\ Strony związane z hasłem: leczenie żylaków - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'leczenie żylaków':

 • Tourmedica powiększanie biustu »

  Właściciele podmiotów medycznych mogą skorzystać z oferty naszego serwisu internetowego TourMedica, których ofertę możemy zaprezentować na stronie i tym samym będą one mogły zdobyć nowych klientów. To dobry sposób na to, by przedstawić się w pozytywnym świetle i zdobyć zaufanie licznych pacjentów z Polski i z zagranicy.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lekinazylaki.pl »

  Oferujemy skuteczne sposoby na pozbycie się żylaków. Doskonale wiemy, jak bardzo dają się we znaki. Dlatego jesteśmy przekonani, że jeśli zastosują się państwo do naszych porad można będzie w niedługim czasie zauważyć poprawę w ich wyglądzie oraz zmniejszenie odczucia dyskomfortu. Jesteśmy przekonani, że nasze porady przyczynią się do polepszenia Państwa stanu zdrowia. Dzięki temu problem z żylakami zostanie zażegnany, a Państwo poczują się naprawdę dobrze w swoim ciele. Jesteśmy przekonani, że pomożemy w tego typu drodze do sukcesu.

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie żylaków - Poradnia Flebologiczna »

  Poradnia Flebologiczna w Gdańsku i w Lublinie poleca zainteresowanym pacjentom konsultacje i badania USG Doppler żył oraz bezoperacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych, a także usuwanie żylaków. Możliwe jest również leczenie farmakologiczne lub stosowanie terapii uciskowej. Poradnia gwarantuje chorym krótkie terminy oczekiwania na wizytę lekarską, stosowanie nowoczesnych metod leczenia dostępnych we współczesnej medycynie oraz wymierne efekty podjętej terapii naczyniowej. Pacjenci mogą korzystać ze specjalistycznego doświadczenia i bogatej wiedzy kadry medycznej, a także z odpowiednio wyposażonych gabinetów. Poradnia Flebologiczna cieszy się dużym zaufaniem i jest rekomendowana przez osoby korzystające z jej usług medycznych. Na stronie internetowej można zapoznać się ze wstępnymi informacjami dotyczącymi leczenia żylaków i cennikiem na wybrane zabiegi.

  Data dodania: 09 08 2018 · szczegóły wpisu »