\ Strony związane z hasłem: domy opieki - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'domy opieki':

 • Domseniora24.pl - prywatne domy opieki »

  W ramach oferty naszego ośrodka zapewniamy doskonałe warunki dla seniorów. Nasz dom opieki warszawa jest specjalnie przystosowany do funkcjonowania osób starszych. W całej placówce nie ma żadnych barier architektonicznych, co pozwala nam zapewnić osobom niepełnosprawnym doskonałe warunki do przebywania. Jednocześnie nasz ośrodek zapewnia przez 24 godziny na dobę opiekę ze strony doświadczonego personelu a ośrodek jest monitorowany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do korzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki Husaria - husaria-dom.pl »

  W ramach oferty naszego ośrodka dla osób w wieku senioralnym jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe warunki do przebywania, gdzie oferujemy zarówno komfortowe pomieszczenia a jednocześnie specjalnie przygotowane sale, jak sala ćwiczeń, czy kącik gastronomiczny, które pozwalają na oferowanie możliwości spędzenia wolnego czasu w sposób ciekawy. Gwarantujemy w naszym ośrodku również całodobową opiekę nad seniorami.

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wybierz najlepszy dom seniora na DomiSenior.pl »

  Domy spokojnej starości wywołują wśród naszego społeczeństwa skrajnie różne odczucia. Na naszym portalu znajdą Państwo jednak adresy takich miejsc, które pozwalają seniorom spędzić jesień życia w doskonałych warunkach, wśród rówieśników i pod fachową opieką. W serwisie znajdziecie wykaz wszystkich domów seniora w Polsce a także sanatoriów. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Veteris.pl dom starości Lublin »

  Zastanawiasz się nad tym, jakie domy starców są w Lublinie? Postaw na nasz dom starców Lublin! Pokoje, jakie są w ofercie, dzielą się na 2, 3 i 4-osobowe, łóżka znajdujące się w obiekcie są sterowane elektrycznie. Dodatkowo jest jeszcze instalacja przywoławcza. Warto na koniec zaznaczyć, że w ofercie znajduje się choćby organizacja czasu wolnego.

  Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Domy opieki Gdynia - domsenioralife.pl »

  Life to profesjonalny prywatny dom opieki seniora z Gdyni. Przyjmujemy w pokojach 1-3 osobowych z możliwością spersonalizowania aranżacji. Każdemu pacjentowi przydzielamy system szybkiego wzywania pomocy. Nasz dom seniora charakteryzuje się wysokimi standardami opieki, konkurencyjnym cennikiem, pięknym ogrodem, organizacją pod potrzeby osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 27 07 2019 · szczegóły wpisu »