\ Strony związane z hasłem: doradztwo personalne - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'doradztwo personalne':

 • Itconnect.pl »

  Oferta strony itconnect. pl jest jedyna w swoim rodzaju, bowiem zapewnia przede wszystkim ogromną bazę potencjalnych kandydatów do podjęcia pracy w branży IT, przy stałym lub czasowym zatrudnieniu. Jako firma rekrutująca zapewniają również weryfikację umiejętności kandydatów tak, aby posiadali najrzetelniejszą wiedzę w zakresie od nich wymaganym. Dodatkowo firma ta proponuje szkolenia w zakresie IT, zdecydowanie poprawiające wydajność działania firmy. Itconnect. pl to jednocześnie pomoc w znalezieniu pracownikom nowego miejsca zatrudnienia.

  Data dodania: 20 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Human resources - werker.pl »

  Do kontaktu z Werker Zapraszamy osoby, które chcą zainteresowane tym, aby znaleźć dobre i znakomicie płatne stanowisko pracy. Ponadto pomagamy stworzyć oferty pracy dla przedsiębiorców. Gwarantujemy, że znajdziemy Państwu pracownika, który będzie efektywny oraz spełni Państwa oczekiwania. Zainteresowanych współpracą Zapraszamy na naszą stronę internetową werker. pl.

  Data dodania: 29 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • ARFA HR - Agencja rekrutacyjna »

  Widzisz w swojej pracy brak zaangażowania i motywacji? To oznacza czas na zatrudnienie agencji doradztwa personalnego. Agencja doradztwa personalnego z pewnością sprawi, że podniesie się jakość wykonywanej przez pracowników pracy. Sprawimy także, że znów pracownicy odzyskają motywację i zaangażowanie.

  Data dodania: 22 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój kompetencji pracowników Jan Kłusak Coaching »

  Jeśli poszukujesz profesjonalisty, który zadba o rozwój kompetencji Twojego pracownika, to nie mogłeś trafić lepiej! Nazywam się Jan Kłusak i jestem coachem, asesorem HR oraz menadżerem projektów. Dbam o rozwój Twojej firmy poprzez rozwijanie Twoich pracowników. Prowadzę sesje coachingowe, doradztwo zawodowe, personalne, a także jestem mentorem biznesowym. Z przyjemnością pomogę Ci wydobyć naturalny potencjał, tkwiący w Twoim zespole.

  Data dodania: 16 02 2020 · szczegóły wpisu »