\ Strony związane z hasłem: oprogramowanie - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'oprogramowanie':

1 · 2 · następna strona »
 • Supremis Sp. z o.o. »

  Aby usprawnić proces zarządzania zasobami przedsiębiorstwa wykorzystuje się wiele rozwiązań. Jednym z nich jest wdrożenie oprogramowania dla firm. SAP Business One to specjalistyczny system dla małych i średnich firm, który integruje takie funkcjonalności jak np. : CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość, program magazynowy. Firma SAP jest światowym liderem w projektowaniu oprogramowania, jakim jest system ERP. SUPREMIS to pierwszy Złoty Partner SAP w Polsce. Oferuje profesjonalne usługi wdrożeniowe i fachowe doradztwo w zakresie wyboru oprogramowania.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Enova oprogramowanie »

  Usprawniając zarządzanie w firmie warto zastanowić się nad wdrożeniem odpowiedniego systemu planowania zasobów (ERP). Jednym z ciekawych przykładów takich programów jest enova. KOMAKO jest przedsiębiorstwem, które od wielu lat z sukcesami zajmuje się instalacją tego oprogramowania w firmach, często realizując wdrożenia wyjątkowe, zawierające rozwiązania odpowiadające szczególnym potrzebom klienta. Program może być używany zarówno w wersji tradycyjnej do wgrania bezpośrednio na komputerach klienta, jak i wirtualnej, gdzie wszystkie dane i sam program są utrzymywane na zewnętrznych serwerach. Stosując drugie rozwiązanie jesteśmy w stanie ograniczyć koszty utrzymania systemu erp w firmie. Ostatnia wersja enova365 może być używana w pracy na urządzeniach przenośnych - księgowość, kadry, magazyny, sprzedaż - wszystkie te informacje są dostępne dla pracowników firmy gdziekolwiek się aktualnie znajdują.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tosend.pl »

  Jeżeli prowadzisz firmę i poszukujesz oprogramowania, które usprawni proces tworzenia oraz dostarczania faktur, serdecznie zapraszamy do wypróbowania naszego narzędzia ToSend, stworzonego z myślą o przedsiębiorstwach oraz podmiotach gospodarczych zajmujących się głównie sprzedażą. Zapewnia ono automatyczne wysyłanie faktur zarówno do handlowców, jak i do działu księgowości, a także po synchronizacji z dowolnym komponentem sieci firmowej zapewnia synchronizację danych dotyczących sprzedaży. Zapraszamy do skorzystania!

  Data dodania: 21 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator OC AC »

  Nasza strona internetowa jest miejscem, które pozwala na sprawdzenie po przedstawieniu szczegółowych informacji wysokości składek za ubezpieczenie OC i AC. Nasz kalkulator na podstawie podanych przez klienta danych dopasowuje najkorzystniejszą ofertę. Jeżeli szukasz najtańszego ubezpieczenie to zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • JTC »

  Outsourcing usług IT staje się coraz bardziej popularny, ponieważ pozwala ograniczyć koszty stałe oraz usprawnić rozwiązywanie wszystkich problemów technicznych. Specjaliści z poznańskiej firmy JTC oferują kompleksową pomoc w zakresie stworzenia i modernizacji systemów informatycznych, a także administracji nimi.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wapro-mag.pl - system b2b dla wf-mag »

  Jeśli Twoja firma zalicza się do sektora mikro i średnich przedsiębiorstw i szukasz nowoczesnego dla niej oprogramowania, na pewno nasza oferta Cię nie zawiedzie. Jako MS Systems z Wrocławia jesteśmy firmą, która swoim klientem oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie oprogramowaniu marki Asseco WAPRO. Dodatkowo chcąc podnieść ich funkcjonalność, dedykujemy Państwu również indywidualnie stworzone rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w naszej placówce przy ulicy Połabian 68.

  Data dodania: 29 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Humansoft systemy erp »

  Sprawdzajcie co oferujemy, sprawdzajcie dokładnie jakie rozwiązania wchodzą w grę kiedy chce się inwestować w kadry, płace, fakturowanie, ERP. Nasza firma Humansoft Warszawa to profesjonalne oprogramowanie dla firm, to najlepsze zarządzanie firmą, to znakomity zintegrowany system czy gospodarka magazynowa. Dlatego jeżeli koniecznie chcecie skorzystać z wyjątkowej jakości rozwiązań, opcji to nie pozostaje nic innego jak wybieranie usług naszej firmy

  Data dodania: 02 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • ITCenter Warszawa - obsługa informatyczna firm »

  Jesteśmy firmą, która od dwudziestu lat dostarcza klientom biznesowym sprawdzone i dobre rozwiązania z zakresu IT. Naszymi klientami są głównie małe i średnie firmy z sektora produkcji, usług, handlu. W ramach oferty zarządzanie systemem bezpieczeństwa, usługi internetowe, oprogramowanie dedykowane dla małych i średnich firm, integracja systemów, sprawdzone rozwiązania IT i szereg innych. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klaster Data Center »

  Nasza firma została stworzona z myślą o klientach biznesowych, którzy chcą mieć dostęp do nowoczesnych usług teleinformatycznych. Oferujemy kopie zapasowe, przechowujemy dane w chmurach, mamy nowoczesne serwerownie i proponujemy certyfikowane strefy danych osobowych. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, to więcej informacji znajdziecie na klasterdatacenter.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Macrologic program dla firm, erp, kadry i płace, planowanie produkcji »

  Macrologic SA - jest przedsiębiorstwem, które od ponad 30 lat tworzy oprogramowanie ERP dla firm i przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw wykorzystywane w obszarach produkcji, logistyki, sprzedaży, kadrach i płacach, controllingu (wraz z business intelligence), finansów. Z naszymi systemami ERP dział kadr może prowadzić szczegółową ewidencję czasu pracy oraz rozliczać czas pracy. Nasze oprogramowanie dla firm umożliwi łatwe planowanie i zarządzanie produkcją, zarządzanie czasem pracy pracowników. nNasz program dla firm pomoże w utworzeniu raportów do analiz business intelligence oraz pomoże w skutecznym budżetowaniu. Planowanie produkcji i zarządzanie produkcją jeszcze nigdy nie były tak łatwe.

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Insoft.com.pl »

  Jeżeli szukasz profesjonalnego oprogramowania do swojego sklepu? Jeśli masz na myśli dalszy rozwój biznesu, to nasz system będzie idealnym wyborem. Program został stworzony przy współpracy z wieloma ekspertami, a jego poszczególne funkcje były konsultowane z naszymi klientami. Zaufało nam już mnóstwo przedsiębiorców. Ty też dołącz do tego grona.

  Data dodania: 07 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.valhalla.pl »

  Jeżeli szukacie Państwo odpowiedniego wsparcia w zakresie doboru sprzętu czy profesjonalnych urządzeń, serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z serwisem Valhalla. Nasza oferta skierowana jest do miłośników nowych technologii, ale również i kompletnych laików w dziedzinie elektroniki. Gwarantujemy sto procent niezawodności oraz pełen profesjonalizm. Więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sklep.podsluchy24.pl »

  Podsluchy 24 to sklep internetowy, który posiada w swojej ofercie nowoczesne urządzenia szpiegujące. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania pozwalającego na zdalną kontrolę telefonu i komputera poprzez podsłuch, podgląd video czy kopiowanie wiadomości, kontaktów i plików. Oferowane aplikacje są dyskretne i niewidoczne dla użytkownika i pozwalają sprawdzić jego prawdomówność i uczciwość. Zachęcamy do kontaktu, jako licencjonowani detektywi korzystający z naszych urządzeń jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania.

  Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pobierz.pl »

  Czasem każdemu z nas zdarza się awaria. Wtedy niezastąpione stają się programy, które pomogą nam w jej zaradzeniu. Oczywiście sprawą priorytetową jest dobry antywirus, który zapobiegnie włamaniom i wirusom, siejącym spustoszenie w naszym systemie. Przydadzą się również programy do odzyskiwania danych oraz haseł, a także takie do czyszczenia komputera czy zarządzania procesami. Z tak uzbrojonym arsenałem żadna awaria i wpadka nam nie powinny być straszne. Na stronie Pobierz, wszystkie wymienione programy są dostępne za darmo.

  Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Conet.pl »

  Poznaj roszczerzone menu Start! Skorzystaj z Windows 10! To komfortowa praca na wielu urządzeniach. Masz ją w zasięgu ręki – wejdź na razdwa. pl! Kup u sprawdzonego partnera Microsoftu! Nie pożałujesz decyzji! Zobacz idealne połączenie innowacji i solidności! Nowy system wykorzystasz do pracy, nauki i rozwoju!

  Data dodania: 13 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Developro.pl - system dla deweloperów »

  Swoją ofertą chcielibyśmy zainteresować wszystkich deweloperów, którzy chcą zrobić wszystko, aby podnieść, ale także ułatwić zakup mieszkań swoim Klientom. Oferujemy Państwu znakomite systemy dla deweloperów, które są pomocnym narzędziem w obsłudze i wyszukiwaniu domów, działek, mieszkań i innych nieruchomości. Wszystkich zainteresowanych systemem DeveloPRO Zapraszamy na stronę developro. pl.

  Data dodania: 20 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Visix.pl »

  Visix tworzy systemy informatyczne dedykowane do różnych branż. Jesteśmy polskim producentem oprogramowania dla branży badawczej i przemysłowej. Wdrażamy systemy informatyczne, które usprawnia pracę na produkcji. Nasz program Factory Plus pomoże uporządkować i podnieść efektywność produkcji m. in. w malarniach proszkowych. Program składa się z centralnego modułu kontroli oraz z mobilnych terminali raportowania dla pracowników. Pracownik kontroluję swoją listę zadań, zużycie materiału, a także pracę maszyn.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Optimes.syneo.pl »

  Z efektywnej pracy systemu OptiMES zadowoleni są wszyscy przedsiębiorcy, którzy zauważyli, że dzięki niemu proces produkcyjny niebywale się usprawnił i przyspieszył. Nasz system umożliwia stworzenie optymalnego harmonogramu produkcji, jest wyposażony w ultranowoczesny system monitorujący pracę w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »