\ Strony związane z hasłem: doradztwo biznesowe - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'doradztwo biznesowe':

 • Emprise.pl »

  Emprise to solidny partner biznesowy w zakresie doradztwa w biznesie oraz obsługi kadrowo-płacowej. Dzięki naszej pracy Twoja firma zyska rzetelnego partnera. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie : doradztwa kadrowo-płacowego, obsługa księgowo-płacowa, sporządzenie biznesplanów, restrukturyzacje i przekształcenia. Zapraszamy

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • BlueIdea rekrutacja pracowników Kraków »

  Jeżeli poszukują Państwo doświadczonej i profesjonalnej firmy zajmującej się rekrutacją HR to powinna Państwa nasza oferta. Działamy na polskim rynku od 2012 roku, dzięki czemu poznaliśmy polski rynek sprzedażowy. Nasza wykwalifikowana kadra każdorazowo indywidualnie dobiera nasze działania do Państwa wymagań.

  Data dodania: 15 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fundacjafortis.pl »

  Zaradność społeczeństwa nie tylko przyczynia się do stałego wzrostu gospodarczego, ale też kształci cechy niezbędne we współczesnym świecie, dlatego wspieramy środowisko edukacyjne w zakresie promowania oraz animowania przedsiębiorczości. FUNDACJA FORTIS w Katowicach uczy młodych ludzi umiejętności wejścia na trudny rynek pracy. Stawiamy i promujemy przedsiębiorczość także wśród przedsiębiorców w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz jakością usług IT. Organizujemy szkolenia sprzedażowe oraz kompleksowe wsparcie ich działalności oraz zdrowia. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 14 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo.netrix.com.pl »

  Netrix jest firmą funkcjonującą na rynku od sześciu lat. Netrix posiada oddziały takich miastach jak Warszawa, Rzeszów oraz Gdańsk. Firma oferuje wspieranie przedsiębiorstw zapewniając im wsparcie w zakresie IT oraz proponując najbardziej optymalne rozwiązania biznesowe. Wśród oferowanych usług znajduje się między innymi konsulting, audyt innowacji, optymalizacja finansowa przedsiębiorstwa, doradztwo biznesowe, optymalizacja procesów biznesowych pod kątem outsourcingu i wiele, wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z usług.

  Data dodania: 04 11 2018 · szczegóły wpisu »