Strony związane z hasłem 'nowe mieszkania':

 • Dom-Holding Deweloper »

  Na rynku nieruchomości cieszą się popularnością spokojne osiedla mieszkaniowe. Dom-Holding Deweloper zapewni odpowiednie pod względem metrażu i lokalizacji. Nowe mieszkania budujemy z myślą o wymagających lokatorach. Potrafimy zaprezentować mieszkania, którymi zainteresowani najbardziej poszukują.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Osiedle Botaniczna nowe mieszkania Poznań Ogrody »

  Mieszkaj przy Ogrodzie Botanicznym! Osiedle Botaniczna to nowa inwestycja mieszkaniowa dewelopera Nickel Development na osiedlu poznańskie ogrody – w samym sercu poznańskich ogrodów. W ofercie mieszkania 2-, 3- oraz 4- pokojowe o różnym układzie. Możliwy wybór mieszkania – z widokiem na Ogród Botaniczny lub miasto. Możliwe także wykończenie mieszkania „pod klucz”.

  Data dodania: 15 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Willaeuropa.com »

  Kompleks mieszkaniowy Willa Europa jest doskonale skomunikowany z centrum miasta. Znajduje się w warszawskiej dzielnicy Włochy, blisko terenów zielonych i centrów handlowych. Charakteryzują go nowoczesne rozwiązania – energooszczędne instalacje czy system wykorzystujący wodę deszczową. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje podziemny parking.

  Data dodania: 29 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Budrem.pl »

  Firma Budrem to profesjonalny deweloper, który istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Od 29 lat firma rozwija się i udoskonala swoją ofertę, stawiając zawsze klienta na pierwszym miejscu. Obecnie polecamy Państwu nowe mieszkania w Krakowie, wyróżniające się jasnymi i przestronnymi wnętrzami, które przede wszystkim gwarantują doskonałe i komfortowe warunki do życia. Wyróżnia je ciekawa i oryginalna architektura, pełna nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Zainteresowany? Zadzwoń – +48 12 649 98 73.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • M2-krakow.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z artykułami publikowanymi na stronie internetowej m2-krakow. Znajdziecie tam Państwo szeroki wybór wpisów dotyczących inwestycji w nieruchomości oraz wyboru odpowiedniego mieszkania, które spełni wszystkie postawione wymagania co do nowego lokum. W naszych artykułach skupiamy się na przekazaniu jak najciekawszych i przydatnych porad, które każdy czytelnik może wykorzystać w swoim życiu. Zapraszamy do lektury, stale się rozwijamy i poszerzamy naszą stronę o nowe artykuły.

  Data dodania: 02 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania-deweloperskie-krakow.pl »

  Użytkownicy korzystający z naszej strony internetowej mają szansę pogłębić swoją wiedzę dotyczącą ofert deweloperskich oraz szeroko rozumianej branży nieruchomości. W przystępny sposób przedstawiamy praktyczne porady, które mają pomóc w podjęciu decyzji o zakupie nowego mieszkania. Z informacji zamieszczanych na stronie dowiedzą się Państwo między innymi dlaczego korzystanie z usług dewelopera jest dużo bezpieczniejsze niż w przypadku pośrednika mieszkań z rynku wtórnego oraz na czym polegają dni otwarte u dewelopera.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Deweloperskie-mieszkania-krakow.pl »

  Czytelników zainteresowanych tematyką nieruchomości zapraszamy do zapoznania z artykułami publikowanymi na naszej nowo powstałej stronie internetowej. Jest ona zbiorem cennych porad oraz praktycznych wskazówek dotyczących inwestycji w rynek pierwotny nieruchomości. Publikowane na niej artykuły zawierają szereg informacji dotyczących wyboru odpowiedniego lokalu, korzystania z oferty dewelopera oraz korzyści wynikających z zakupu mieszkania na rynku pierwotnym. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nowe-deweloperskie-krakow.pl »

  Informacje publikowane na naszej stronie internetowej dotyczą szeroko pojętej branży nieruchomości z rynku pierwotnego. Każdy czytelnik ma okazję poszerzyć swoją wiedzę oraz skorzystać z praktycznych porad opisanych w zamieszczanych na bieżąco artykułach. W naszych wpisach radzimy między innymi w jaki lokal najlepiej zainwestować w celu dalszego wynajmowania go, jaki rodzaj mieszkania opłaca się kupić w centrum oraz co swoim klientom może zaoferować dobry deweloper i jak znaleźć dobrą okazję nieruchomości.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »