\ Strony związane z hasłem: budowa domów - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'budowa domów':

 • Rem Bud »

  Jesteśmy firmą działającą od 1987r. Trudnimy się budową domów "pod klucz". Na wniosek współudziałowca inwestycyjnego możliwa jest także realizacja poszczególnych etapów budowy, na przykład: stan surowy otwarty, stan surowy zamknięty, dach, docieplenie elewacji, roboty brukarskie, roboty instalacyjne, zabudowa poddaszy, wykończenia wnętrz. Zlecenia wykonujemy z materiałów własnych bądź powierzonych. Opracowujemy budowę: budynków mieszkalnych, budynków usługowych, gospodarczych, letniskowych i garażowych. Jesteśmy sprawdzoną ekipą, która pracuje solidnie, czysto, z troską o powierzone nam mienie i obowiązki. Oprócz tego: kierujemy budowami - mamy uprawnienia budowlane. Zimą odśnieżamy dachy.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dor-Tex fachowe projekty »

  Projektujemy oryginalne a także ekonomiczne projekty domów kanadyjskich. Wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, co w dużym stopniu podnosi jakość całości. Posiadamy gotowe schematy bądź również możemy wykonać nowy projekt od podstaw, uwzględniający wszystkie potrzeby i założenia nabywcy. Budowa domów szkieletowych odbywa się z certyfikowanym potwierdzeniem jakości oraz wykorzystywanych materiałów. Tworzona przez nas budowa domów kanadyjskich stosuje sprowadzane z krajów skandynawskich najlepsze z dostępnych drewno, co daje zapewnienie, że z całą konstrukcją mimo upływu czasu nic się nie stanie.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • DTM Domy budowa domów »

  Budowa domu to bardzo drogie przedsięwzięcie, firmy budowlane cennik mają dosyć wysoki, dlatego potrzeba jest wiele pieniędzy, materiały też nie są najtańsze. Jeżeli, jednak szukasz firmy, która potrafi wyjść na przeciw twoim oczekiwaniom i chcesz, aby miała elastyczny cennik to koniecznie musisz się skontaktować z nami! Mamy wiele lat doświadczenia w pracy na różnych budowach, dzięki temu doskonale wiemy jak pracować z każdy, nawet najbardziej wymagającym klientem. Chcesz się przekonać? Skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Roman Furtak »

  Nasza firma budowlana chętnie podejmie współpracę w zakresie budowy domów, rezydencji czy apartamentów. Nasze wieloletnie doświadczenie jak również indywidualne podejście do każdego projektu umożliwia nam cieszyć się pozytywną opinią. Działamy najczęściej na terenie warszawy i okolic, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wybudowali piękną rezydencję w innej części Polski.
  Budownictwo to nasza wieloletnia pasja, która z każdym dniem daje nam możliwość ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości. Wiemy, że każdy projekt jest inny i wymaga innych umiejętności, dlatego nasza ekipa nieustannie się dokształca i zdobywa nowe kwalifikację, aby być na bieżąco.
  Największą zaletą naszego zakładu budowlanego jest precyzja i terminowość wykonywanych prac. Wiemy, że państwu również zależy na czasie dlatego dopilnowanie wszystkich terminów to nasza specjalność. Od wielu lat współpracujemy z wieloma partnerami budowlanymi co znacznie ułatwia organizację pracy i planowanie.
  Podczas budowy domów mazowieckie zwracamy uwagę na wszystkie detale, które dla niektórych mogą nie mieć większego znaczenia, dlatego nasze rezydencje są dopracowane w każdym calu z gwarancją na lata.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Domy Dla Ludzi Fasada Plus Sp. z o.o. budowa domu »

  To co przygotowaliśmy to rzeczywiście doskonałe domy modułowe, które są szybkie w budowie dzięki temu, że powstają z gotowych elementów. Nasza oferta jest na bardzo wysokim poziomie i jeśli się na nią zdecydujecie powinniście być w 100% zadowoleni. W ofercie domy, które są mocno zróżnicowane co będzie ważne dla klientów.

  Data dodania: 07 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Naturtech domy drewniane »

  Każdy posiada swoje preferencje co do budowy domu, jedni wolą budynki murowane, a inni domy drewniane. Każda strona ma swoje argumenty mniej lub bardziej przekonujące. W przypadku, kiedy omawiamy domy z bala warto przytoczyć jeden podstawowy argument – cenę. Nie da się ukryć, że koszt postawienia takiego domu jest wielokrotnie niższy niż murowanego. Z takim powodem trudno polemizować. Dodatkowo można zauważyć, że budowa domów drewnianych pochłania o wiele mniej czasu. W krótszym czasie możemy cieszyć się z posiadania miejsca zamieszkania. Niestety minusem jest fakt, że domy z bali są mniej trwałe niż inne. Tym bardziej warto znaleźć wykonawcę, który wywiąże się ze zlecenia w sposób najbardziej profesjonalny, bo będzie to podstawa do wygodnego i bezproblemowego korzystania z budynku.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Barzowski »

  Firma budowlana Barzowski jest specjalistyczną firmą budowlaną świadczącą kompleksowe usługi budowlane na terenie województwa pomorskiego. Pracownicy firmy posiadają niezbędną wiedzę praktyczną w budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Firma wykorzystuje nowoczesny park maszynowy i narzędziowy, pozwalający na prowadzenie zleceń na nawet na największych budowach. Idealnie sprawdza się nawet jako podwykonawca budowlany. Zapraszamy do współpracy, zarówno klientów własnych, jak i firmy deweloperskie.

