\ Strony związane z hasłem: outsourcing - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'outsourcing':

 • Futurea - outsourcing kadr »

  Powierzając nam outsourcing kadr z pewnością zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nasze biuro rachunkowe proponuje wysokiej jakości usługi powiązane z obługą kadr. Należą do nich m. in. prowadzenie dokumentacji, rejestracja ZUS, śledzenie aktualności badań lekarskich i inne. Wszystkie usługi wykonujemy w terminie i porządnie, zawsze w porozumieniu z usługodawcom. Obsługę kadrową przeprowadzamy zgodnie z obowiązującym prawem pracy. Zapraszamy do korzystania z usług naszego biura. Więcej na www. futurea. pl

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Itprojekt.pl »

  Z całą pewnością wszystkie firmy potrzebują obecnie usług IT na profesjonalnym poziomie i itprojekt. pl dokładnie takie dostarcza. Dla klientów itprojekt. pl mamy bardzo szeroki zakres możliwości. Nasza oferta jest za każdym razem indywidualnie dopasowywana do potrzeb każdego przedsiębiorstwa i jest poparta szczegółową analizą zapotrzebowania. Chętnie podejmiemy współpracę z firmami mniejszymi i większymi.

  Mogą liczyć Państwo na kompleksową pomoc naszego wyspecjalizowanego zespołu ze sporym doświadczeniem. Zachęcamy do sprawdzenia firmowej witryny internetowej: itprojekt. pl. W Warszawie (04-863) na ulicy Wągrowieckiej 3a znajdą Państwo siedzibę naszej firmy. Pod nrem tel. : 22 295 12 73 uzyskają Państwo więcej informacji. Można także do nas słać pytania na adres: info@itprojekt.pl. Informujemy także o naszym nrze NIP: 8971651425 i REGON 932276887.
  Nasze usługi dedykowane są dla firm, dla których odpowiednio funkcjonujący system informatyczny jest istotnym narzędziem podczas pracy. Po co prowadzić dział informatyków, jeżeli można zlecić to zewnętrznej firmie? Dzięki takiemu rozwiązaniu możecie w pełni skupić się na prowadzeniu przedsiębiorstwa.

  Oferta naszej firmy opiera się najbardziej na poniższych usługach: wsparcie zdalne, sieci LAN, obsługa serwerów, naprawa sprzętu. Oferta działów IT jest zaprezentowana w interesujący sposób na witrynie: www. itprojekt. pl. Zawiera ona precyzyjne informacje. Zawsze służymy Państwu adekwatną pomocą. Pragniemy, żeby nasi klienci za każdym razem otrzymywali to, czego oczekują, więc zawsze próbujemy dopasować naszą ofertę do ich zapotrzebowania.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • JTC »

  Outsourcing usług IT staje się coraz bardziej popularny, ponieważ pozwala ograniczyć koszty stałe oraz usprawnić rozwiązywanie wszystkich problemów technicznych. Specjaliści z poznańskiej firmy JTC oferują kompleksową pomoc w zakresie stworzenia i modernizacji systemów informatycznych, a także administracji nimi.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie sieci komputerowych - www.vol.com.pl »

  Projektowanie, wdrażanie oraz serwisowanie sieci informatycznych, a także dobór rozwiązań serwerowo-macierzowych i outsourcing IT – to kluczowe usługi oferowane przez firmę VOL. Doradzamy, jakie rozwiązania, sprzęt i oprogramowania będą najbardziej efektywne w informatyzacji danego przedsiębiorstwa. Oferujemy szkolenia specjalistyczne dla administratorów. Przeprowadzamy audyty sieci, zasobów informatycznych oraz bezpieczeństwa. Zobacz na www. vol. com. pl pełną ofertę naszych możliwości.

  Data dodania: 17 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Altimi.com »

  Chcesz mieć do dyspozycji nowoczesne oprogramowanie? Masz na myśli aplikacje mobilne i systemy dopasowane do Twoich potrzeb? Zgłoś się do nas. Na co dzień oferujemy usługi z zakresu software house, mamy wieloletnie doświadczenie i z przyjemnością zrobimy dla Ciebie jakiś projekt. Powiedz, jakie masz oczekiwania i daj nam działać.

  Data dodania: 07 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Asis »

  ASIS to grupa fachowców z doświadczeniem w zakresie programowania, tworzenia grafiki i obsługi informatycznej firm. Świadczymy usługi: tworzenie stron www, projektowanie stron www. Oferujemy miejsce dla domeny na serwerze gdzie będzie utrzymywana (hosting).

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Outworking - outsourcing kadr i płac »

  Outsourcing kadr i płac to oferta grupy Outworking. Jeżeli dla przedsiębiorcy problemem są kadry i płace outsourcing to najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu można zaoszczędzić czas, tym bardziej, że outsourcing kadrowo płacowy pozwala na znalezienie najlepszych specjalistów na określone stanowiska, a postępowanie rekrutacyjne przeprowadzają specjaliści z grupy Outworking.

