\ Strony związane z hasłem: komunikacja - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'komunikacja':

 • Tim S.A. »

  Nigdy wcześniej telekomunikacja, czyli telefon oraz informatyka, czyli używanie komputera, nie miały tak wielkiego znaczenia. Osprzętem do sieci komunikacyjnych zajmuje się dzisiaj wiele przedsiębiorstw. Bez nich nie ma funkcjonowania oraz możliwości komunikowania się. One umożliwiają przekazywanie informacji i przygotowanie wydajnej sieci komputerowej w instytucji. W przyszłości komputery będą najistotniejszym komunikatorem. Pojawią się nowe, mniejsze komputery, bardziej wydajne i mające więcej funkcji.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Exacto Public Relations »

  Exacto to agencja public relations, która dokładnie dopasowuje się do potrzeb klientów. Współpracę zaczyna od pełnej analizy dotychczasowych projektów, dostępnych narzędzi komunikacyjnych, potem planuje dalsze działania i wdraża je życie. Główne płaszczyzny działalności agencji to: przeprowadzenie badań i analiz, budowanie strategii i planów operacyjnych, działania w sytuacjach kryzysowych, organizacja wydarzeń, eventów, internet PR, SEO PR, przygotowanie produkcji telewizyjnych. W ciągu pięciu lat, agencja, wykonała prawie 200 zleceń. Firma przygotowywała najbardziej liczące się w Polsce wydarzenia z sektora PR, na przykład Kongres Public Relations oraz Kongres Profesjonalistów PR.

  Data dodania: 09 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dojazd busem na lotnisko Chopina i Modlin - OKbus.pl »

  OKbus to firma, która ma do zaoferowania komfortowe oraz bezpośrednie przejazdy na trasie Łódź - Warszawa, Toruń - Warszawa, Płock - Modlin i wielu innych. Świadczymy tanie usługi transportu, które charakteryzują wysoką jakością. Więcej szczegółów a także cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Clue PR - pr korporacyjny »

  Zapraszamy do renomowanej agencji Clue, która prężnie funkcjonuje na rynku public relations i marketingu. Oferujemy szeroką wiedzę w zakresie FMCG, nowych technologii, innowacyjnych narzędzi, finansów, social media. Pozycjonujemy markę, tworzymy strategie PR i odpowiadamy za komunikację produktu oraz PR korporacyjny. Nie ma dla nas wyzwań, których nie chcielibyśmy się podjąć. Część naszego personelu jest międzynarodowa, przynosząc doświadczenie i praktyki typowe na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Po szczegóły odsyłamy bezpośrednio na naszą stronę firmową.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Webexteams.pl »

  Nowoczesność w zakresie wideokonferencji. Najlepszej urządzenia, które pozwolą na przeprowadzanie rozmów z najlepszą jakością dźwięku i obrazu. Zobacz sam, jak będzie wyglądała twoja rozmowa z systemem cisco spark. Pozwól sobie odkryć nową technologię, która zapewnia więcej możliwości. Najnowszy komunikator, który pozwala na długie rozmowy w najlepszym stylu.

  Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa24.ovh »

  Wskazówki dotyczące rozpoczęcia działalności oraz wiele innych wiadomości dotyczących nie tylko biznesu, ale także wiadomości z Warszawy, można przeczytać na stronie poświęconej stolicy. Podpowiemy, w jaki sposób rozkręcić swój własny biznes, co przyniesie korzyści, jak przebić się na warszawskim rynku.

  Data dodania: 20 04 2019 · szczegóły wpisu »