\ Strony związane z hasłem: aparaty słuchowe - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'aparaty słuchowe':

 • Audio-sluch.pl aparaty słuchowe »

  Nowoczesne aparaty słuchowe potrafią skutecznie wspomóc niedosłyszących pacjentów. Specjalistyczny gabinet zaprasza na badania słuchu, dzięki którym można wykryć przyczynę niedosłyszenia i określić dokładny ubytek słuchu. Zawodowi protetycy pomogą na tej bazie dobrać właściwe aparaty słuchowe. Współczesne aparaty słuchowe dzięki redukcji szumów, kompresji dźwięku i selektywnym jego wzmocnieniu znacznie poprawiają jakość życia pacjentów. Bez wątpienia jeżeli już chodzi o aparaty słuchowe, to nie ma rozwiązań uniwersalnych i urządzenia te powinny być gruntownie dopasowane do pacjenta.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe - swiatsluchu24.pl »

  Masz wrażenie, że ktoś z kręgu twoich znajomych cierpi na niedosłuch i nie wiesz w jaki sposób możesz mu pomóc. Nasza firma specjalizuje się handlem aparatów słuchowych już od wielu lat. Cieszymy się wielkim powodzeniem na rynku. Odwiedź nasza stronę internetową o nazwie swiatsluchu24 i skorzystaj z ofert w niej podanych a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

  Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie centrum laryngologi Medicus Care Wrocław »

  Marka Medicus Care powstała z myślą o użytkownikach implantów słuchowych Cochlear oraz osobach cierpiących na głęboki niedosłuch. W naszej ofercie można znaleźć spełniające najwyższe standardy aparaty słuchowe, protezy słuchu oraz implanty. Zapraszamy do kontaktu, by dobrać odpowiedni i zindywidualizowany proces leczenia.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie centrum medyczne Wrocław - Medicus »

  Chcesz pozbyć się problemu suchości pochwy? Jest ona spowodowana zazwyczaj zaburzoną gospodarką hormonalną, dlatego warto skonsultować się w tym względzie ze specjalistą ginekologiem. Odwiedź stronę internetową Dolnośląskiego Centrum Medycznego Medicus Wrocław i dowiedz się więcej o ofercie specjalistów.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »