\ Strony związane z hasłem: obsługa prawna - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'obsługa prawna':

 • Błach kancelaria prawna »

  Błach Kancelaria Prawna specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej. Zajmujemy się m. in. : prawo spadkowe, rodzinne, zasiedzenia, gospodarcze i cywilne sprawy itp. Posiadamy dwa biura w Warszawie do których serdecznie zapraszamy wszystkich interesantów. Pomożemy praktycznie w każdej sprawie prawnej.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jakubowskibiela.pl prawo it »

  Kancelarie adwokackie adwokatów Łukasza Jakubowskiego i Tomasza Bieli to kancelarie, których siedziba znajduje się w Myślenicach. W ten sposób swoim zasięgiem są one w stanie objąć sądy w większości miast województwa małopolskiego, a w szczególności sądy w Krakowie, Wieliczce, Wadowicach, Tarnowie, Nowym Targu, Nowym Sączu oraz w Zakopanem. Kancelarie zatrudniają doskonałych specjalistów, którzy będą w stanie udzielić swoim klientom fachowej pomocy z zakresu przeróżnych dziedzin prawa polskiego.

  Data dodania: 03 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lexoptim.pl »

  LEX OPTIM Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Koczan zajmuje się świadczeniem usług takich jak obsługa prawna Lublin. Kancelaria LEX OPTIM zatrudnia w swoich szeregach profesjonalistów z dziedziny prawa, którzy świadczą usługi na wysokim poziomie i podchodzą zawsze indywidualnie do każdego klienta. Kancelaria dopasowuje rozwiązania odpowiednio do potrzeb wszystkich zainteresowanych. Wielu zadowolonych klientów udzieliło pozytywnych opinii na temat działalności kancelarii. Zapraszamy do kontaktu z LEX OPTIM.

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań - sochanski.com »

  Oferta kancelarii prawnej, która obsługuje klientów indywidualnych oraz małe, średnie i duże działalności gospodarcze w Kielcach. Prawo cywilne, rodzinne, karne, optymalizacja spraw na tle gospodarczym, a także w procesie windykacji oraz odzyskaniu odszkodowań to główne specjalizacje naszej kancelarii adwokackiej. Podejmujemy działania zarówno w języku polskim jak i angielskim.

  Data dodania: 04 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci-Piaseczno »

  Szukającym adwokata w Piasecznie chcielibyśmy zakomunikować, że pod adresem www. Adwokaci-Piaseczno. pl są umieszczone informacje na temat kancelarii adwokackich, w których swoich klientów przyjmują doświadczeni, profesjonalni i uczciwi adwokaci, których cechuje indywidualne podejście do potrzeb swoich klientów. Poza tym warto zwrócić uwagę na to, że przestrzegają oni Kodeksu Etyki Adwokackiej oraz zasad poufności.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klimont Adwokat rodzinny Puławy »

  Kancelaria adwokacka Jarosława Klimonta oferuje kompleksowe porady prawne w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego i administracyjnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz bogatą praktykę. Reprezentujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, inwestycje budowlane i inne.

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - lexnord.com »

  Pod adresem www. LexNord. com macie Państwo okazję dowiedzieć się wszystkiego o kancelarii LexNord, która swoją główną siedzibę posiada w mieście Katowice. Wśród jej specjalizacji warto wymienić między innymi prawo bankowe, odszkodowawcze, cywilne, autorskie, e-commerce, Internetu, gospodarcze czy chociażby prawo zamówień publicznych. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 04 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków - adwokatwieckowska.pl »

  Jeżeli szukacie Państwo specjalistów od prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, karnego, gospodarczego, wieczystoksięgowego czy chociażby medycznego, jak najbardziej warto zajrzeć na stronę internetową www. AdwokatWieckowska. pl. Można śmiało powiedzieć, że Kancelaria Adwokacka Gabriela Więckowska to pełen profesjonalizm, doświadczenie, szeroka oferta. Znajduje się ona w Krakowie.

  Data dodania: 28 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań - Konenc.pl »

  Kancelaria Konenc Adwokaci z Poznania od wielu lat działa na ogólnopolskim rynku usług prawnych. W swojej pracy zawodowej przekonali się, że znajomość prawa nie wystarcza, dlatego nie ustają w zdobywaniu doświadczenia. Mecenasi dysponują bogatą praktyką w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, nieruchomości i inwestycji budowlanych, reprywatyzacji, prawa spadkowego i rodzinnego oraz wszystkich dziedzin prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kancelaria specjalizuje się w sprawach rozwodowych, spadkowych czy darowiznach. Dane kontaktowe dostępne na oficjalnej stronie.

  Data dodania: 02 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Białystok - kancelariaszkil.pl »

  Szukasz dobrego radcy prawnego działającego na terenie Białegostoku? Chcesz mieć do czynienia ze skutecznymi poradami? Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Zajmujemy się między innymi prawem upadłościowym i naprawczym i bardzo chętnie pomagamy załatwiać naszym klientom różne formalności.

