\ Strony związane z hasłem: podolog - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'podolog':

 • Podolodzy.pl - Wrastające paznokcie »

  Na stronie Podolodzy. pl znajdują się setki gabinetów podologicznych i podologów, z których oferty warto skorzystać. Można też wyszukiwać konkretne zabiegi podologiczne. Stale aktualizujemy naszą bazę o kolejne gabinety i kliniki. Korzystając z naszej strony masz pewność, że znajdziesz najlepszego specjalistę w swoim regionie.

  Data dodania: 09 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Laserowe zabiegi lecznicze Footmedic »

  Pierwsza w województwie śląskim innowacyjna metoda leczenia grzybicy stóp i paznokci laserem Lunula, została wprowadzona do gabinetu podologicznego Footmedic, do którego serdecznie zapraszamy każdego, kto boryka się z problemem grzybicy.
  Laserowe leczenie grzybicy paznokci jest skuteczną, nieinwazyjną i co bardzo ważne, bezbolesną metodą na pozbycie się uciążliwego problemu. Grzybica jest nieestetyczną i dręczącą wiele osób dolegliwością, z którą szybko i łatwo można sobie poradzić, dzięki laserowym zabiegom leczniczym.

  Laseroterapia grzybicy paznokci oraz stóp w gabinecie podologicznym Footmedic, wykonywana jest przez specjalistów podologów, którzy oferują korzystne ceny za usługi!

  Profesjonalna poradnia podologiczna oferuje nie tylko leczenie grzybicy paznokci, leczenie grzybicy stóp, ale także kosmetykę stóp, kosmetykę paznokci, peeling cukrowy paznokci, rekonstrukcję płytki paznokcia i wiele więcej.
  Jeśli chcesz, aby twoje stopy i paznokcie znowu wyglądały estetycznie i były zdrowe i w dobrej formie, skorzystaj z usług gabinetu podologicznego Footmedic!
  Zapraszamy.

  Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Podomedicol »

  Zapraszamy do skorzystania z usług nowoczesnego centrum podologiczne Podomedicol w Krakowie. Oferujemy szeroki zakres zabiegów leczenia schorzeń stóp, kości i stawów. Zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem. U nas możesz przeprowadzić komputerowe badanie stóp. Pomagamy pacjentom cierpiącym na deformacje palców, wadliwe ustawienie stopy czy też reumatyzm. Zapewniamy komfortowe warunki w naszych gabinetach zabiegowych. Umów się na bezpłatną konsultację podologiczną.

  Data dodania: 29 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Satin »

  Schorzenia dotyczące stóp dotykają statystycznie co dziesiątego polaka. Wielu z nas lekceważy pierwsze oznaki chorób i nie korzysta w tym zakresie z pomocy specjalistów. Często leczenie późniejsze jest przez to trudniejsze i długotrwałe. W naszych placówkach rozwiążemy wszelkie państwa problemy związane z dolegliwościami i chorobami stóp. Zajmą się państwem doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy mają do dyspozycji nie tylko swoją szeroką wiedzę, ale też sprzęt najwyższej jakości oraz leki i środki o nowoczesnym nieinwazyjnym działaniu.

  Data dodania: 06 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Izis Gabinet Masażu i Podologii »

  Oferujemy kompleksowe usługi podologiczne w mieście Olsztyn. Mamy wolne terminy na zabiegi. Gabinet Podologiczny IZIS. Leczenie grzybicy, pedicure leczniczy, terapia pękających i wiele innych. Oferujemy także szereg masaży. Zapraszamy do zapoznania się z oferta i zachecamy do kontaktu. nIZIS Gabinet Masażu i PodologiinUl. Wyzwolenia 2/1An10-106 OlsztynnKom: 794 790 470

  Data dodania: 28 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Podolog Kraków - agnieszkakaszuba.pl »

  Zachęcamy do skorzystania z najbardziej kompleksowej usługi podologa w Krakowie. Do naszej dyspozycji jest adres agnieszkakaszuba. pl pod którym znajdziemy najbardziej kompleksowe usługi podologiczne w Krakowie. Jeśli chcemy mieć zdrowe stopy, bądź zdiagnozować nasz problem, podolog Kraków jest do naszej dyspozycji od zaraz.

  Data dodania: 01 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pulmonolog - Intimed Bytom »

  Leczenie chorób tarczycy, problemów z wagą, depresją, sercem i wieloma innymi schorzeniami przebiega u nas w przyjaznej atmosferze, pod okiem doświadczonych, zaangażowanych lekarzy. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wielu specjalistów, świadczących usługi w ramach prywatnych praktyk, w tym: Podolog, Pulmonolog, Onkolog, Endokrynolog, Dietetyk, Psycholog, Psychiatra, czy Kardiolog. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej intimedbytom. pl, celem zapoznania się ze szczegółami.

  Data dodania: 16 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet podologiczny - ortosova.pl »

  Zapewniamy Państwu konsultacje u podologa w Gdańsku, a także przygotowanie do terapii wad postawy. Rozwiązujemy problemy z pękającymi piętami, z brodawkami wirusowymi, z dużym bólem stóp. Jesteśmy w stanie przygotować indywidualne wkładki ortopedyczne eliminujące poważniejsze deformacje. Realizujemy badania komputerowe połączone z analizą chodu. Mamy też masę innych, nowoczesnych możliwości.

  Data dodania: 23 04 2021 · szczegóły wpisu »