\ OSiR Suwałki - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

OSiR Suwałki

OSiR Suwałki

Szczegóły strony osir.suwalki.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Istnieje wiele miejsc które o wpaść w jakimkolwiek czasie, zwłaszcza jeżeli łączy się sezon urlopowy każdy spośród nas generuje często inne potrzeby. Lecz zawsze może rzeczywiście, że pochodzą one z faktu poznania czegoś nowego, w tyle obejmujemy ale trochę dni na wypoczynek. Czasem takie wakacje uwidaczniają się miłym urozmaiceniem, lecz nie zawsze musimy brać zagraniczne wojaże, może taka opcja jak euro camping będzie czymkolwiek dobrym? Z tamtej strony zawsze rozmawiamy o intensywnym trybie spędzania czasu wolnego, w obrębie urlopowym, a przecież jednak powinien odnaleźć się czas.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • BS Academy »

   Istotną ideą treningu personalnego jest zidentyfikowanie celów i potrzeb. Trenując w akademii stajesz się integralną częścią społeczności w której masz kontakt z innymi członkami. Bodyshaping Academy to praca według najnowocześniejszych trendów i metod treningowych.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Mateusz Turecki Trener personalny »

   Mateusz Turecki – trener personalny w Krakowie. Jestem zawodowym fizjoterapeutą, zajmującym się pomocą osobom, które chcą zmienić swój tryb życia na zdrowszy lub zgubić kilka kilogramów. Na spotkaniach pokazuję i objaśniam ćwiczenia, wspólnie z klientem rozmawiamy o efektach treningu, a także opracowuję dietę, odpowiednią do potrzeb mojego podopiecznego. Zachęcam do kontaktu!

   Data dodania: 06 08 2016 · szczegóły wpisu »
  • Polskie Centrum Parasailingu - spadochrony-holowane.pl »

   Polskie Centrum Parasailingu oferuje produkcję sprzętu - jest to sprzęt najwyższej jakości do parasailingu, który jest nieustannie udoskonalany. Centrum zapewnia szkolenia parasailingowe - uczy parasailingu, prowadzi kursy na licencję na holowanie statków powietrznych. Centrum oferuje obsługę eventów - jako operatorzy parasailingu bierze udział w eventach i imprezach integracyjnych.

   Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • SportoweSuple »

   Sportowe Suple zajmują się sprzedażą suplementów diety, odżywek oraz akcesoriów sportowych. Oferowane przez nas produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, posiadają wymagane certyfikaty i konkurencyjne ceny. Znajdziecie nas w Internecie na www. sportowesuple. pl oraz w Gdańsku, Wejherowie i Rumii.

   Data dodania: 15 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Zagranie.com »

   Jesteśmy firmą, która aktywnie prowadzi serwis internetowy zagranie. com. Strona poświęcona jest sportom różnego typu oraz zakładom sportowym. Na łamach strony prezentujemy artykuły, wywiady, relacje ze spotkań. Sami jesteśmy obserwatorami i komentatorami. Ponadto zapraszamy do obstawiania meczy. Szczegóły, podpowiedzi a także bonusy od bukmacherów na stronie www zagranie. com. Zapraszamy.

   Data dodania: 02 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Cityfit.pl »

   Prezentujemy Ci wizytówkę naszej siłowni w Warszawie i mamy nadzieję, że staniemy na wysokości zadania. Jesteśmy miłośnikami prowadzenia zdrowego stylu życia, mamy stosowne kwalifikacje by prowadzić zajęcia i zapraszamy Cię na indywidualne treningi. U nas będziesz mieć do czynienia z przyjazną atmosferą i komfortowo wyposażonymi salami.

   Data dodania: 19 02 2018 · szczegóły wpisu »
  • Just dive - kurs nurkowania Kraków »

   Kurs nurkowania. Zapraszamy na kurs nurkowania do zalewu Zakrzówek. Kraków to miasto, gdzie znajdziecie naszą szkołę, która prowadzona jest przez prawdziwych miłośników zaglądania w bezkresną głębię. Z naszej oferty mogą skorzystać dosłownie wszyscy, począwszy od młodzieży, po osoby dorosłe, które nawet na emeryturze nie chcą się nudzić. Nurkowanie to naprawdę fajne zajęcia. Przekonajcie się, że to co pod wodą jest równie fajne, jak nad wodą. Just Dive serdecznie zaprasza do zapisywania się na wybrany kurs z naszymi nurkami.

   Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Paar.edu.pl »

   Już od najmłodszych lat rodzice dbają o to, aby ich dziecko odpowiednio się rozwijało. Opiera się to o różne zabawki pomagające dziecku wykształcić w sobie umiejętność logicznego myślenia i inne umiejętności przydatne w życiu. Niezwykle istotny jest też rozwój fizyczny dziecka. Od pierwszych dni życia w odpowiednim rozwoju pomóc może nauka pływania dla dzieci. To obycie się z wodą sprawia, że dziecko zaczyna ruszać kończynami. Nie obciąża to jego kości i stawów. Już dziś sprawdź jak to wygląda w Polskiej Akademii Aktywnego Rozwoju. Zapraszamy na stronę www.

   Data dodania: 10 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Courty »

   Boisko w ogrodzie - to o nim marzą zwykle dzieci. Z nami możesz spełnić to marzenie. Sport Grupa to firma, która zajmuje się tworzeniem i projektowaniem boisk przydomowych, budową kortów tenisowych na użytek prywatny oraz komercyjny. Na życzenie klienta firma tworzy boiska wielofunkcyjne na którym możliwe będzie stworzenia placu do gry w piłkę nożną, siatkową a nawet do koszykówki. Do tworzenia boisk firma wykorzystuje specjalistyczne nawierzchnie sportowe Courty. Cena za boisko sportowe przydomowe nie jest wygórowana. Nawierzchnie sportowe Courty to idealne rozwiązanie dla boisk przydomowych.

   Data dodania: 24 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Https://kurswspinaczkowy.pl/ »

   Spróbuj czegoś, czego dotąd nie miałeś okazji poznać! Sprawdź, dlaczego wspinaczka jest tak uzależniającą dyscypliną sportu i sam stań się jedną z osób, które codziennie zdobywają wyjątkowe szczyty! Poznaj podstawy wspinaczki na naszych kursach, po to by stać się profesjonalistą. Zapraszamy do sprawdzania oferty.

   Data dodania: 29 05 2019 · szczegóły wpisu »