\ Strony związane z hasłem: oczyszczalnie ścieków - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'oczyszczalnie ścieków':

 • MPI Systems ekologiczne produkty »

  Spółka MPI Systems wykorzystuje innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony środowiska. Na swojej stronie internetowej posiada towary, pozwalające na odpowiednie zagospodarowanie wody deszczowej oraz ścieków. Zbiorniki na deszczówkę, oczyszczalnie ścieków oraz systemy do wody deszczowej to artykuły, pozwalające na dobre działanie domostwa i ogrodu. Zbieranie deszczówki ogranicza wykorzystanie wody z kranu nawet o o więcej niż 50 procent. Firma obsługuje zarówno klientów firmowych, jak i indywidualnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.bio-tek.pl »

  Firma Bio-Tek Wojciech Woźniak w Trąbkach świadczy usługi związane z zagospodarowaniem ścieków i wody opadowej z domów jednorodzinnych, osiedli, hoteli i budynków użyteczności publicznej. Naszym priorytetem jest środowisko, w związku z tym usługi wykonujemy ze wyjątkową dokładnością w oparciu o przepisy prawa budowlanego. Stawiamy na niezawodność i kompetencję. Zlecenia realizujemy od A do Z, wykonując projekt, montaż, serwis, wywóz asenizacyjny. Usługi świadczymy indywidualnie, co zapewnia bezawaryjność przez długie lata. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biower.pl »

  Eliminacja biodegradowalnej materii organicznej, a także azotu i fosforu, poprzez obróbkę biologiczną jest najbardziej ekonomicznym i najłatwiejszym sposobem oczyszczania ścieków. Z tego powodu jest to najczęściej stosowana metoda oczyszczania nie tylko do oczyszczania ścieków komunalnych, ale także ścieków przemysłowych. Oferujemy szeroką gamę zabiegów biologicznych, aby znaleźć optymalny proces dla każdego konkretnego przypadku. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu, produkcji, montażu i uruchomieniu różnego rodzaju biologicznych oczyszczalni ścieków.

  Data dodania: 30 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - Escieki.pl »

  Montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków, które obejmujemy, aż dwudziestoletnią gwarancją producenta. Zapewniamy wizytację i doradztwo techniczne bez dodatkowych opłat. Dysponujemy biologicznymi oczyszczalniami ścieków o różnej przepustowości. Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków charakteryzują się bezzapachową pracą, a także bardzo wytrzymałą budową, co pozwala na niezawodną pracę przez długie lata. Montaż prowadzimy nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Mamy ponad 15 – letnie doświadczenie branżowe.

  Data dodania: 19 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Firma Centroplast »

  Firma Centroplast z Bełchatowa oferuje profesjonalne i wytrzymałe szamba plastikowe do zastosowania w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Nasze produkty świetnie sprawdzą się też w gospodarstwach rolnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. W produkcji elementów oczyszczalni korzystamy z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych technologii.

  Data dodania: 03 04 2019 · szczegóły wpisu »