\ Strony związane z hasłem: oczyszczalnia - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'oczyszczalnia':

 • Primeko oczyszczalnie przydomowe »

  Nie zwlekaj z decyzją o instalacji przydomowych oczyszczalni ścieków. To rozwiązanie o wiele lepsze niż zwykłe szamba. Takie szambo ekologiczne na pewno nie będzie zatruwać środowiska. Przeciwnie - doskonale się sprawdzi. Nasze oczyszczalnie biologiczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Primeko.pl szambo ekologiczne »

  Działalność naszej firmy do dystrybuowania takich urządzeń, jak oczyszczalnia przydomowa. W naszej firmie posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zapewnić naszym klientom między innymi fachowe doradztwo dotyczące wyboru takich urządzeń jak szamba ekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na naszej stronie!

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotec domowa oczyszczalnia ścieków »

  Firma HYDROTEC jest grupą inżynierów z długoletnim praktyką poświęcającą się właściwym selekcją zbiorników do wymagań naszych klientów instalacji deszczowych czy przydomowa oczyszczalnia ścieków cena. Zbiorniki oferowane przez firmę HYDROTEC są produktami najlepszej jakości a także marki. Dbamy o odpowiedni standard naszych produktów. Pojemniki na deszczówkę, jakie pragną nasi klienci w naszym sklepie zakupić są sprzętem światowych producentów, będących liderami w branży wodno-ściekowej. Firma HYDROTEC zapewnia by każdy sprzedany zbiornik na deszczówkę miał wszystkie konieczne atesty zgodności z restrykcyjnymi normami UE. Sprzedajemy jedynie najwyższej marki produkty osiągalne w Polsce. Przy nabyciu w firmie HYDROTEC pojemniki na deszczówkę mogą nasi klienci liczyć na poradę przy zatwierdzeniu rozstrzygnięcia odnośnie wyboru rodzaju i rozmiaru pojemnika na deszczówkę. Proponujemy także wsparcie w trakcie konstrukcji jak również przyszłej eksploatacji. W propozycji naszej firmy odszukają państwo pojemniki na deszczówkę, które są bezpieczne dla ludzi jak również ekologiczne dla natury. Ceny sprzedawanych u nas plastikowe zbiorniki na wodę są atrakcyjne jak również rywalizujące. Staramy się urzeczywistnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Prócz pojemników na wodę deszczową, w katalogu HYDROTEC wyszukają państwo także wolnostojące beczki na wodę deszczową. Ich dużą zaletą jest przyciągający wzrok prezencja zewnętrzna, który ozdobi otoczenie państwa gospodarstw domowych. Dysponujemy w naszej asortymencie beczki na wodę kojarzące beczki które przetrwały z dawnych lat. Będzie to doskonałe połączenie dzisiejszych oraz mocnych materiałów ze stylizacją retro. Jeśli szukają państwo beczki na wodę deszczową o aparycji bardziej naturalnym, to zaciekawi państwa beczki o kształcie skały lub konaru. Szeroki asortyment zbiorników na deszczówkę sprzedawany przez naszą firmę pozwoli państwu odnaleźć taki zbiornik na deszczówkę podziemny cena, który państwo wymagają.

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »