\ Strony związane z hasłem: nauka języka angielskiego - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'nauka języka angielskiego':

 • EduEduOnline kursy językowe online »

  Szukasz najlepszej szkoły językowej, która pozwoli Ci jak najszybciej opanować język angielski? W takim razie jak najszybciej zapraszamy Cię do sprawdzenia naszej oferty na EduEduOnline. Jesteśmy profesjonalną szkołą językową, dzięki której będziesz mógł w niedługim czasie opanować podstawy języka i rozpocząć naukę rzeczy najbardziej zaawansowanych.

  Data dodania: 03 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Speak-up angielski dla studentów »

  Jeżeli szukasz szkoły językowej - mówimy o języku angielskim, zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową szkoły Speak Up. Działamy w całej Polsce - w największych polskich miastach, ale warto zauważyć, że jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na nauczanie online. Dzięki temu możecie Państwo zapisać się do nas na lekcje języka angielskiego niezależnie od miejsca zamieszkania.

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalnie angielski Wrocław - Queen's School of English »

  Poznawanie języka angielskiego jest współcześnie podstawową umiejętnością, bez której trudno zaistnieć na rynku pracy. Język ten stał się językiem uniwersalnym, który na dobre zagościł w świecie nauki i również wielkiego biznesu. Wiemy o tym po mistrzowsku, z tej przyczyny nasza oferta kursów językowych została przygotowana tak, tak aby każdy mógł z niej skorzystać. Tworząc ją, postawiliśmy nie tylko na znajomość rzeczy, lecz a oprócz tego na elastyczność. Obok zajęć dla początkujących oraz lekcji dla dzieci, znajdziecie tu ciekawą propozycję zajęć dla tych, którzy język angielski chcą wykorzystywać w swej pracy. Język angielski w biznesie, kurs dla firm - oto oferta dla tych, którzy chcą zatroszczyć się o swą karierę zawodową. Kurs w mniejszych grupach oraz indywidualne lekcje są kolejnymi ofertami, stworzonymi z myślą o ludziach biznesu.

  Data dodania: 10 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • NoProblem »

  W noProblem w Lublinie oferujemy skuteczne i profesjonalne kursy językowe języka angielskiego dla dorosłych, które pomagają zarówno w przygotowaniu do pracy zagranicznej, jak i studentom podczas studiów. Stawiamy na praktyczną naukę angielskiego (General English) podczas intensywnych kursów indywidualnych, grupowych, specjalistycznych i biznesowych. Nasze szkolenia są skierowane zwłaszcza do osób studiujących lub pracujących, a godziny kursów są organizowane w wygodnych godzinach nawet dla najbardziej zajętych. Zapraszamy do kursu!

  Data dodania: 16 07 2019 · szczegóły wpisu »