\ Strony związane z hasłem: opieka nad grobami - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'opieka nad grobami':

 • Usługi Pogrzebowe H.M.Kosmala »

  Zakład Pogrzebowy Haliny i Marka Kosmala zajmuje się całością organizacji uroczystości pogrzebowej. Dzięki temu rodzina osoby zmarłej może w spokoju zająć się wspominaniem najmilszych chwil spędzonych ze zmarłym jeszcze za jej życia. Przygotowujemy projekty trumien, pomagamy załatwiać formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, w ZUS-ie oraz na cmentarzu. Organizujemy stypy oraz opiekujemy się grobami (zapalamy znicze, zmieniamy kwiaty, myjemy nagrobki itp. ). Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://hmkosmala. pl.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Grobów Warszawa »

  Jeżeli poszukujesz sprawdzonej i niezawodnej firmy, która zajmie się całoroczną opieką nad grobami w Warszawie i okolicy, gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z naszym wachlarzem oferty. Jesteśmy rekomendowanym na rozległą skalę przedsiębiorstwem, które w swojej gamie usługowej opiera się na sprzątaniu, pielęgnowaniu, myciu i porządkowaniu terenu. Dodatkowo zapewniamy także fachową renowację oraz wykonujemy zdjęcia sprzed porządków i po. Więcej na nasz temat bezpośrednio na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprzatanie-grobow-gdynia.pl »

  Jeżeli nie masz możliwości czy czasu na to, aby osobiście przybyć na cmentarz, gdzie pochowany jest Twój krewny, my wyręczymy Cię w tym. Jesteśmy wiodącą firmą zapewniającą całoroczną opiekę nad grobami w Łodzi, oferujemy sprzątanie grobów i terenu wokół miejsc pochówkowych. Dodatkowo zapewniamy profesjonalne usługi renowacyjne, czyszczenie i pielęgnowanie. Wykonujemy fachowe fotografie zarówno przed wykonaniem usługi, jak bezpośrednio po.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »