\ Strony związane z hasłem: medycyna pracy - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'medycyna pracy':

 • Centrum Medyczne Med-Lab Dąbrowa Górnicza »

  Od początku istnienia Centrum Medycznego MED-LAB wykonaliśmy już tysiące badań dla naszych pacjentów z całej Polski. Nasi specjaliści z dziedziny medycznej analityki la­bo­ra­to­ryj­nej zdobywali kwalifikacje w re­no­mo­wa­nych pla­ców­kach Śląska i Zagłębia. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz nowoczesnymi metodami oznaczeń badań, dlatego gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług. Personel jest przeszkolony do pracy z najmłodszymi pacjentami.
  W naszej placówce masz również dostęp wielu poradni specjalistycznych. Sprawdź zakres naszych usług na stronie internetowej: https://med-lab. com. pl/

  Data dodania: 12 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pruszczmedycynapracy.pl »

  Jeśli potrzebne są badania okresowe do pracy to MEDYCYNA PRACY PRUSZCZ GDAŃSKI jest w tym najlepsza. Są to specjaliści, którzy podejmują się badania dla wszystkich grup zawodowych. Posiadają odpowiednie uprawnienia, dlatego na końcu pracownik otrzymuje zaświadczenie o pozytywnym przejściu badań. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Praktyka Lekarska Michał Karczmarski »

  Poradnia Medycyny Pracy. Indywidualna specjalistyczna Praktyka Lekarska Michał Karczmarski. Odpowiednio dobieramy zabiegi w celu odmłodzenia skórę twarzy, czy niwelacji zmarszczek. Prowadzimy okresowe pracowników i badania profilaktyczne oraz do celów sanitarno-epidemiologicznych. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2021 · szczegóły wpisu »