  Data dodania: 09 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Żwir Radom - jasinscy.net »

  Beton towarowy, kruszywo, żwir? Znajdziesz je w firmie Jasińscy, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą tych surowców. Mając do dyspozycji własne zasoby rozszerzyliśmy swoją działalność o kompleksowe usługi budowlane. Koncentrujemy się na budowaniu domów pod klucz. Posiadamy zespół kompetentnych i doświadczonych inżynierów oraz pracowników, dzięki którym możesz liczyć na komfort i poczucie bezpieczeństwa na wszystkich etapach budowy domu.

  Data dodania: 28 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Arkada.com.pl »

  Świadczymy usługi budowy domów na najwyższym poziomie. W naszej ofercie można znaleźć zarówno domki jednorodzinne, parterowe, nowoczesne, energooszczędne i wiele innych. Każdy wymagający klient z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dbamy, aby wszystkie budowane przez nas domki były tworzone z najlepszej jakości materiałów, ale wszystko ustalamy z klientem. Każdy nasz domek wygląda bardzo estetycznie, dlatego efekt końcowy naszych prac jest zawsze zadawalający. Budujemy domy pod klucz lub do stanu surowego.

  Data dodania: 02 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów modułowych - hyggehus.pl »

  HyggeHus to firma, której specjalizacją jest budowa domów modułowych. W jednym miejscu znaleźć można bardzo bogatą ofertę domów skandynawskich. To ogromne doświadczenie i wiele zrealizowanych projektów na koncie. Firma oferuje domy modułowe w stylu HYGGE. To domy nie tylko bezpieczne, ale również energooszczędne.

  Data dodania: 22 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Plawgo Architektura - Pracownia Architektoniczna »

  Nasza firma zajmuję się projektami domów, budynków biurowych, hal produkcyjnych oraz innych budynków. Oferujemy projekty architektoniczno-budowlane oraz wielobranżowe, sporządzone przez projektantów z uprawnieniami. Pomożemy Państwu w zarówno przy wyborze działki, stworzeniu koncepcji, jak i w kontaktach z urzędem. W zakresie naszych usług znajduje się również projektowanie wnętrz lokali prywatnych i komercyjnych. Wykonujemy również inwentaryzacje architektoniczne, adaptacje projektów typowych, przebudowy i rozbudowy istniejących budynków. Z naszej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm, któremu warto zaufać. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 04 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Budmar - Budowa Domów Rzeszów »

  Mariusz Tabaka to gospodarz firmy Budmar która oferuje całościowe usługi z branży budowlanej w tym głównie budowa domów pod klucz. W specjalizacji funkcjonujemy od 1996 roku, cały ten okres zagospodarowaliśmy na powiększanie swojej kompetencji na temat budownictwa, poprzez członkostwo w licznych kursach czy samodoskonalenie podczas realizacji usług. Najistotniejszy jest dla działalności Budmar kontrahent, z tergo powodu działamy tak aby osiągnąć wszystkie jego wymagania budując z bardzo dobrej jakości surowców a także przestrzegając wszystkich norm czy efektów estetycznych. Na naszej witrynie budmar. rzeszow. pl widoczna jest cała nasza oferta.

  Data dodania: 21 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Platforma Dom System »

  Platforma Dom System - tu wygodnie i kompleksowo zaplanujesz budowę domu. Oferujmy domy na bazie profili stalowych. Zamów bezpłatnie, więcej info platformads. pl

  Data dodania: 23 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana U.R.B.G.B. »

  Firma remontowo-budowlana U. R. B. G. B. wykonuje ocieplenia, docieplenia, prace ogólnobudowlane (posadzki cementowe, suche zabudowy, tynki maszynowe, usługi brukarskie) oraz buduje nowe domy. Na stronie przedstawiamy aktualną ofertę firmy oraz ceny świadczonych usług. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 25 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • DomBort - kompleksowa budowa domów »

  DomBort oferuje budowę domów jednorodzinnych w technologii tradycyjnej na terenie województwa Śląskiego. Oferujemy pomoc podczas procesu budowlanego: od wyboru działki, formalności urzędowe, wybór projektu, czy odbiór końcowy.

  Data dodania: 25 02 2021 · szczegóły wpisu »