\ Strony związane z hasłem: komornik - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'komornik':

 • Komorni Sądowy Bożena Tarnowska »

  Komornik sądowy jest organem egzekucyjnym, działającym pod nadzorem sprawowanym przez sąd rejonowy, którego działalność polega na dochodzeniu roszczeń cywilnych stwierdzonych tytułem egzekucyjnym. Komornik został wyposażony przez ustawodawcę w szereg środków przymusu, określonych w kodeksie postępowania cywilnego (Ustawa z dnia 17 listopada 1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego, Dz. U. 1964 nr 43 poz. 296 z późń. zm. ), a także w innych ustawach. Powstanie wierzytelności poprzedza przypływ środków pieniężnych do podmiotu gospodarczego. Niektóre wierzytelności korzystają z przywileju pierwszeństwa zaspokojenia przed innymi wierzytelnościami (np. wierzytelności Skarbu Państwa) oraz z różnorodnych form zabezpieczenia i egzekucji.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Czosnyka »

  Profesjonalna kancelaria komornicza w Tarnowie zadba o Twoje prawa. Regularnie przeprowadzamy licytacje, aukcje i przetargi również na terenie całej Polski. Interesantów przyjmujemy w wtorki i czwartki w naszej kancelarii. Na naszej stronie pobiorą Państwo wniosek egzekucyjny, egzekucyjny alimenty i wniosek o ściągnięcie podwyższonych alimentów. Komornik jest funkcjonariuszem publicznym, działa zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami. Szczegółowa oferta dostępna jest pod adresem www. czosnyka-komornik. pl.

  Data dodania: 21 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zamówienia publiczne - Monitor Urzędowy »

  Monitor Urzędowy to baza informacji o zamówieniach publicznych w przestrzeni ogólnokrajowej. Obserwujemy urzędy wojewódzkie, marszałkowskie, gminy, miejskie. Wysyłamy świeże oferty na maila (średnio 2000 ogłoszeń dziennie). Mamy katalog notariuszy, syndyków, dokładne dane o urzędach, wizytówki spółek komunalnych i notariuszy. Gwarantujemy prosty system promocji ogłoszeń.

  Data dodania: 22 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.komornik-koziel.pl »

  Poszukiwanie majątku dłużnika, nadzór nad licytacjami publicznymi, służba na rzecz wymiaru sprawiedliwości i prowadzenie spraw gospodarczych to główny zakres działalności Kancelarii Komornika Sądowego Łukasza Kozieła przy Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda. Kancelaria zajmuje się także egzekucją nieruchomości, działaniem na wniosek i rzecz wierzyciela oraz dostarczaniem zawiadomień sądowych bądź innych dokumentów. Obsługuje klientów z obszaru całej Polski oraz ma dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Łódź - komornikglowacka.pl »

  Kancelaria komornicza, która funkcjonuje w Łodzi (Śródmieście). Komornik reprezentuje interesy wierzycieli w kontakcie z dłużnikami, już po etapie negocjacji. Komornik z Łodzi działa w obrębie przepisów prawa i może podejmować czynności zmierzające do wykrycia majątku dłużnika. Komornik uczestniczy również w zabezpieczeniu spadku, czy w licytacjach komorniczych.

  Data dodania: 28 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Komornik - komornikglowacki.pl »

  Komornik sądowy z Łodzi (Marcin Głowacki) uczestniczący w egzekucji komorniczej. Komornik doradza przy dopełnieniu niezbędnych formalności, zarówno ze strony wierzyciela, jak i dłużnika. Komornik specjalizuje się w wykonywaniu orzeczeń sądowych związanych z roszczeniami różnego typu. Każdy wierzyciel posiada prawo wyboru komornika, co pozwala na zwiększenie jakości współpracy.

  Data dodania: 28 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czestochowa-komornik.eu »

  Potrzebujesz wsparcia w odzyskaniu swojej własności? Masz prawo do pomocy ze strony komornika. Wybierz Kacpra Kopera działającego przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie. Ma doświadczenie w m. in. egzekwowaniu wyroków w sprawach roszczeń finansowych. Odwiedź kancelarię Kacpra Kopra przy ul. Mikołaja Kopernika 13 w Częstochowie. Kancelaria korzysta z elektronicznych baz danych tj. CEPiK, e-sąd, PUE. ZUS, OGNIVO, EKW, CPD, CEIDG. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z komornikiem. Tel. 34 307 02 02.

  Data dodania: 23 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Komornik-warszawa.info.pl »

  Kancelaria komornicza obsługująca zainteresowanych w Warszawie. Kancelaria nadzoruje postępowania egzekucyjne i zabezpieczenia roszczenia pieniężne lub niepieniężne po złożeniu odpowiedniego wniosku. Kancelaria na wniosek wierzyciela poszukuje majątek dłużnika (odpowiednie formularze znajdują się na stronie kancelarii). Dochodzi do tego doradztwo we wskazanych kwestiach.

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Komornik - komornikczestochowa.pl »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie. Kancelaria Komornika zajmuje się skutecznym wykonywaniem rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych. Komornik może z wyboru wierzyciela zająć się zbadaniem majątku dłużnika oraz dokonać spisu inwentarza, na podstawie którego przygotowuje raport stanu faktycznego przed wszczęciem toku sądowego oraz wydaniem orzeczenia.

  Data dodania: 13 05 2019 · szczegóły wpisu »