\ Strony związane z hasłem: ozonatory wody - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'ozonatory wody':

 • Ozonator powietrza i wody - sklep z ozonatorami »

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką ofertę ozonatorów powietrza i wody. Ozonatory powietrza skutecznie zlikwidują (nie zamaskują) nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach, usuną bakterie, grzyby, pleśnie, wirusy i roztocze pozostawiając powietrze wolne od chorobotwórczych zarazków.
  Ozonatory wody mogą być zasilane z otaczającego powietrza lub koncentratorów tlenu. Służą do oczyszczania wody w basenach domowych, basenach komercyjnych, zakładach przemysłowych, zakładach przetwórstwa owoców i warzyw, zakładach mięsnych i innych. Serwisy naszych systemów ozonowania wody realizowane są przez wykwalifikowaną kadrę techników.

  W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi:
  - ozonatory powietrza dla alergików,
  - ozonatory samochodowe służące do ozonowania wnętrz samochodów, odgrzybiania klimatyzacji samochodowej,
  - ozonatory powietrza do pomieszczeń o wydajności od 8 do 250 gramów ozonu na godzinę pracy urządzenia,
  - ozonatory wody - produkujemy ozonatory wody basenowej, urządzenia do ozonowania wody w domu oraz systemy ozonowania wody przemysłowej
  Dostępne w naszym sklepie ozonatory nie są oparte na awaryjnej technologii płytek ceramicznych. Nasze ozonatory są bardziej odporne na kurz oraz wilgoć w porównaniu z urządzeniami do ozonowania sprzedawanymi przez konkurencyjne firmy.

  Nasz sklep internetowy z ozonatorami oferuje dwa typy generatorów ozonu - wytwarzające ozon z otaczającego powietrza oraz urządzenia wytwarzające ozon z powietrza lub tlenu dostarczanych pod ciśnieniem. Urządzania pierwszego typu służą do ozonowania pomieszczeń oraz wnętrz samochodów, ozonowaniu, odgrzybianiu klimatyzacji samochodowej. Są kupowane przez firmy profesjonalnie zajmujące się usługami ozonowania a także przez właścicieli kurników - ozonatory powietrza montowane w kurnikach cieszą się coraz większym zainteresowaniem.   Ozonatory z drugiej grupy służą do ozonowania płynów, np. powietrza i wody.

  Data dodania: 02 07 2018 · szczegóły wpisu »