Kontenery Lublin i systemy modułowe tymczasowego budownictwa kontenerowego to najlepsze rozwiązanie! Nasze systemy zestawione są z kontenerów biurowych, magazynowych i sanitarnych. Współpracujemy z najlepszymi producentami m. in. z firmą Containex. Zajmujemy się także najmem paneli ochronnych. Dostarczamy kontenery i ich montaż pod projekt, ich transport i rozładunek. W ofercie mamy też toalety przenośne standard i VIP, świadczymy ich wynajem i serwis pod budowę czy też imprezy plenerowe. Zapraszamy!

   Data dodania: 29 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Producent rur kanalizacyjnych - sprawdź Europrofil »

   Znakomita spółka Europrofil to najogromniejszy w północnej Polsce odbiorca ścinek poprodukcyjnych. Proponuje niemało trwałych i również ciekawych produktów najlepszej jakości. Na swojej ciekawej stronie internetowej przedsiębiorstwo przedstawia dostępne produkty np. rury pcv, rury kanalizacyjne, listwy podparapetowe, oraz popularne profile plastikowe. Wszelkie produkty posiadają odpowiednie atesty, zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w specjalnej strefie ekonomicznej. Z oferty firmy skorzystało już multum polskich przedsiębiorstw jak a także klientów indywidualnych. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zaznajomić się z dokładnym opisem usług tej profesjonalnej firmy. Europrofil produkuje nie niszcząc przy tym środowiska, a to obecnie jest niezwykle istotną kwestią.

   Data dodania: 03 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Enea.pl »

   Enea to sprawdzony partner, który dostarczy energię do Twojej firmy. Nasze produkty podzieliliśmy zgodnie z potrzebami przedsiębiorstw. Dla małych firm proponujemy Enea Smart Biznes, który pozwoli Ci kontrolować w łatwy sposób wydatki na energię oraz ENERGIA+ PRO Fachowiec, zapewniająca pomoc specjalistów w nagłych wypadkach. Dla średnich przedsiębiorstw mamy ENERGIA+ Stała cena, który zapewnia stałe wydatki. Natomiast dla dużych firmy jest ENERGIA+ Stała cena, Dual Fuel oraz Energia+ Professional.

   Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Wyważanie wirników www.wamel.com.pl »

   Producentem silników prądu stałego a oprócz tego zmiennego, który od kilkudziesięciu lat cieszy się uznaniem klientów w Polsce a także za granicą, jest Wamel. Firma posiada profesjonalnie wyposażony park mechaniczny, do produkcji silników wykorzystuje tylko doskonałej jakości części a także materiały. Produkuje silniki prądu stałego a także zmiennego, w tym silniki o wzbudzeniu elektromagnetycznym, silniki serwomechanizmowe, silniki z magnesami trwałymi a także zwykłe silniki uniwersalne. Silniki przez nią produkowane, mają szerokie wdrożenie w przemyśle a także nie tylko. Służą jako napęd różnych maszyn rolniczych i również komunikacyjnych, są napędem łączeniowych aparatów elektrycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Służą też jako napęd generatorów mikroelektrowni wiatrowych jak również wirówek mechanicznych. To firma o wypracowanej renomie, znana oraz firma doceniana przez klientów.

   Data dodania: 23 07 2019 · szczegóły wpisu »
  • Dumat.pl - krata wema »

   Firma Dumat to działające od początku lat 90. XX wieku przedsiębiorstwo zajmujące się m. in. produkcją krat pomostowych. Posiada nowoczesny park maszynowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w swojej branży, kompetentnemu personelowi i profesjonalnej jakości produkcji z sukcesem oferuje swoje usługi klientom zarówno w Polsce, jak i zagranicą, m. in. w Niemczech czy na Ukrainie.

   Data dodania: 20 11 2019 · szczegóły wpisu »
  • Sklep z łożyskami - Tech Mech »

   Bardzo dużo maszyn musi pracować w trudnych warunkach, dlatego też najlepiej dobrać ich elementy tak, aby doskonale sobie one w nich radziły. Powinny być one odporne na działanie czynników mechanicznych czy też wilgoci. Doskonałym rozwiązaniem mogą być zespoły nierdzewne, które sprawdzą się w wielu maszynach. Zespoły nierdzewne będą mogły służyć przez bardzo wiele lat, dlatego warto je wybrać do różnych urządzeń.

   Data dodania: 17 04 2020 · szczegóły wpisu »
  • Th-extrusion.eu »

   Producent profili oferuje profile na zamówienie. Nasza firma to firma z silną tradycją, ale jednocześnie dynamiczna, elastyczna i zaawansowana technologicznie, aby stale zaspokajać indywidualne potrzeby swoich klientów. Od projektu po wytwarzanie produktów, nasi technicy i inżynierowie zapewniają wysokiej jakości usługi i odpowiedzi dostosowane do indywidualnych potrzeb, w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Z naszego doświadczenia korzystamy obecnie w podejściu opartym na pełnym zrozumieniu potrzeb w celu wdrażania rozwiązań szytych na miarę.

   Data dodania: 23 03 2021 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: