\ Strony związane z hasłem: lekarz - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'lekarz':

 • CMS »

  Centrum Medycyny Sportowej – klinika ortopedii, fizjoterapii i dyskopatii. W Centrum można znależć pełen zakres opieki medycznej od diagnozy i porady specjalistów po zabiegi szpitalne i rehabilitację. Nasz zespół doświadczonych specjalistów zadba o powrót do zdrowia.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dagis »

  Aby stać się stomatologiem, będzie oczywiście trzeba skorzystać z bardzo wielu możliwości wyszkolenia się rozwiązywania bardzo wielu spraw wiążących się z uzębieniem. Nie zawsze będzie to łatwe na początku, jednak z czasem będzie coraz łatwiejsze. Na studiach będzie niezbędne poznanie bardzo wielu tematów, później najlepiej odbycie praktyki jako dentysta, a dopiero w następnej kolejności otworzenia swojej praktyki lekarskiej. Każdy z nas będzie mógł podjąć się tego rodzaju studiów, choć oczywiście nie będzie takie proste nauczenie się wszystkiego. Warto będzie bez wątpienia podjąć się wyzwania, jednak najlepiej – znając swoje możliwości – skorzystać z opcji najlepszej dla siebie. Dziś stomatolog posiada bardzo dużą odpowiedzialność, bo musi doskonale wykonać swoje zadanie, dlatego jeżeli nie wie się czy podoła się wyzwaniu, to najlepiej zostać pacjentem. Jeśli będzie się świetnie wiedziało co i jak wykonać, to będzie można wybrać się na medycynę i wybrać specjalność stomatologa.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Green Medica »

  Green Medica - prywatna przychodnia lekarska, profesjonalna pomoc medyczna. Nasi specjaliści doskonale znają się na medycynie i gwarantują pomoc.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doctor24.net ekarz domowy »

  Doctor 24 to wirtualna przychodnia. Tu można zamówić wizytę online. Krótki czas oczekiwania na wizytę. W naszym zespole znajdują się lekarze z wieloletnlim doświadczeniem. Zajmujemy się wyłącznie wizytami domowymi. Działamy 24 godziny na dobę w każdy dzień tygodnia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zięba Clinic Katowice »

  Współtworzymy nowoczesną klinikę, która w sposób kompleksowy zajmuje się współczesnymi problemami pacjentów. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu problemów z płodnością, jednak nasza wykwalifikowana kadra przyjmuje pod opiekę także osoby ze schorzeniami endokrynologicznymi, ginekologicznymi i dermatologicznymi. Nowoczesny sprzęt i indywidualne podejście do pacjenta umożliwia nam osiąganie doskonałych wyników w leczeniu.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.zdrowiehrubieszow.pl »

  NZOZ Przychodnia Rodzinna w Hrubieszowie to placówka, która świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. U nas mogą Państwo skorzystać z opieki lekarza rodzinnego, internisty, pediatry i neurologa. Poza tym, raz w miesiącu usługi (odpłatnie) świadczy swoje usługi chirurg naczyniowy. Istniejemy od 2000 roku, działając w pobliżu centrum jednego z bardziej znanych miast położonych tuż przy granicy polsko-ukraińskiej. Umożliwiamy kompleksową opiekę w zakresie konsultacji specjalistycznej oraz leczenia, a także kwalifikacji do dalszego postępowania w zależności od przypadku. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Szczecin Warszewo - balticmed.pl »

  Warto tutaj przyjrzeć się z bliższej perspektywy temu, co mamy do zaproponowania w sześciu prowadzonych przez siebie placówkach medycznych – przychodniach gwarantujących wysoki standard oraz bardzo dobre rezultaty dla konkretnych pacjentów. Zapewniamy, że będzie to absolutnie doskonała decyzja – przekonaj się o tym.

  Data dodania: 05 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze - profesjonalnylekarz.pl »

  Zależy Wam na tym, aby na wizytę lekarską z cenionym i doświadczonym lekarzem, umówić się nie wychodząc z zacisza własnego mieszkania? Zapraszamy na portal Profesjonalny Lekarz. W jednym miejscu znajdziecie Państwo wielu znakomitych lekarzy. Ponadto umożliwmy także konsultacje online i umawianie się na wizyty przez internet. Zapraszamy na profesjonalnylekarz. pl.

  Data dodania: 23 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty domowe Łódź - MobilnyLekarz »

  Potrzebujesz konsultacji lekarskiej w zakresie chorób wewnętrznych, pediatrii czy medycyny rodzinnej? Wezwij lekarza na MobilnyLekarz. pl. Oferujemy pomoc specjalistyczną internisty oraz pediatry. Zapewniamy również opiekę pielęgniarską. Chcesz zamówić wizytę u internisty? Zadzwoń! Tel. 692 733 446.

  Data dodania: 16 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz halluxów - halluxduo.pl »

  Halluxduo to ortopeda w Poznaniu, który wyspecjalizowany jest w leczeniu halluxów. Halluxduo jest miejscem tworzonym przez prawdziwych profesjonalistów, którzy podejmą się dla Państwa leczenia i rehabilitacji halluxów. Posiadamy zarówno operacyjne leczenie halluxów, jak i bezoperacyjne. Świadczymy dla Państwa usługi medyczne w obrębie takich schorzeń, jak paluch koślawy, palec młotkowaty czy bunionotte. Przed leczeniem przeprowadzamy szereg badań, aby dobrze zdiagnozować Państwa schorzenie i wykazać jakiekolwiek przeciwskazania dla leczenia halluxów. Pełny zakres naszej oferty dostępny jest na naszej stronie Internetowej.

  Data dodania: 16 09 2019 · szczegóły wpisu »