\ Strony związane z hasłem: kalkulator - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'kalkulator':

 • EnergiaDirect.pl - Kalkulator cen energii elektrycznej dla domu i firmy »

  Kalkulator cen energii elektrycznej stworzony przez EnergiaDirect. pl to narzędzie, które pomoże na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych wybrać najkorzystniejszą ofertą. Odbiorca ma dzięki temu możliwość obliczenia oszczędności, którymi będzie skutkowała zmiana dotychczasowego i wybór nowego dostawcy energii elektrycznej. Najważniejsze, że nasz kalkulator energii elektrycznej jest narzędziem w pełni rzetelnym, ponieważ pokazuje taryfy energii wszystkich firm i taryf gospodarstw domowych.

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszykredyt24.pl kalkulator kredytowy »

  Chcąc zaciągnąć dług w banku wiele osób zastanawia się czy będzie ich stać na taki dodatkowy wydatek, co miesiąc. Można to szybko sprawdzić samodzielnie. Nie trzeba w tym momencie przeliczać godzinami na tak zwaną „piechotę”, jaka będzie rata od konkretnej kwoty. Wystarczy w tym celu skorzystać z kalkulatora kredytowego i system sam zrobi symulację długo jak i krótkoterminową wyliczając okres kredytowania jak i kwotę comiesięcznego zobowiązania. Wtedy sami możemy określić czy będzie nas stać na spłatę zaciągniętego długu.

  Data dodania: 05 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka OC online - https://www.wowpolisa.pl/ »

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ubezpieczeniami komunikacyjnymi, zapraszamy bardzo serdecznie do zajrzenia na stronę internetową www. WOWpolisa. pl. Jesteśmy porównywarką ofert OC i AC, dzięki której można znaleźć taką ofertę, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań naszych użytkowników, toteż nasza porównywarka pokazuje tylko atrakcyjne polisy.

  Data dodania: 04 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator procentów - obliczprocent.pl »

  https://obliczprocent. pl/ spełnia wszelkie definicyjne cechy przydatnej, prawdziwej pomocy naukowej. Dzięki swojej przyjaznej formie pomaga łatwo i intuicyjnie wykonywać wszystkie działania na procentach. Wystarczy wpisać liczbę w odpowiednie okienko aby otrzymać błyskawiczny wynik. Odpowie on na pytanie, ile wynosi określony procent danej liczby albo jaką liczbę otrzymamy zwiększając wyjściową o określony procent. Ile więc będzie kosztował litr paliwa po kolejnej podwyżce o zbyt wiele procent? Albo ogrzewanie metra kwadratowego Twojego mieszkania, jeśli najemca wynegocjuje zniżkę o 3 procent? Działa to również w drugą stronę - jeśli płaciłam za litr wina 16 zł, a teraz płacę 18, ile procent wynosiła podwyżka?
  Przykłady sytuacji, kiedy kalkulator procentów jest przydatny, można mnożyć bez końca.
  Poradzi on sobie również z tymi znacznie bardziej skomplikowanymi, jak na przykład to, ile zyskasz lub stracisz na rachunku oszczędnościowym o określonym oprocentowaniu.
  Powyższe przykłady pokazują, że kalkulator procentów warto trzymać w zasięgu ręki.

  Data dodania: 27 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator Paliwa, kalkulator-paliwa.pl »

  Za pomocą kalkulatora paliwa można szybko przeliczyć koszty podróży samochodem, uwzględniając następujące czynniki: Dystans przejazdu, średnie zużycie paliwa (na 100km), cena paliwa, ilość osób przewożonych, średnia waga osoby przewożonej. Raport obliczeń uwzględnia koszt przejazd z dodatkowym obciążeniem i koszt przejazd biorąc pod uwagę wyłącznie masę netto samochodu. Obciążenie spowodowane bagażem lub pasażerami jest dodatkowo naliczane przy założeniu, że każde dodatkowe 100 kg powoduje zwiększenie spalania o 0, 6 litra paliwa na 100 km, przy pojeździe o masie netto 1500kg.

