\ Strony związane z hasłem: niemiecki - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'niemiecki':

 • Słówka, idiomy, rozmówki angielskie mp3 - fiszki.pl »

  W naszej firmie zajmujemy się dystrybuowaniem profesjonalnych materiałów do efektywnej nauki języków obcych. Zapewniamy w naszym wydawnictwie materiały do nauki języków obcych zarówno w wersjach tradycyjnych jak też w formie aplikacji mobilnych czy kursów audio. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 16 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycjekrakow.com.pl »

  Nauka języków to świetna decyzja, która przekłada się na wiele korzyści. Do nauki języków konieczne jest jednak odpowiednie podejście. Warto zdecydować się w takiej sytuacji na odpowiedniego korepetytora. Dzięki nam nauka niemieckiego w Krakowie będzie naprawdę prosta i komfortowa dla wszystkich osób i będzie przekładała się na wiele poważnych korzyści wynikających z tego działania.

  Data dodania: 15 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Po niemiecku - język niemiecki dla każdego »

  Jak nauczyć się języka niemieckiego, nie uczęszczając na zajęcia w szkole językowej? Z pewnością pomoże w tym Państwu nasz portal. W jednym miejscu zebraliśmy najpopularniejsze słówka i zwroty, które znacie z języka niemieckiego. Poza tym mamy krótsze i dłuższe wypowiedzi. Z naszymi materiałami nauka jest szybka i skuteczna. Po więcej informacji Zapraszamy na stronę poniemiecku. com.

  Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Easydeutsch.pl »

  Jeżeli zdobywanie wiedzy z zakresu języka niemieckiego jest Twoim celem to zapraszamy serdecznie do wybrania oferty naszej szkoły i zdobycie szerokiej wiedzy właśnie z naszą pomocą. Takie działanie będzie niesamowicie przyjemne i będzie w stanie prowadzić do dużego zadowolenia z odpowiedniego podejścia do sprawy, które sprawdzi się świetnie. Zapraszamy tym samym wszystkie osoby do postawienia na nasze korzystne rozwiązania i czerpanie z nich bardzo dużej radości i zadowolenia w swojej sytuacji co będzie bardzo przyjemne i korzystne dla wszystkich.

  Data dodania: 21 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Alfabets.pl »

  AlfaBets abecadło na świecie jest stroną internetową, która zachwyca bogactwem niezwykle zajmujących ciekawostek lingwistycznych, które zaintrygują każdego. Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem kierunku o profilu humanistycznym, studiujesz filologię polską czy po prostu jesteś miłośnikiem języka i poprawnej polszczyzny, na tej stronie internetowej, z pewnością znajdziesz mnóstwo interesujących informacji, które nie tylko zaspokoją Twoją ciekawość, ale poszerzą wiedzę na temat różnych alfabetów. Ten blog o tematyce lingwistycznej jest niezwykle bogatą bazą językową, wyróżniającą się ważnymi, merytorycznymi informacjami oraz niepopularnymi ciekawostkami. Idealne miejsce dla fanów lingwistyki i językoznawstwa. Tutaj dowiesz się, czym wszystkiego o znakach diakrytycznych, tutaj przeczytasz o tym, że każda litera w języku polskim może wystąpić w dwóch formach: majuskuły oraz minuskuły, a także znajdziesz mnóstwo dodatkowych ciekawych wiadomości.

  Data dodania: 24 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Speakin.pl »

  Speakin. pl to portal językowy. Uczymy, jak pisać i mówić po angielsku, czy po niemiecku. Ułatwiamy przygotowanie do najważniejszych egzaminów językowych. Omawiamy od podstaw kluczowe zasady. Udzielamy porad językowych. Tworzymy grupy słówek z angielskiego i niemieckiego, co pozwala na szybkie przyswojenie podstaw. Nasza platforma funkcjonuje bezpłatnie.

  Data dodania: 04 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ang.edu.pl »

  Zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki języka obcego? Na rynku dostępnych jest wiele ofert szkół językowych, spośród, których możesz wybierać. Jednakże warto zastanowić się nad wyborem takiej szkoły, która uczy skutecznie mówić i pomaga przełamywać bariery językowe. Zapraszamy do odwiedzenia strony ang. edu. pl, na której dowiesz się więcej o metodach nauczania angielskiego, niemieckiego, włoskiego, a także i francuskiego.

  Data dodania: 25 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nauka niemieckiego za darmo - podstawyniemieckiego.pl »

  Posiadasz dużo i chcesz doszkolić języka niemieckiego? Nic prostszego. A może szukasz pracę w Niemczech i chciałbyś poznać podstawy nauki języka niemieckiego? Wpadnij do Nas. Z nami opanowanie germańskiego jest znacznie szybsze. Oferujemy fakultety, dzięki którym język niemiecki nie będzie posiadał przed Wami żadnych sekretów. Nasz słownik tematyczny to Wasz dodatkowy pomocnik.

  Data dodania: 03 11 2019 · szczegóły wpisu »