\ Strony związane z hasłem: audyt - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'audyt':

 • Erait »

  Powodzenie sklepu internetowego uzależniony jest od wyglądu i funkcjonalności. Towar to sprawa drugorzędna. Kontrahent musi posiadać przejrzysty widok na towary. E-commerce consulting pomaga w rozwiązywaniu problemów związanych z użytecznością sklepów e-commerce. Skorzystanie z ich usług doprowadzi w efekcie do zwiększenia popularności esklepu, zwiększy liczbę zarówno nowych i powracających klientów.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • CeDIZ - doradztwo w informatyce »

  Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o. o. to spółka świadcząca usługi konsultingowe z zakresu IT i zarządzania. Podnosimy efektywność procesów zarządzania kompleksowo doradzając w zakresie prowadzenia projektów informatycznych.
  Nasz zespół konsultantów CeDIZ posiada doświadczenie w branży doradczej i szeroką listę referencyjną. Zajmujemy się opracowaniem modelów procesów gospodarczych, wspieraniem wdrożeń systemów informacyjnych dla firm, budową strategii informatyzacji, organizacją przetargów na rozwiązania informatyczne oraz wsparciem w realizacji projektów informatycznych.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron - digitalweb.pl »

  Chcesz przeskoczyć konkurencję? Postaw na profesjonalne usługi pozycjonowania stron internetowych. Digital Web to nowoczesne narzędzia i zaskakujące efekty. Pozycjonowanie stron to nie jedyny sposób na wyróżnienie strony w wynikach wyszukiwania. Zarządzamy również kampaniami linków sponsorowanych Google AdWords.

  Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zablotny.pl dotacje dla placówek niepublicznych »

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy. Pomagamy w zdobyciu dotacji unijnych, m. in. opracowujemy wnioski, wprowadzamy nowe standardy w przedsiębiorstwie, które ułatwiają zdobycie takiego dofinansowania oraz oferujemy szeroki zakres usług w rozliczaniu i audytach dotacji. Pełna naszą ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy także do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profes.edu.pl - Profes Mariusz Dyduch »

  Potrzebujesz osoby, która niezależnym okiem spojrzy na Twoje projekty i szeroko pojętą działalność? W ramach oferty: szkolenia Śląsk, oferujemy także wsparcie biznesu. Jeśli chodzi o audyt Śląsk, oferujemy audyt personalny i organizacyjny. Otrzymasz z naszej strony mnóstwo wskazówek, które pomogą Ci kierować zespołem, a także ogólnie pojętą organizacją firmy. Audyt Katowice to dla Ciebie szansa na podniesienie kompetencji w roli szefa, a także walka o większe zyski, dzięki doświadczeniu, którym się z Tobą podzielimy.

  Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Marketingowa Allf »

  Allf poleca usługi z zakresu branży reklamowej. Kreujemy wizerunek firmy oraz wspomagamy sprzedaż produktów. Agencja Marketingowa Allf - zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelną obsługę i niskie ceny. Gwarantujemy jakość i nowoczesność. Za pośrednictwem naszej agencji marketingowej można przeprowadzić skuteczną kampanie mailingową i kampanię reklamową. Przeprowadzamy również audyty i optymalizacje stron. Promuj biznes internetowy skutecznie!

  Data dodania: 18 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie-gdansk.com.pl »

  Jesteśmy specjalistami od pozycjonowania stron w wyszukiwarkach internetowych, a także zajmujemy się marketingiem szeptanym oraz audytem SEO. Mamy 100% pewności, że jeżeli zabierzemy się za SEO oraz inne usługi będące w naszej ofercie, będziecie Państwo zadowoleni. Przede wszystkim zapraszamy do nas tych, którym zależy na tanim, a jednocześnie pewnym i skutecznym pozycjonowaniu.

  Data dodania: 24 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alte Media »

  Jeśli chcesz sprawdzić jak działa nasza firma i jeśli jesteś zainteresowanym na przykład zamówieniem skutecznej kampanii marketingowej, to koniecznie zajrzyj na naszą stronę. Poznasz tam nasze doświadczenie, sprawdzisz referencje i dowiesz się jaki mamy zakres usług. Jesteśmy zgranym zespołem pracowników, mamy wieloletnie doświadczenie i uwielbiamy podejmować się nowych wyzwań.