  Data dodania: 13 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytów gotówkowych 2019 – szybkokredyt24.pl »

  Znajdź najlepszą ofertę kredytu gotówkowego! Wejdź na SzybkoKredyt24. pl. Nasz portal powstał z pasji do świata finansów. Aby ułatwić Ci wybór najlepszych warunków kredytowych stworzyliśmy kalkulator kredytów gotówkowych. Operuje on wokół propozycji z aż 17 banków, aktywnie sprzedających kredyty gotówkowe. Dzięki temu dowiesz się, jaka będzie rata Twojego kredytu i jak wysokie będą koszty związane z jego zaciągnięciem. Nie musisz biegać od banku do banku, liczyć samodzielnie, szukać warunków. U nas dowiesz się wszystkiego.

  Data dodania: 18 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kredytów gotówkowych - JDkredyt.pl »

  Zastanawiasz się, gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy? Odwiedź Jdkredyt. pl. Nasz portal powstał z myślą o Tobie. Już nie musisz biegać od banku do banku, przeglądać strony internetowe poszczególnych placówek. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz u nas! Prowadzimy ranking kredytów gotówkowych, opierając się głównie o Rzeczywistą Roczną Stopę Procentową. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi propozycjami aktywnych banków na rynku polskim. Wybierz najlepszą opcję kredytową dla siebie! Sprawdź nas!

  Data dodania: 18 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wszystkie aktualne oferty banków 2019 - aktualnekredyty.pl »

  Na naszej stronie można znaleźć wiele cennych informacji dotyczących kredytów gotówkowych zaciąganych osobiście w banku czy też kredytów gotówkowych online. Wiemy jak trudne potrafi być znalezienie odpowiedniej oferty o najlepszych warunkach kredytu, dlatego zrobiliśmy ranking kredytów gotówkowych, dzięki któremu można sprawdzić jak oceniana jest dana oferta, a tym samym wybrać najlepszy kredyt gotówkowy. Staramy się, aby na naszej stronie nie brakowało co raz to nowych i lepszych ofert kredytu gotówkowego.

  Data dodania: 23 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Porwnaj stawki ubezpieczeń na kalkulator-ubezpieczen.pl »

  Witryna internetowa http://kalkulator-ubezpieczen. pl/ zawiera narzędzie, jakim jest kalkulator ubezpieczeń. Pozwala ono na szybkie i sprawne porównanie ofert kilkunastu ubezpieczycieli dostępnych na rynku, którzy oferują podobne produkty. Dzięki temu w kilka minut znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Beesafe »

  Podczas jazdy nie wiesz, jak zakończy się codzienna podróż do pracy. Wypadkom ulegają nawet najbardziej doświadczeni kierowcy. Polisa obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej taka jak ubezpieczenie oc pozwoli ci na rekompensatę strat z powodowanych wypadkiem na drodze. Zakup polisy ubezpieczeniowej online nie stanowi już problemu. Na naszej stronie beesafe istnieje możliwość porównania ofert różnych firm ubezpieczeniowych i wybrania najlepszej opcji dla swojego budżetu. Odwiedź nas i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 03 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacja do zarządzania finansami osobistymi - fin4family.com »

  Fin4Family to program do oszczędzania, dzięki któremu zyskujesz pełne wsparcie z zakresu kontroli wydatków oraz zarządzania finansami osobistymi. Nad stworzeniem aplikacji do oszczędzania pracowało grono ekspertów i specjalistów z dziedziny finansów. W ten sposób powstała aplikacja o intuicyjnym interfejsie, szybkim działaniu i całodobowym wsparciu. Za pomocą aplikacji nie tylko oszczędzisz na wymarzone wakacje, ale również: skontrolujesz budżet domowy, zaplanujesz wydatki, sprawdzisz stan konta oraz osiągniesz wyznaczone cele finansowe. Fin4Family daje możliwość na zyskanie realnej gotówki!

  Data dodania: 13 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Porady ubezpieczeniowe - mojapolisa.net.pl »

  Interesuje Was najtańsze ubezpieczenia na rynku? W takim razie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Dzięki nam możecie otrzymać najlepsze ubezpieczenie jakie są teraz dostępne. chcecie ubezpieczyć gospodarstw rolne albo dom? Nie wiecie co wybrać? Nie czekajcie ani chwili dłużej. My zawsze mamy przygotowane najlepsze oferty ze wszystkich.

  Data dodania: 12 09 2020 · szczegóły wpisu »