\ Strony związane z hasłem: kursy - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'kursy':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Grupa Kena »

  Tu znajdziesz stronę firmy prowadzącej profesjonalne kursy operatorów wózków. Oferta obejmuje wszystkie rodzaje wózków, również wózki widłowe boczne. Od kilkunastu lat szkolimy w Polsce, a od 8 lat w krajach Unii Europejskiej. Nasze doświadczenie w prowadzeniu kursów wózków widłowych, elastyczność i kompleksowe podejście pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń, o czym świadczą nasze referencje (DHL/Samsung Logistic Center Holandia, Randstad, Otto, Pran, Tempo Team czy Worktoday). Nasza wiedza i doświadczenie jest do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Urody Beutyco »

  Centrum Urody Beutyco prowadzi kursy kosmetyczne dla osób chcących zdobyć nowy zawód i podwyższyć kwalifikacje. Oferta obejmuje kompleksowe kursy kosmetyczne i kursy specjalistyczne.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • CEZ Cargo »

  Centrum Edukacji Zawodowej CARGO powstało w 1992 r. Działamy w wielu dziedzinach: szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, spawacz, kucharz i inne). Poznaj różne nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały mamy na obszarze całej Polski. Doskonalenie kadr (kursy językowe branżowe i wiele innych). Wynajem symulatora (szkolenie okresowe kierowców, symulator dachowania). Badania lekarskie (pracownia psychologiczna, badania kierowców). Serdecznie zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie mogą Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kreacja kursy tańca »

  Klub taneczny Kreacja Tańca oferuje różne kursy, przeznaczone dla wszystkich: od przedszkolaków do seniorów. Każdy instruktor tańca, pracujący w naszej szkole, to profesjonalista tańczący od dzieciństwa, dla którego taniec jest największą życiową pasją. Jesteśmy pewni, że po pierwszych zajęciach pokochasz taniec, tak jak my i nie będziesz już sobie wyobrażał bez niego życia. Każdy kurs tańca odbywający się w naszej szkole prowadzony jest z ogromnym zaangażowaniem i przyjemnością. Zapisz się na zajęcia, a sam przekonasz się, że taniec może stać się twoją nową, wielką miłością. Do zobaczenia na parkiecie!

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CPC24 »

  Nasza działalność polega na organizowaniu warsztatów przeznaczonych dla firm zajmujących się transportem. Kursy przeprowadzane są przez kompetentną załogę, pracowników wyższych szkół lub menedżerów większych firm transportowych. Zajmujemy się transportem od szeregu lat, z tego powodu znamy się na tym jak mało kto. Pracujemy z każdym przedsiębiorstwem. Potrafimy się dostosować, dlatego terenem naszych działań jest samo serce wielkopolski, ale również spotykamy się w firmie klienta. Nasze szkolenia kończy zdobycie certyfikatu kompetencji zawodowych, co powoduje zwiększeniem konkurencyjności firmy zajmującej się transportem. Wykonujemy swoją pracę efektywnie oraz bez ceregieli. Zaręczamy, że nasze kursy są zarówno efektywne i na pewno nie nudne.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uczymyratowac.pl »

  Drodzy Państwo. Organizujemy szkolenia udzielania pierwszej pomocy dla osób indywidualnych oraz grup. Nasze kursy prowadzimy na podstawie wskazań zgodnych z ERC. Nasi pracownicy to wykwalifikowany personel medyczny, zatrudnieni na co dzień w ratownictwie medycznym. Przeprowadzany przez naszych szkoleniowców trening pierwszej pomocy pozwoli Państwu prawidłowo udzielić pierwszej pomocy ofiarom wypadków. Poprawnie udzielona pierwsza pomoc niezmiernie często ratuje życie osoby potrzebującej.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Otspaw.com.pl »

  Ośrodek Techniki Spawalniczej posiada szeroki wachlarz szkoleń w zakresie spawania, które kończą się wydaniem certyfikatów. Współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całego kraju, więc swoją ofertę dostosowuje do konkretnego zamówienia na szkolenie pracowników. Przyjmuje również indywidualnych kandydatów swoim najlepszym absolwentom zapewnia zatrudnienie. Firma specjalizuje się także w przeprowadzaniu nadzoru spawalniczego w zakładach produkcyjnych. W swojej siedzibie przeprowadza badania laboratoryjne materiałów i złączy.

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Art Studio Izabela Wolan warsztaty fotograficzne »

  Szkolenia do osób, które chcą nauczyć się zrealizować ujęcia reportażowe czy plenerowe. Wykorzystaj dostępne technologie na rynku, i stań się lepszym fotografem - już dziś zapisz się na warsztaty fotograficzne!
  Poznasz możliwości własnego aparatu oraz otrzymasz porady o wykorzystywaniu naturalnych warunków pogodowych w fotografii.

