\ Strony związane z hasłem: operat szacunkowy - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'operat szacunkowy':

 • Operat szacunkowy - nieruchomosci-wycena.com »

  Jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub wyceną nieruchomości, zapraszamy do skorzystania z usług Nieruchomosci. wycena. com. Szacujemy koszty dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności - uzyskania kredytu hipotecznego na zlecenie banków, a także klientów ubiegających się o kredyt hipoteczny. Siedziba firmy mieści się w Częstochowie.

  Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mienie Zabużańskie »

  Nasza kancelaria wykonuje rzetelne operaty szacunkowe konieczne do uzyskania rekompensaty z tytułu pozostawienia swojej nieruchomości poza obecnymi granicami Polski.
  Posiadamy doświadczenie w reprezentowaniu przedwojennych właścicieli nieruchomości położonych poza obecnymi granicami RP lub ich spadkobierców w rozmaitych sprawach prowadzących do uzyskania rekompensaty finansowej.
  Oferujemy porady, podejmiemy się każdej trudnej sprawy.

  Naszą rekomendacją są zrealizowane na podstawie wykonanych operatów szacunkowych wypłaty świadczeń pieniężnych.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 24 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości rzeczoznawca majątkowy »

  Serwis rzeczoznawców majątkowych to platforma dla rzeczoznawców i ich klientów - jest formą promocji i reklamy. Pełni również funkcję informacyjną dotyczącą problematyki wyceny, posiada bazę danych transakcjami nieruchomości nietypowych, posiada bazę danych nieruchomości, zawiera narzędzia przydatne w pracy rzeczoznawcy.

  Data dodania: 15 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Operat szacunkowy - legeadvisors.pl »

  Lege Advisors to firma o dużym doświadczeniu, której specjalizacją od piętnastu lat jest wycena nieruchomości. Warszawa to siedziba firmy, ale nie zamyka się ona jedynie na obszar stolicy. W jednym miejscu znaleźć można też specjalistów od prowadzenia firmy. Są tu eksperci od biznesplanów i restrukturyzacji. Oferta jest szeroka, jakość usług doradczych najwyższa, a ich ceny konkurencyjne.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »