\ Strony związane z hasłem: outsourcing it - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'outsourcing it':

 • JTC »

  Outsourcing usług IT staje się coraz bardziej popularny, ponieważ pozwala ograniczyć koszty stałe oraz usprawnić rozwiązywanie wszystkich problemów technicznych. Specjaliści z poznańskiej firmy JTC oferują kompleksową pomoc w zakresie stworzenia i modernizacji systemów informatycznych, a także administracji nimi.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie sieci komputerowych - www.vol.com.pl »

  Projektowanie, wdrażanie oraz serwisowanie sieci informatycznych, a także dobór rozwiązań serwerowo-macierzowych i outsourcing IT – to kluczowe usługi oferowane przez firmę VOL. Doradzamy, jakie rozwiązania, sprzęt i oprogramowania będą najbardziej efektywne w informatyzacji danego przedsiębiorstwa. Oferujemy szkolenia specjalistyczne dla administratorów. Przeprowadzamy audyty sieci, zasobów informatycznych oraz bezpieczeństwa. Zobacz na www. vol. com. pl pełną ofertę naszych możliwości.

  Data dodania: 17 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Altimi.com »

  Chcesz mieć do dyspozycji nowoczesne oprogramowanie? Masz na myśli aplikacje mobilne i systemy dopasowane do Twoich potrzeb? Zgłoś się do nas. Na co dzień oferujemy usługi z zakresu software house, mamy wieloletnie doświadczenie i z przyjemnością zrobimy dla Ciebie jakiś projekt. Powiedz, jakie masz oczekiwania i daj nam działać.

  Data dodania: 07 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Asis »

  ASIS to grupa fachowców z doświadczeniem w zakresie programowania, tworzenia grafiki i obsługi informatycznej firm. Świadczymy usługi: tworzenie stron www, projektowanie stron www. Oferujemy miejsce dla domeny na serwerze gdzie będzie utrzymywana (hosting).

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT - synteco.pl »

  Do firmy Synteco ze Szczecina Zapraszamy Klientów, których interesują strony i sklepy internetowe. Poza tym tworzymy też różne aplikacje, choć to nie wszystko. Jesteśmy też podmiotem, który oferuje Państwu w pełni profesjonalny i kompleksowy outsourcing IT. Przedsiębiorcom polecamy za to szkolenia IT. Zainteresowanych współpracą Zapraszamy na synteco. pl.

  Data dodania: 04 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • RavNet - outsourcing IT, opieka, helpdesk, usługi informatyczne - Warszawa »

  Przedsiębiorstwa, które przed wdrożeniem usług IT powstrzymuje strach przed złożonością tego procesu mogą skorzystać z opieki informatycznej. Dzięki niej przekonają się, że można cieszyć się korzyściami płynącymi z ich wdrożenia przy stosunkowo niskich nakładach i bez większego stresu oraz sytuacji problemowych.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Software House - mobilemanagement.pl »

  Nasi programiści przeanalizowali niezliczone ilości kodów źródłowych. I tych własnych oraz tych, stworzonych przez kogoś innego. Dlatego idealnie sprawdzają się przy przeprowadzeniu testów pod kątem optymalizacji oraz wykrycia wszelkich nieprawidłowości. Wskażą również linijki, które mogą być podatne na zagrożenia.

  Data dodania: 04 01 2019 · szczegóły wpisu »