\ Strony związane z hasłem: gabinet masażu - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'gabinet masażu':

 • Massage Point »

  Ciężki dzień pracy potrafi odebrać radość z nawet najbardziej ukochanej procesji. Kiedy czujemy się zmęczeni dużo łatwiej jest wyprowadzić nas z równowagi. Czujemy napięcie w każdym centymetrze ciała. Po takim ciężkim dniu warto udać się na masaż w Warszawie, by pozbyć się wszelkich napięć i odzyskać spokój.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.promedyk-premium.pl »

  Pro-Medyk to nowoczesny gabinet masażu w którym pracują specjaliści z doświadczeniem. Rehabilitanci, fizjoterapeuci prowadzą masaże relaksacyjne i lecznicze po zdiagnozowaniu dolegliwości bólowych. działamy w Łodzi i tutaj też mamy nasz gabinet masażu. W ramach pomocy chorym oferujemy także usługi związane z rehabilitacją głównie kręgosłupa. Prowadzona rehabilitacja na kręgosłup w formie masażu jest w stanie zniwelować dolegliwości bólowe związane z bólem pleców, karku. Umów się na wizytę!

  Data dodania: 10 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Masażu Marek Tuszyński »

  Szukasz miejsca, w którym będzie można zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy? Współczesne życie prowadzone jest w bardzo szybkim tempie, dlatego warto pozwolić sobie na chwilę relaksu. Nazywam się Marek Tuszyński i prowadzę gabinet masażu w centrum miasta Olsztyn. Jestem doświadczonym specjalistą z wieloletnim stażem i odpowiednimi certyfikatami. Sprawdź mój profesjonalizm na własnej skórze. Dosłownie. Zapraszam!

  Data dodania: 09 07 2020 · szczegóły wpisu »