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • KantorEkspert Kantor Online »

  Nie masz czasu na wizytę w stacjonarnym kanorze? Jeżeli chcesz sprawnie wymienić walutę, to wybierz kantor internetowy. Kantor online otwarty jest całą dobę, dzięki czemu sam decydujesz o tym kiedy najlepiej jest dokonać transakcji. Przekonaj się sam jak proste jest korzystanie z usług kantorekspert. pl

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • CDZ Kurs Kierownika Wycieczek »

  Centrum Doskonalenia Zawodowego jest jednostką edukacyjną oferującą kursy i szkolenia dostosowane do potrzeb aktualnego rynku pracy. Prowadzimy zajęcia w formie nowoczesnego e-learningu. W ofercie posiadamy m. in. kursy dla spedytorów, pośredników w obrocie nieruchomościami, konsultantów ślubnych, pilotów wycieczek, animatorów czasu wolnego, rezydentów biura podróży, przedstawicieli handlowych czy telemarketerów. Prowadzimy również kurs z zakresu kadr i płac oraz wiele innych szkoleń. Wydajemy zaświadczenia na drukach MEN potwierdzające zdobyte umiejętności. Nasze zaświadczenia są ważne na obszarze całej UE.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie w Tajlandii - orientaldivers.com »

  Prowadzimy kursy nurkowe w Tajlandii. Organizujemy szkolenia dla osób całkowicie początkujących i bardziej zaawansowanych. Uczymy nawet instruktorów nurkowania w profesjonalnym stylu. Stawiamy ponadto na ciekawe wycieczki nurkowe, na zakwaterowanie, na optymalne wyżywienie i inne dodatki wypoczynkowe. Odwiedzamy najciekawsze miejsca nurkowe świata. Działamy pod następującym adresem: Oriental Divers Co. Ltd., 8/75 M. 2 T. KOHTAO A. KOHPHANGAN SURATTHANI 84360. Kontakt telefoniczny: +66 77 456068.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dziećmi kursy - e-opiekun.pl »

  Prowadzimy szkolenia dla opiekunów w żłobkach i innych placówkach opieki nad dzieckiem. Kursy organizowane przez firmę EDUMI mają formę e-learningu (zarówno zajęcia, jak i egzaminy). Absolwentom wydajemy certyfikaty potwierdzające nabyte kwalifikacje – są to dokumenty wydawane w oparciu o decyzję Ministra Pracy i Polityki Społecznej i uprawniają do podjęcia zatrudnienia w żłobkach, klubach malucha czy założenia działalności polegającej na domowej opiece nad dziećmi. Oprócz szkoleń dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym prowadzimy także kursy uzupełniające, szkolenia dla wolontariuszy oraz kursy dziennego opiekuna.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • HelenDoron.pl »

  Zapraszamy dzieci od najmłodszych lat i młodzież szkolną do efektywnej nauki języka angielskiego. W Polsce prowadzimy kilka placówek szkoły językowej Helen Doron, która cieszy się ogromną sławą i reputacją na całym świecie. Prowadzimy zajęcia dla dzieci od jednego roku do dwunastu lat i zajęcia dla młodzieży. Nauka języka odbywa się w sposób przyjemny, sprawny i bezproblemowy. Język angielski praktycznie sam „wchodzi” do głowy.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • MBajon.pl »

  Od 1990 roku auto szkoła M. Bajon szkoli przyszłych kierowców. Działamy profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami kursantów. Lekcje prowadzą doświadczeni i wyrozumiali instruktorzy, którzy dbają o życzliwą atmosferę podczas lekcji teoretycznych i praktycznych. Profesjonalna kadra, to największy atut ośrodka szkoleniowego M. Bajon. Dajemy gwarancję efektywnej, bezstresowej i przyjemnej nauki, w świetnej atmosferze. Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat. B, A, C, D i innych.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoleniamm.pl »

  Wiedza teoretyczna wyniesiona ze szkoły wymaga od pracowników sektora budowlanego solidnego poparcia w praktyce oraz posiadania uprawnień do wykonywania zawodu. Aby to osiągnąć biorą oni udział w kursach z zakresu konserwacji urządzeń transport bliskiego jak również na stanowisko operatora urządzeń UDT.

  Data dodania: 04 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Proxymo warsztaty administratorów bezpieczeństwa informacji »

  Proxymo to firma wyspecjalizowana w ochronie danych osobowych. Audyty, wdrożenia efektywnych rozwiązań w małych i średnich firmach, szkolenia z bezpieczeństwa danych osobowych to nasze najważniejsze specjalizacje. Dzięki nam wyeliminujecie Państwo wszystkie błędy związane z ochroną danych osobowych klientów. Doradzamy również Administratorom Danych Osobowych. Udostępniamy im wiele merytorycznych opracowań, pomoc prawną, bieżące konsultacje. Działamy zgodnie z aktualnymi normami prawnymi.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Taniec w Krakowie u2dance.pl »

  Oczarujcie gości. Zapraszamy na naukę pierwszego tańca dla nowożeńców. Szkoła tańca w Krakowie oferuje również naukę tańców użytkowych, jak discofox czy west coast swing. Uczymy tańców towarzyskich: Walc Angielski, Tango, Walc Wiedeński, Foxtrot, Quickstep, Samba, Chacha, Rumba, Paso doble, Jive. Czekamy na Twój pierwszy ruch. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Excel - Itschool.pl »

  Szkolenia Excel wykonywane są dla grup indywidualnych oraz dla firm. Niektóre firmy same zgłaszają się, aby zorganizować kurs Excel dla pracowników. Jest to zapewnienie firmie dodatkowych kwalifikacji i dzięki temu każdy pracownik może posiąść odpowiednią wiedzę, dotyczącą obsługi arkusza kalkulacyjnego. Wydawać się może to bardzo proste, a jednak obsługa tego programu nie jest wcale tak banalna. Dlatego właśnie organizuje się kursy, które mają na celu przygotować pracowników biurowych do pracy na tym programie.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »