\ Strony związane z hasłem: lekarze - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'lekarze':

 • Szpital Św. Rodziny »

  Jako Centrum Medyczne już wiele lat oferujemy pacjentom wysoką jakość świadczonych usług. Mamy w swoim zespole najlepszych lekarzy, którzy znają się na swojej pracy i z pewnością będą w stanie Ci szybko pomóc. Więcej informacji możesz doszukać się na prowadzonej przez nas stronie internetowej lub pod numerem telefonu.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Medicalcenter.waw.pl »

  Medical Center zachęca do zapoznania się z usługami medycznymi. W naszym Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej gwarantujemy Państwu podstawową opiekę zdrowotną, leczenie u specjalistów, badania laboratoryjne, diagnostyczne, rehabilitację oraz wiele innych usług, z którymi zapoznacie się Państwo, odwiedzając naszą witrynę. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Zdrowia Unimed Kraków »

  Unimed to przychodnia specjalistyczna w Krakowie połączona z zapleczem diagnostycznym oraz punktem szczepień. Przyjmujemy zapisy do poradni zdrowia psychicznego, w tym na terapie uzależnień (bezpłatna dla osób z Krakowa). Wspieramy leczenie chorób płuc oraz schorzeń najmłodszych pacjentów. Wyróżniamy się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem i bogatą kadrą.

  Data dodania: 13 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lekarzewarszawa.edu.pl »

  Jeżeli jesteś zainteresowany medycyną i zdobywaniem wiedzy z tego zakresu to dzięki nam będziesz miał tego typu możliwość. Będziesz w stanie na naszym blogu znaleźć wartościowe informacje dla siebie i tego typu działanie będzie przekładało się na duże zadowolenie i wiele korzyści wynikających z niego. Serdecznie wszystkie osoby tym samym zapraszamy do wybrania naszego bloga. U nas poznasz wiele dolegliwości, które mogą dotknąć każdą osobę i dowiesz się jak walczyć z tymi w odpowiedni sposób dla siebie, aby leczenie było naprawdę komfortowe.

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kataloglekarzy.com »

  Na odpowiednim podejściu do sprawy można naprawdę wiele zyskać i można być bardzo szczęśliwym z wybrania konkretnych w swojej sytuacji rozwiązań, które będą przekładały się na wiele korzyści i radość z odpowiedniego podejścia do sprawy. Jeżeli szukasz miejsca w sieci, w którym znajdziesz wiele opisów różnorodnych chorób i na którym zdobywanie wiedzy będzie możliwe to nasz blog jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę i czytanie go przekłada się na bardzo duże zadowolenie i radość w każdej sytuacji. Warto więc odpowiednio podchodzić do sprawy w swojej sytuacji.

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze - profesjonalnylekarz.pl »

  Zależy Wam na tym, aby na wizytę lekarską z cenionym i doświadczonym lekarzem, umówić się nie wychodząc z zacisza własnego mieszkania? Zapraszamy na portal Profesjonalny Lekarz. W jednym miejscu znajdziecie Państwo wielu znakomitych lekarzy. Ponadto umożliwmy także konsultacje online i umawianie się na wizyty przez internet. Zapraszamy na profesjonalnylekarz. pl.

  Data dodania: 23 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dworska.pl »

  Czas diagnostyki u pacjenta jest okresem niezmiernie trudnym.. Podobnie jak leczenie. Choroba osłabia fizycznie i psychicznie. Często budzi lęk, który przeszkadza w skutecznym leczeniu. Aby stworzyć jak najlepsze warunki dla pacjenta powstała prywatna placówka medyczna – Szpital Dworska w Krakowie. Mamy zespół specjalistów z różnych dziedzin, doskonale wyposażone sale operacyjne i zabiegowe, możliwość wykonania badań na miejscu. Zapewniamy precyzyjne wyniki i diagnostykę. Zadzwoń! Tel. 12 325 25 25.

  Data dodania: 15 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Ortopedyczno-Urazowy Bartłomiej Dobosz »

  Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Urazowy w Krakowie może zaoferować Państwo kompleksową diagnostykę i leczenie wszystkich schorzeń narządów ruchu. Lekarz pracujący w gabinecie Bartłomiej Dobosz to chirurg ortopeda specjalizujący się w leczeniu operacyjnym lub mniej inwazyjnym. Cechuje go wysoka jakość obsługi pacjenta oraz precyzja. Zapewnia swoim pacjentom kompleksową obsługę zaczynając od rozmowy wstępnej, przez leczenie, po rehabilitację. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 07 06 2019 · szczegóły wpisu »