\ Strony związane z hasłem: instalacje elektryczne - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'instalacje elektryczne':

 • Hurtownia elektryczna Elektryk sp. z o.o. »

  Wiemy wszystko o energii - doradzamy, wykonujemy, projektujemy. Elektryk Sp. z o. o. to sukcesywnie rozwijająca się firma na rynku elektrycznym. Prowadzimy hurtownię elektryczną. Proponujemy usługi: zakładanie systemów inteligentnych budynków, prefabrykacja rozdzielnic, montaż instalacji elektrycznych, montaż alarmów, serwerownie, sieci strukturalne, automatyka. Prowadzimy szkolenia SEP.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Celtron - Elektrycy-wroclaw.pl »

  Celtron to elektryk z Wrocławia, który świadczy usługi elektryczne na terenie miasta i okolic. Oferta firmy to przede wszystkim prowadzenie pomiarów oraz instalacje elektryczne. Oprócz tego pracownicy zajmują się podłączaniem sprzętu AGD na podstawie posiadanych uprawnień oraz instalacje RTV-SAT. Na życzenie klienta firma dokonuje szybkiej i szczegółowej oceny obejmującej wycenę danego zlecenia. Celtron to oprócz usług instalacyjnych również naprawy, serwis oraz modernizacja istniejących instalacji.

  Data dodania: 19 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • EL-System instalacje elektryczne »

  Firma EL-System wykonuje profesjonalne pomiary elektryczne. Wykonamy również przeglądy okresowe i odbiorcze instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie oficjalne procedury. Oferujemy również montaż nowych instalacji elektrycznych a także modernizację i renowację już istniejących. EL-System oferuje swoje usługi na terenie Kalisza i Ostrowa Wlkp.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adrian Szopa montaż instalacji elektrycznej »

  Elektroinstalacje Adrian Szopa, to firma elektryczna, która oferuje profesjonalne usługi elektryczne na terenie Wrocławia i okolic. Wykonujemy: instalacje elektryczne w mieszkania, domach i halach przemysłowych, montaż przewodów, montaż oświetlenia, montaż opraw oświetlenia zewnętrznego, zakładanie osprzętu gniazd i przełączników, montaż szaf i rozdzielni elektrycznych, pomiary elektryczne, a także roboty ziemne. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z normami SEP, a firma posiada odpowiednie uprawnienia kwalifikacyjne. Więcej informacji znajduje się na stronie www. adrianszopa. pl. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usuwamy awarie »

  Jako firma elektryczna z Słupska, Ustki szybko i bezpiecznie usuwamy awarie elektryczne. W zakresie naszych usług leży także modernizacja instalacji elektrycznych czy przyłącza elektryczne. Zajrzyj na stronę www firmy Elektryk Słupsk by poznać pełen obszar działań. Skontaktuj się z nami w razie problemu - ekspresowo usuwamy awarie!

  Data dodania: 20 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Rockmatic »

  Firma Rockmatic z Bielska-Białej stawia przede wszystkim na dobre relacje z klientami. Pięcioletnia gwarancja, ubezpieczenie OC oraz elastyczność w kontaktach z klientami zapewniają perfekcyjną realizację zamówień. Firma dostarcza klientom usługi oparte na najwyższych standardach obsługi w zakresie instalacji elektrycznych, instalacji inteligentnego domu, systemu alarmowego oraz montażu domofonu. Usługa obejmuje również pomiary elektryczne i montaż anten. Rockmatic to również lider w pomiarach elektrycznych.

  Data dodania: 19 11 2020 · szczegóły wpisu »