  Data dodania: 05 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Http://fhuwesolek.pl - Zwalczanie szkodników »

  Oferta firmy FHU Wesołek skupia się na deratyzacji, dezynsekcji oraz dezynfekcji. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami i zwalczanie szkodników to nasza codzienna praca. Powierzając nam czynności zapewniamy, że uciążliwe szkodniki zostaną skutecznie usunięte. Jesteśmy pewni, że pozbędziecie się ich raz na zawsze. Naszym klientom proponujemy również ozonowanie pomieszczeń. Już teraz możesz się przekonać, że prawidłowo wykonana deratyzacja zlikwiduje skutecznie szkodniki. Współpraca z naszą firmą to czysta przyjemność.

  Data dodania: 12 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT - synteco.pl »

  Do firmy Synteco ze Szczecina Zapraszamy Klientów, których interesują strony i sklepy internetowe. Poza tym tworzymy też różne aplikacje, choć to nie wszystko. Jesteśmy też podmiotem, który oferuje Państwu w pełni profesjonalny i kompleksowy outsourcing IT. Przedsiębiorcom polecamy za to szkolenia IT. Zainteresowanych współpracą Zapraszamy na synteco. pl.

  Data dodania: 04 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcingzatrudnienia.pl »

  Prowadzona przez nas agencja pracy zajmuje się naborem pracowników z Ukrainy. Ze swej strony załatwiamy wszelkie formalności związane z pobytem takich osób w Polsce. Dokonamy rejestracji oświadczenia informującego o zamiarze powierzenia pracy obywatelom Ukrainy, wydamy zaproszenia dla Kandydata, uzyskamy wizę, a także przedłużymy ewentualny dalszy pobyt. Możemy również zorganizować przejazd do Polski, zapewnić dwujęzycznego opiekuna, pomóc w kwestiach socjalnych. Warto zatem już teraz zapoznać się z naszą pełną ofertą na stronie www.

  Data dodania: 19 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wsparcie sprzedaży ASM - Sales Force Agency »

  Sales Force Agency, czyli doskonała znajomość rynku i wieloletnie doświadczenie pozwalające na profesjonalne wsparcie sprzedaży bez względu na branżę. Dzięki naszej firmie ułatwiamy klientom prowadzenie działań promujących ich przedsiębiorstwa oraz obniżenie kosztów operacyjnych. Z pomocą promotorów sprzedaży i doradców klienta zwiększamy dynamikę sprzedaży określonej grupy docelowej, a także realizujemy plan sprzedażowy dostępnego asortymentu. Ponadto na bieżąco umiejętnie analizujemy rynek, co umożliwia nam długoletnie doświadczenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Agencja rekrutacyjna - spectrum-hr.pl - Katowice, Śląsk »

  Mieszcząca się w Sosnowcu agencja rekrutacyjna Spectrum HR dostarcza i obsługuje pracowników tymczasowych. Nasza oferta skierowana jest do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw z Katowic i całej aglomeracji śląskiej - do Państwa wymagań oraz oczekiwań zawsze podchodzimy indywidualnie, oferując rozwiązania takie jak leasing pracowniczy oraz outsourcing pracowniczy. Rekrutacja pracowników z Ukrainy to jeden z naszych głównych obszarów działania, oferujemy także rekrutacje pracowników dla firm na różne stanowiska, a także rekrutacje kadr oraz rekrutacje bezpośrednie. Zatrudniane przez nas osoby podlegają szczegółowemu procesowi selekcji - pomaga nam w tym współpraca z ukraińskimi agencjami pośrednictwa pracy. Wybierani przez nas kandydaci doskonale sprawdzają się jak pracownicy, przyczyniając się do wzrostu wydajności w firmie. Jesteśmy odpowiedzialni za kwestie prawne oraz księgowość związaną z personelem: zapewniamy odpowiednie pozwolenia na pobyt w Polsce, zakwaterowanie, a także koordynatora, który biegle zna język ukraiński. Rozliczamy także godziny pracy oraz wypłacamy wynagrodzenie. Jeśli szukasz agencji rekrutacyjnej, która ma doświadczenie w rekrutacji pracowników na stanowiska w branżach przemysłowych oraz w branży logistycznej, skontaktuj się z nami! Szybko znajdziemy potrzebnych Ci pracowników, dzięki czemu nie będziesz musiał marnować czasu ani ponosić dodatkowych kosztów.

  Data dodania: 20 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • RavNet - outsourcing IT, opieka, helpdesk, usługi informatyczne - Warszawa »

  Przedsiębiorstwa, które przed wdrożeniem usług IT powstrzymuje strach przed złożonością tego procesu mogą skorzystać z opieki informatycznej. Dzięki niej przekonają się, że można cieszyć się korzyściami płynącymi z ich wdrożenia przy stosunkowo niskich nakładach i bez większego stresu oraz sytuacji problemowych.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Software House - mobilemanagement.pl »

  Nasi programiści przeanalizowali niezliczone ilości kodów źródłowych. I tych własnych oraz tych, stworzonych przez kogoś innego. Dlatego idealnie sprawdzają się przy przeprowadzeniu testów pod kątem optymalizacji oraz wykrycia wszelkich nieprawidłowości. Wskażą również linijki, które mogą być podatne na zagrożenia.

  Data dodania: 04 01 2019 · szczegóły wpisu »