  Data dodania: 07 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Raport oddziaływania na środowisko - ekoaspekty.pl »

  W eko-aspekty ukierunkowani jesteśmy zarówno na przedsiębiorców, instytucje samorządowe oraz osoby prywatne. Każde zlecenie wykonujemy w oparciu o wnikliwe prześledzenie charakteru branży Naszego Klienta. Zawsze staramy się spełniać oczekiwania i wychodzić naprzeciw potrzebom Zleceniodawców. Nasi Eksperci działają w oparciu o specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Wszystkie zlecone projekty wykonują rzetelnie, w zakresie polskiego i międzynarodowego prawa oraz sprawnie i na czas.

  Data dodania: 03 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Komitety Audytu - EY »

  Komitetyaudytu. pl – portal dla członków Komitetów Audytu i Rad Nadzorczych. Korzystaj z bazy wiedzy dedykowanej członkom Komitetów Audytu i poszerzaj ją by dowiedzieć się jak budować zaufanie akcjonariuszy oraz zachowywać istotny ład korporacyjny. Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami i korzystania z forum, stworzonego dla członków, które pozwoli Ci być na bieżąco.

  Data dodania: 17 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Stalmach - Audyty Środowiskowe »

  Staram się nawiązywać długotrwałe relacje z Klientami. Wówczas maja Państwo pewność, że jedna osoba będzie zaznajomiona z tematyką i charakterem Waszego przedsiębiorstwa. W zakresie działalności firma Joanna Stalmach – Ochrona Środowiska oferuje pełną obsługę i profesjonalne zarządzaniem obszarem ochrony środowiska. Umożliwia to koncentrację na najważniejszych celach Państwa firmy, które związane są z przepisami o ochronie środowiska naturalnego.

  Data dodania: 12 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo.netrix.com.pl »

  Netrix jest firmą funkcjonującą na rynku od sześciu lat. Netrix posiada oddziały takich miastach jak Warszawa, Rzeszów oraz Gdańsk. Firma oferuje wspieranie przedsiębiorstw zapewniając im wsparcie w zakresie IT oraz proponując najbardziej optymalne rozwiązania biznesowe. Wśród oferowanych usług znajduje się między innymi konsulting, audyt innowacji, optymalizacja finansowa przedsiębiorstwa, doradztwo biznesowe, optymalizacja procesów biznesowych pod kątem outsourcingu i wiele, wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z usług.

  Data dodania: 04 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kdgkancelaria.pl »

  Jeżeli szukasz możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa przy pomocy dofinansowania unijnego to Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Milczarek i Maciąg S. C. specjalizuje się w tym. W jej ofercie znajdziesz pomoc od A do Z w zakresie każdego projektu B + R. Dowiedz się więcej o ofercie na stronie internetowej KDG.

  Data dodania: 01 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia-sgp Szkolenia dla pracowników »

  Nasza firma oferuje szkolenia dla pracowników, które organizujemy nie tylko w formie otwartej - wyjazdowej, ale także zamkniętej - w siedzibie firmy dowolnego Klienta. W naszej ofercie można znaleźć również wdrożenia ISO i Audyty personalne, nastawione na diagnozę zatrudnionych pracowników i wsparcie w kwestii wskazania ścieżki rozwoju zawodowego.

  Data dodania: 14 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Audyt magazynu, wysposażenie magazynów Warszawa - Sinlog »

  Audyt magazynu, sprawdzanie tego co poprawić, raportowanie. Zajmujemy się poprawianiem funkcjonalności działania powierzchni magazynowych. Audyt magazynu stanowi punkt wyjścia do poprawek. Oprócz kosztów funkcjonowania magazynu, należy również kontrolować zachodzące procesy w całej dostawie, czasie i pracy ludzi. Audyt magazynu pomoże nam ustalić czy kolejność, w której wykonywane są zadania, to najbardziej efektywna która może być. Częścią kontroli procesu poprawy szybkości funkcjonowania magazynu jest odkrycie, tego czy są ogniwa, które trzeba poprawić natychmiast i które znacząco wpływają na koszty pracy magazynu.
  Pracujemy na terenie miast
  1. Warszawa
  2. Sochaczew
  3. Łódź
  4. Radom
  5. Kraków

  W magazynie niektóre operacje, są mało wydajne i wymagają dość gruntownych zmian lub inwestycji w reorganizację przebiegu pewnych procesów, a czasem także w technologie usprawniające ich działanie. Dla firmy gdzie priorytetem jest wysoki poziom kontroli jakości i poprawa szybkości magazynu celem audytu będzie sprawdzenie i dopełnienie, że normy jakości ustanowione w innym miejscu w organizacji - np. główne założenia korporacyjne, są tak że zachowane i utrzymywane również w magazynie.

  Data dodania: 12 11 2019 · szczegóły wpisu »