  Data dodania: 24 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna inwestycji Warszawa - kancelariaprawobudowlane.pl »

  Warszawska kancelaria prawna zapewnia stałą obsługę prawną deweloperów i wsparcie dla odzyskiwania należności w przestrzeni krajowej i zagranicznej. Kancelaria porusza się głównie w zagadnieniach prawa budowlanego. Kancelaria analizuje umowy kupna – sprzedaży, odzyskuje odszkodowania pochodzące z naruszeń prawa budowlanego i doradza w obszarze zagospodarowania przestrzennego.

  Data dodania: 28 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Euroius Kancelaria Radców Prawnych Drząszcz, Giersz, Magaczewski sp.p »

  Strona internetowa euroius. pl przedstawia ofertę kancelarii radców prawnych, którzy prowadzą swoje interesy na terenie Sosnowca. Firmę prowadzi łącznie 9 osób, których ścisła współpraca przekłada się na sukcesy. Zespół z pasją i zaangażowaniem prowadzi obsługę prawną dla firm, szczycąc się rozległą wiedzą z dziedzin prawa handlowego, europejskiego, czy prawa spółek. Klienci biznesowi i indywidualni mogą liczyć też na wsparcie ze strony kancelarii w zakresie wdrożeń rodo oraz innych, nowopowstałych rozporządzeń.

  Data dodania: 06 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarialexadvisor.pl - obsługa prawna restrukturyzacji »

  Nie wahaj się ani chwili, skorzystaj z pomocy specjalistycznej kancelarii restrukturyzacyjnej i bądź wolny od nękających windykatorów już dziś. Prowadzimy w imieniu naszych klientów sprawy związane z zadłużeniem i upadłością spowodowaną niewypłacalnością. Z naszą pomocą nie będziesz musiał zamykać swojej firmy! Uda Ci się wyjść z problemów!

  Data dodania: 06 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat-zpawlik.pl »

  Kancelaria z Poznania świadczy kompleksowe usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. W obszarze jej działania znajdują się przede wszystkim sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz o odszkodowania. Pracujący w niej prawnik do spraw rodzinnych w Poznaniu jest w stanie prowadzić sprawy związane z rozwodami, alimentami, ustaleniem opieki nad dziećmi. W kancelarii znajduje się również adwokat od spraw cywilnych w Poznaniu. Można tu liczyć na indywidualne podejście do swych problemów prawnych.

  Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Lubecka »

  Prawo jest narzędziem do realizacji celów. Nie każdy umie z niego korzystać. Dlatego warto mieć dobrego adwokata. Poznaj Kancelarię Adwokacką Lubecka. law. Prowadzimy obsługę prawną firm. Zajmujemy się też sprawami z zakresu prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy czy medycznego. Zadzwoń: 666 085 936.

  Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Siomkajlo.pl - radca prawny Gliwice »

  Kancelaria prawnicza Tomasza Siomkajło mieszcząca się w mieście Gliwice oferuje profesjonalną obsługę osób indywidualnych a także wszystkich podmiotów gospodarczych. Posiada wieloletnie doświadczenie, które korzystnie rzutuje na skuteczność pracy. Radca prawny prowadzi obsługę prawną wraz z doradztwem prawnym dla przedsiębiorstw. Obejmuje to między innymi opiniowanie umów, statutów, innych dokumentów, a także reprezentowania przedsiębiorstwa przed sądem. Poza tym, w zakresie realizowanych przez niego usług znajdują się: pomoc w prowadzeniu dużych projektów restrukturyzacyjnych i również wsparcie w zarządzaniu przedsiębiorstwem mające na celu usunięcie ryzyka popełnienia wykroczeń (podatkowych i również gospodarczych). Porady prawne, świadczone przez radcę prawnego obejmują zakres działania prawa: cywilnego, karnego a także rodzinnego.

  Data dodania: 25 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Szczecin - Karkosza »

  Prawnicy mają do wykonania szereg prac związanych z rozstrzyganiem spraw majątkowych takich jak odszkodowania, pomoc ludziom, którzy zaciągnęli niekorzystny dla nich kredyt we frankach a także rozstrzyganie spraw spadkowych po zmarłej osobie. Kolejne sprawy jakimi zajmują się kancelarie adwokackie to sprawy rodzinne dotyczące rozwodów czy praw do opieki nad dziećmi.

  Data dodania: 27 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • KancelariaSzyroczynski.pl - Postępowanie w przedmiocie ogłoszenia upadłości »

  Piotr Szyroczyński – kancelaria adwokacka – świadczy swoim klientom usługi w zakresie prawa medycznego i prawa odszkodowawczego, prowadzi obsługę prawną klientów biznesowych, zajmuje się zagadnieniami związanymi z upadłością konsumencką. Radca prawny swoich klientów reprezentuje przed sądem, przygotowuje pisma procesowe i odwoławcze, udziela porad prawnych.

  Data dodania: 12 07 2019 · szczegóły wpisu »