\ Strony związane z hasłem: nagrobki granitowe - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'nagrobki granitowe':

 • Krak-Granit nagrobki »

  Przedsiębiorstwo kamieniarskie Krak-Granit to firma z wielkimi tradycjami w dziedzinie kamieniarstwa, której rozpoczęcie działalności sięga wielu pokoleniom wstecz. Specjalizujemy się w wykonawstwie oraz montażu nagrobków oraz grobowców. Nasz zakład kamieniarski mieści się w Krakowie nieopodal cmentarza rakowickiego.
  W pełnej ofercie usług kamieniarskich znajdziecie Państwo: granitowe nagrobki oraz grobowce (wraz z montażem), tablice pamiątkowe na grobach, konserwacja zabytkowych grobowców, pomniki i rzeźby z kamienia, ozdobne litery na nagrobkach a także galanteria (wazony, lampiony etc. ).
  Dysponujemy doskonale wyposażonym parkiem maszyn, oraz wykwalifikowanym personel. Połączenie tych wszystkich elementów jest gwarancją wysokiej jakości usług.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Granitykisiel.pl »

  Wybór odpowiedniego materiału na nagrobek, grobowiec lub pomnik, aby upamiętnić ukochaną osobę, to ważna decyzja. Materiał, z którym wielu z nas kojarzy nagrobki Sopot to granit. Wiele Kamień ten używany jest nie tylko ze względu jego ponadczasowe piękno, ale także dlatego, że jest on bardzo trwały. Nagrobek granitowy zachowa swoją formę nawet przez setki lat. Duża ilość granitu jakim dysponuje hurtownia granitu zostaje zużywana co roku właśnie na nagrobki upamiętniające bliskich wielu rodzin, którzy już odeszli.

  Data dodania: 27 08 2018 · szczegóły wpisu »