\ Strony związane z hasłem: odszkodowania po wypadku - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'odszkodowania po wypadku':

 • Skup odszkodowań - debitum.com.pl »

  Firma Debitum działa na rynku ubezpieczeniowym od 20 lat. Posiada bogate doświadczenie w wykupie odszkodowań i wielu zadowolonych klientów. Jeżeli uważasz, że kwota jaką otrzymałeś z tytułu odszkodowania jest nieadekwatna do poniesionej szkody, przedstaw swoją sytuację firmie Debitum. Nie będziesz musiał samodzielnie domagać się od ubezpieczyciela wyrównania odszkodowania, ponieważ gotówkę otrzymasz od specjalistów, pracujących w Debitum.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • W Twojej Sprawie odszkodowania powypadkowe Łódź »

  W Twojej Sprawie pomaga osobą w sporach powypadkowych. Oferta pomocy obejmuje wsparcie i pomoc prawną, a także możliwość zgłoszenia się w razie wszelkich niejasności.
  Celem fundacji jest kompleksowa pomoc w wywalczeniu należytego odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych lub wypadkach przy pracy, a także w kwestii błędów medycznych.

  Fundacja W Twojej Sprawie działa na terenie Łodzi oraz okolic, w tym Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego i Pabianic.
  Uzyskanie odszkodowania po wypadku jest niekiedy trudnym, długotrwałym procesem, z którym poszkodowani mogą sobie nie poradzić. Fundacja pomoże Państwu wywalczyć należne zadośćuczynienie i przejść przez spór zwycięsko.
  Własne doświadczenie pozwala pracownikom fundacji pomagać w jak najbardziej profesjonalny sposób, mając na celu wyłącznie dobro i spokój pokrzywdzonego.

  Prowadzenie sporów z towarzystwami ubezpieczeniowymi, ZUS-em, UFG oraz innymi podmiotami dominującymi jest stresujące i długotrwałe. Właśnie dlatego pracownicy fundacji rozumieją poszkodowanych i potrafią ze współczuciem i zrozumieniem podejść do każdej sprawy.
  Dzięki licznym współpracom Fundacja W Twojej Sprawie zyskuje coraz szersze grono zaufanych klientów, którzy powierzają swoje sprawy fundacji.
  Walka o odszkodowanie staje się łatwiejsza, gdy można skorzystać z pomocy adwokatów, radców prawnych, lekarzy i psychologów, którzy działają wspólnie z fundacją.
  Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »