\ Strony związane z hasłem: odzież gastronomiczna - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'odzież gastronomiczna':

 • Odziezgastronomiczna.pl »

  Prowadzisz własną restaurację? Chcesz wywrzeć na klientach pozytywne wrażenie i liczy się dla Ciebie nie tylko dobre jedzenie, ale także profesjonalna odzież gastronomiczna? Chcesz, żeby Twoi pracownicy elegancko i schludnie wyglądali? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Zajmujemy się produkcją ekskluzywnej odzieży i wszystkie ubrania szyjemy na wymiar. Zgłoś się do nas, powiedz nam jakie są Twoje oczekiwania i wybierz fartuchy, zapaski i furażerki, które najbardziej przypadły Ci do gustu. Wszystkie te produkty znajdują się na stronie Odzież Gastronomiczna. Zapraszamy do składania zamówień.

  Data dodania: 03 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.fartuchy.pl »

  Do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zakupem odzieży gastronomicznej. Mamy wiele rodzajów fartuchów, czapek, zapasek i innych produktów. Stawiamy na wysoką jakość materiałów i szyjemy uwzględniając obowiązujące trendy. Zachęcamy do przejrzenia całego asortymentu.

  Data dodania: 12 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kupujfartucha.pl obuwie kucharskie »

  Wizerunek kelnera ma bardzo duży wpływ na to, jak przez klientów odbierany jest lokal. To właśnie kelner ma bezpośredni kontakt z klientem podczas większej części pobytu, dlatego każdy właściciel lokalu gastronomicznego musi zadbać o odpowiedni wygląd swoich pracowników. Kupuj Fartucha to sklep, w którym znajdziesz ogromny wybór odzieży gastronomicznej, w tym też odzieży dla kelnera. Sprawdź koniecznie pełną ofertę produktów – znajdziesz ją odwiedzając witrynę internetową sklepu. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 18 03 2019 · szczegóły wpisu »